Системи відеоспостереження

Понад 270 власників майна охороняються з відеоспостереженням прямо зараз в місті Дніпро та області.

Як це працює?

Підключаємо Ваш об'єкт до відеоспостереження

Залишайте заявку на підключення Вашого об’єкту до систем відеоспостереження. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Вартість комплектів відеоспостереження

Вартість систем відеоспостереження розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування до них (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту об’єкта. 

Комплекти відеоспостереження бюджетних варіантів – від 2000 грн.

Комплекти відеоспостереження оптимальних варіантів – від 3800 грн.

Важливо пам’ятати! Вартість відеоспостереження конкретно для  Вашого об’єкта розраховується нашими менеджерами, обговорюючи при зустрічі або телефоном: 067 334 44 10

При замовленні - ми беремо на себе відповідальність за якісну та швидку роботу наших монтажників.

Обладнання для систем відеоспостереження

В першу чергу, перед тим, як придбати відеоспостереження, необхідно вибрати камери. Для цього необхідно враховувати, де вони будуть встановлюватися, їх особливості роботи. Якщо ви хочете створити відеоспостереження для будинку, то камери можуть не мати повної герметичності, оскільки будуть розташовуватися усередині приміщення. Для вуличної установки потрібно обов’язково враховувати цей параметр.

Для економії енергії деякі камери мають датчики руху. Вони включають знімання тільки в моменти екстрених ситуацій. Сучасні камери можуть працювати в повній темряві шляхом інфрачервоного підсвічування. Тому, вирішивши купити відеоспостереження для будинку, не варто турбуватися про висвітлення території й приміщень.

Другим важливим елементом можна назвати реєстратори. До них підключаються камери та виконується запис інформації. Реєстратори розрізняються кількістю з’єднувальних компонентів, виходом для монітора та іншим сигнальним каналам.

У третю групу входять аксесуари, програмне забезпечення та додаткові модулі. Це кошти візуального спостереження, різні сигнальні пристрої, модулі IP і багато іншого. Такі елементи значно спрощують роботу і розширюють можливості системи.

Для більш детальної інформації, будь ласка, залиште заявку на консультацію вище або зателефонуйте за номером:
067 334 44 10

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Понад 270 встановлень за 18 років існування компанії – це результати наших фахівців. Ми правильно здійснюємо підбір систем відеоспостереження, монтаж та установка їх згідно з правил пожежної безпеки. 

Чому потрібна охорона в 2023 році

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 270 власникам встановлено системи відеоспостереження

За 18 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах, і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0+
Власників
0+
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити власне майно надійною системою відеоспостереження у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасні камери та прилади до відеокамер, яке гарантовано захищатиме та записуватиме все що відбувається 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

   Системи відеоспостереження вважаються найефективнішими для охоронних заходів і відстеження подій в реальному часі. Устаткування дозволяє записувати на різні носії інформацію у великих обсягах, в разі спірних питань дозволяє переглянути кілька разів цікавлять моменти. При цьому, така інформація береться судами та правоохоронними органами.

Тому встановлення відеоспостереження для будинку надійно захистить ваше майно і допоможе швидко затримати зловмисників.

Якість зображення
Дніпро
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Охорона квартир завжди має попит в Дніпрі та в Дніпропетровській області.  З кожним роком кількість пограбувань більшає та не залишає нам вибору модернізовувати охоронне обладнання для квартир, щоб кожного разу бути на крок попереду. Завдяки компаніям Ajax, Jablotrone, Secur.ua, Satel – ми залишаємося надійними партнерами з питань забезпечення охорони в місті Дніпро та області.

Охорона квартир

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжди підтримуємо зв’язок. Отримуєте побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН

Часті запитання щодо встановлення систем відеоспостереження

F.A.Q

Вітаємо! Зараз без консультації ми не зможемо розрахувати та передбачити, що саме потрібно зробити. Відправте, будь ласка, актуальний номер телефону в форму, ми Вам зателефонуємо та відповімо на всі запитання та розрахуємо вартість встановлення. 

Вітаємо!  Комплекти відеоспостереження бюджетних варіантів – від 2000 грн.
Комплекти відеоспостереження оптимальних варіантів – від 3800 грн.

Камери бюджетних варіантів – від 200 грн. (в залежності від якості зображення).

 

Для більш детального розрахування вартості комплектів та камер для Вашого об’єкту – звертайтесь до нас (надішліть свій номер через форму та ми Вам зателефонуємо). З повагою.

1. Якісне та професійне встановлення систем відеоспостереження будь-якої складності;
2. Робота під ключ;
3. Доступні ціни;
4. Підключення до пульта охорони.

Місто Дніпро, вул. Лоцманський узвіз, 3к (напротив ДТЕК). Звертайтесь до нас за охороною та будьте в безпеці разом з нами.

Безпека Комплекс

Перевага роботи з нами

– Встановлення систем відеоспостереження будь-якої складності
– Якісна робота з IP камерами
– Робота під ключ
– Доступні ціни
– Можливість підключення до пульта охорони

Відеоспостереження

Якщо ви вирішили забезпечити себе надійною системою, то вам вигідно буду придбати готові комплекти відеоспостереження в нашій компанії.

Переваги цього рішення очевидні: 
– всі елементи системи повністю підходять і стикуються один з одним. Це гарантує надійну роботу протягом тривалого часу.

Стає зрозумілим, що для того, щоб придбати системи відеоспостереження, потрібно вирішити кілька важливих питань з нами. Повністю впоратися з цим можуть тільки професіонали. Вони виберуть необхідне обладнання для конкретного випадку, розрахують кількість камер, їх розташування, проведуть грамотний монтаж.

Цікавим рішенням для багатьох може стати “відеоспостереження через інтернет”. Ви можете переглянути події, що відбуваються з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі. Для цього необхідно просто набрати адресу вашої системи.

Ми пропонуємо Вам спробувати на власному досвіді, як користуватися відеоспостереженням на власному смартфоні.