10 ознак того, що вашим майном зацікавились

Зацікавленність завжди буде

Зараз ми живемо у неспокійний час. Кожного дня щось трапляється, і крадіжки, псування майна, проникнення у будинки – не виключення. Кожен із співробітників правоохоронних органів та охоронних організацій знає, що крадіжки у житлових будинках та квартирах – не стаються спонтанно. Це завжди спланованний процес, зловмисники готуються заздалегіть, ретельно збираючи інформацію та прораховуючи найменші деталі. Багато чого помітити дуже складно, тому що зазвичай діють непомітно.

Ознаки зацікавленності

Але є ряд ознак, за якими можна зрозуміти, що вашим майном зацікавились та заходи попереждення злочину: 

  1. Зловмисників найчастіше цікавлять квартири та будинки з металопластиковими вікнами та міцними дверима. Логіка проста: чим більше захищене приміщення, тим більше цінного може бути за його дверима.
  2. Постійні або часті дзвінки у дверний дзвінок. Коли бавляться діти – це трапляється рідко, а от коли це набуває стабільний характер зі змінами часу вже треба замислитись. Так злочинці перевіряють вдома ви, чи ні. Рекомендація проста: якщо ви нікого не чекаєте, краще на спонтанні дзвінки не відгукатись. Якщо вдома замість вас була дитина та її змогли розпросити про те, коли ви буваєте вдома – проведіть бесіду і дізнайтесь інформацію про того, хто задавав їй питання чи хто приходив без вашого відома.
  3. Періодично або часто поступають мобільні дзвінки. Особливо варто насторожитися, коли часто телефонують від імені комунальних служб, питають про те, де саме ви проживаєте, чи коли ви буваєте вдома. Це можуть бути зовсім не комунальні служби чи їх працівники.
  4.  Раптово зламався дверний замок або не вставляється ключ Скоріш за все зловмисники намагалися зламати замок та потрапити всередину вашої домівки.
  5. На замку/замках ваших вхідних дверей помітні дивні сліди, чи очевидні сліди злому, яких ви не залишали.
  6. Ваші двері чи замок ретельно оглядала незнайома людина. Це серйозна причина проявити підвищенну пильність або навіть викликати поліцію.
  7. Коли із вашого під’їзда виносять якісь речі – варто поцікавитися з якої квартири відбувається переїзд. Тому що це може бути наслідками неправомірної діяльності.
  8. Залишені зловмисниками маркери біля вашого дому. Це можуть бути сторонні предмети, закрите чимось вічко вхідних дверей, чи мука біля порогу, за допомогою якої ваші сліди можуть відстежити.
  9. Підозрілі люди, що проводять опитування біля дому, чи ходят по квартирам із розпитуванням про особисту інформацію(доходи, рід діяльності, графік роботи, тощо). Якщо ви помічаєте якусь незнайому людину що занадто часто перебуває біля вашого будинку – спитайте, з якої причини вона там знаходиться, якщо не живе там.
  10. Приходить запрошення відвідати якусь організацію у певний час – розпитайте все заздалегіть про організацію та її діяльність. А краще не йдіть, якщо нічого не планували самостійно.
 

Безпека житла – це зараз максимально доступно за допомогою співпраці зі службами охорони. Недостатньо бути просто пильними у наш час. Професіонали своєї справи допоможуть підібрати охоронні системи саме для вашого індивідуального випадку(об’єкта та запитів).

Зараз є дротові системи безпеки, бездротові, розумні, будь-які. Із ними ваше житло та майно будуть у 100% безпеці.

З питань продажу
Пульт охорони: