Тривожна кнопка

     Послуга призначена для охорони нерухомого майна котрі знаходяться в межах міста Дніпро. Тривожна кнопка – кнопка, яка служить для миттєвого виклику мобільної групи реагування в випадку безпечної ситуації. Являє собою частиної технічної охорони для банків, ювелірних, продовольчих магазинів, навчальних закладів та навіть приватних будинків.

     Може бути, як і додаткова послуга “Тривожна кнопка” до охорони об’єкту, так і єдиним засобом охорони у разі цілодобової роботи об’єкта, що охороняється. Підключена до пульта централізованої охорони, тривожна кнопка може також служити додатковою охороною і підстраховкою на об’єктах, де використовується фізична охорона.

Абонплата:

Охорона з тривожною кнопкою

від 300 грн./міс.

Ви отримуєте:

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН (Пульта централізованого нагляду)

0 +
власників об'єктів підключили послугу Тривожна кнопка

Чому саме тривожна кнопка Ajax?

Представляємо Вам новинку на ринку охоронних послуг AJAX Button – бездротова кнопка для виклику групи швидкого регування, зняття та постановки охорони. Стильно, зручно, найдійно.

Гарантовано доставляє тривогу

передає сигнал хабу за допомогою двостороннього радіопротоколу Jeweller на відстані до 1300 м. І показує світлодіодом, що команда доставлена. Jeweller захищає дані, що передаються, шифруванням і запобігає підміні пристрою. За спроби глушіння чи перешкодах у мережі система Ajax переходить на вільну радіочастоту й сповіщає вас й охоронну компанію про ситуацію.

Без випадкових натискань

Завдяки  дизайну Ajax не надішле випадкову тривогу, навіть якщо на неї сісти або лягти. А для додаткового захисту від хибних тривог кнопку можна налаштувати на спрацьовування за подвійним або тривалим натисканням.
Це дуже зручно!!

Важливо знати! Тривожна кнопка завжди підключена до пульту охорони компанії Безпека Комплекс

Мобільні групи нашої компанії задіяні по всьому периметру міста Дніпро на 100%. Вони розташовані так (перебувають на місцях дислокації або патрулюють закріплений район), щоб у максимально короткий час прибути на об’єкт охорони за сигналом тривоги. “Безпека Комплекс” постійно збільшує парк автомобілів для реагування, щоб скоротити час доїзду і розширити кордони, що охороняються. 

Тревожная кнопка

Як замовити тривожну кнопку?

Для отримання більш докладної інформації про можливості підключення, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.