Тривожна кнопка Ajax Button

Представляємо Вам новинку на ринку охоронних послуг
AJAX Button – бездротова кнопка для виклику групи швидкого реагування, зняття та постановки охорони. Стильно, зручно, надійно.

Як це працює?

Консультація

Залишайте заявку на консультацію за тривожну кнопку. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Тривожна кнопка

Послуга призначена для охорони нерухомого майна котрі знаходяться в межах міста Дніпро. Тривожна кнопка – кнопка, яка служить для миттєвого виклику мобільної групи реагування в випадку безпечної ситуації. Являє собою частиною технічної охорони для банків, ювелірних, продовольчих магазинів, навчальних закладів та навіть приватних будинків.

Тривожна кнопка

Може бути, як і додаткова послуга “Тривожна кнопка” до охорони об’єкта, так і єдиним засобом охорони у разі цілодобової роботи об’єкта, що охороняється. Підключена до пульта централізованої охорони, тривожна кнопка може також служити додатковою охороною і підстраховкою на об’єктах, де використовується фізична охорона.

Безпека Комплекс

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для об’єктів розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту. Однак, тривожна кнопка Ajax Button коштує – 759 грн.

Абонплата для охорони квартири з бездротовою сигналізацією Ajax та тривожною кнопкою – від 350 грн./міс.

Абонплата для охорони будинку з бездротовою сигналізацією Ajax та тривожною кнопкою – від 450 грн./міс.

Абонплата для охорони офісу або магазину з бездротовою сигналізацією Ajax та тривожною кнопкою – від 350 грн./міс.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Гарантовано доставляє тривогу

Передає сигнал хабу за допомогою двостороннього радіопротоколу Jeweller на відстані до 1300 м. І показує світлодіодом, що команда доставлена. Jeweller захищає дані, що передаються, шифруванням і запобігає підміні пристрою. За спроби глушіння чи перешкодах у мережі система Ajax переходить на вільну радіочастоту й сповіщає вас й охоронну компанію про ситуацію.

Без випадкових натискань

Завдяки  дизайну Ajax не надішле випадкову тривогу, навіть якщо на неї сісти або лягти. А для додаткового захисту від хибних тривог кнопку можна налаштувати на спрацьовування за подвійним або тривалим натисканням.
Це дуже зручно!!

Важливо знати! Тривожна кнопка завжди підключена до пульту охорони компанії Безпека Комплекс

Тривожна кнопка Ajax

Мобільні групи нашої компанії залучені по всьому периметру міста Дніпро на 100%. Вони розташовані так (перебувають на місцях дислокації або патрулюють закріплений район), щоб у максимально короткий час прибути на об’єкт охорони за сигналом тривоги. “Безпека Комплекс” постійно збільшує парк автомобілів для реагування, щоб скоротити час доїзду і розширити кордони, що охороняються. 

Тревожная кнопка

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 500 власників об'єктів приєдналися до тривожної кнопки

За 19 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах, і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0+
тривожних кнопок
0+
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити майно надійною охороною разом з тривожною кнопкою у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для об’єктів, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо Ваш об’єкт та тривожну кнопку на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації або натискання на кнопку, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГШР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашого об’єкта.

Охоплення міста
Дніпро
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Тривожна кнопка зручна в той момент, коли Вам загрожує небезпека – у квартирі, в будинку, коло воріт, в офісі, в магазині, на складі, в приміщенні що охороняється. 

В одне натискання викличе медиків та попередить близьких, якщо різко погіршиться стан здоров’я. В режимі тривожної кнопки пристрій підтримує 4 типи тривог. Вони визначають код події, що передається на пульт охоронної компанії, а також текст сповіщення користувачів, що гарантує відповідну реакцію на загрозу. Також Button може використовуватись як пульт керування розумним домом, активуючи сценарії за одноразовим чи подвійним натисканням.

Тривожна кнопка Ajax

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжди підтримуємо зв’язок. Отримуєте побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Виклик ГШР нашої компанії та оповіщення близьких про небезпеку

Виїзд екіпажів мобільного реагування на натискання кнопки

Кнопка може служити як "розумний дім"

Кнопка може викликати мед. допомогу та попередить близьких про погіршення стану

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН