Наша компанія завершила 2016 рік нагородами “Лідер галузі 2016”, “Leader of the branch 2016” и “Enterprise of the year 2016”

Безпека дає рекомендацію

Медаль “Лідер Галузі 2016” – вручається підприємствам за значний внесок у розвиток галузі та економіки України в цілому, дотримання високих стандартів соціальної захищеності працівників, впровадження передових технологій і створення іміджу України як правової економічно розвиненої держави.

Рейтингова програма “Лідер Галузі” Союзу Національних бізнес-рейтингів покликана стимулювати підприємства і підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, а й роблять значний вклад в майбутнє нашої держави.

Участь в програмі LEADER OF THE BRANCH – відмінний спосіб створити бездоганну репутацію, підкріпленої прозорістю та об’єктивної незалежної оцінки.

Зайняте нами місце в рейтингу допомагає нам отримувати заслужені лідерські позиції, а також закріпити за нами імідж бізнес-партнера, якому довіряють.

Міжнародний сертифікат LEADER OF THE BRANCH 2016 – вручається компаніям в підтвердження їх високої позиції в галузевому рейтингу на основі аналізу фінансово-економічних показників.

Медаль LEADER OF THE BRANCH 2016 – міжнародної нагороди отримують лідери рейтингів, які досягли високих фінансово-економічних показників.

В грудні 2016 року ми отримали нагороду “ENTERPRISE OF THE YEAR 2016” – нагороду отримують підприємства з бездоганною діловою репутацією, а також ми є дійсним членом “Ліги кращих підприємств України”.

Медалі

Лідер в галузі 2016

лідер галузі 2016

Leader of the branch 2016

Лидер Отрасли 2016

EnterPrise of the Year 2016

EnterPrise of the Year 2016

З будь-яких питань, звертайтесь до наших експертів: