Чому не варто встановлювати сигналізацію самостійно?

Заощадження не завжди доречно

Часто хочеться заощадити, чи навчитись робити щось власноруч, але далеко не завжди це раціонально і доречно. Особливо коли мова йде про складні у технічному плані системи. Коротко кажучи: мова про техніку, для встановлення якої потрібні вузькопрофільні знання.

Одним із таких прикладів є охоронні системи. Вони поділяються на безліч типів: охоронні датчики, центральні хаби, які управляють всією мережею, сирени, ретранслятор  тощо. А найголовніше те, що кожна охоронна система має свої особливості кріплення, причому на абсолютно різни поверхні.

Наприклад є датчик потопу. Він розташовується на підлозі. А є пожежний датчик, що повинен бути на стелі. Тобто ось вам вже дві системи, які мають кардинально різні варіанти встановлення. І щоб зробити все правильно, не пошкодивши пристрої – треба багато чого знати й мати дуже багато досвіду з монтажу охоронних систем.

Якщо за цю працю береться новачок, який ніколи не тримав у руках охоронних сигналізацій, то велика ймовірність того, що він може їх не просто не встановити належним чином, а й пошкодити до того, що вони не запрацюють. Це досить великий ризик, зрештою обладнання не сказати, що коштує дешево. Розумні сигналізації взагалі одні з самих недешевих на ринку. Тому погодьтесь, що було б як мінімум дуже сумно втратити через банальні помилки те, що куплялося.

Професіонал, який займається цим вже багато років – вартий своїх грошей. Монтаж коштує не так дорого, щоб економити на ньому. Більш за те – із професійним монтажем ви будете на 100% впевнені, що ваші охоронні системи не будуть пошкоджені. А це найголовніше. Ще важливо те, як саме встановлюються охоронні сигналізації. Кожен об’єкт потребує своєї особистої системи встановлення, щоб бути захищеним із всіх сторін. Профі підкажуть, як зробити краще, так, аби ви були в безпеці 24/7.

Отже, які можна зробити висновки з цього приводу?

Висновком буде те, що не треба заощаджувати на тому, що повинні робити суворо професіонали. Це ваш спокій, ваша безпека.

З питань продажу
Пульт охорони: