Про нас, Про Безпеку Комплекс

Компанія з 19 річним досвідом на ринку охоронних послуг в місті Дніпро та в області.

Як це працює?

Підключаємо Ваше майно під охорону

Залишайте заявку на підключення Вашого майна під охорону. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин. 

Про Нас

Чому саме ми?

Коли ми розробляли проект відкриття охоронної організації, ми враховували той факт, що людям потрібно не лише ілюзія безпеки, а конкретні гарантії збереження їх матеріальних цінностей. Саме тому нашим основним пріоритетом є якість надання охоронних послуг.

Важливість охорони: як захистити своє майно та спокій у 2023 році, Чому наша охоронна компанія є надійним партнером для ваших потреб в безпеці, статті, статті про охорону

Кількість наших клієнтів

В суммі понад 5800 об'єктів під охороною

За 19 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0+
Квартир
0+
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Про Нас

Що Ми пропонуємо?

Безпека Комплекс пропонує Вам забезпечити власне майно надійною охороною у місті Дніпро. Ми використовуємо тільки сучасне обладнання для наших клієнтів, яке гарантовано протягом довгого часу буде працювати 24/7.

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо об’єкт на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГБР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує на Ваш об’єкт.

Охоплення міста
Днепр
Якість послуг
Якість охоронного обладнання

Девятнадцятирічний досвід роботи з різними типами об’єктів дозволив нам за такий короткий період стати однією з найкращих компаній у своїй галузі. У 2012 році компанія отримала нагороди від національного бізнес-рейтингу «ЛІДЕР В ОБЛАСТІ 2012», у 2013 отримали нагороду «Професіонал року», у 2016 році Медаль “Лідер Галузі 2016”, “LEADER OF THE BRANCH 2016″ 2016”, у 2018 році “Лідер Року 2018”, “Вибір України 2018”, “Лідер Року 2019”, “Лідер Року 2020”, “Лідер Року 2021”.

физическая охрана, Контакты

Про Нас

Місія компанії

Кожна компанія має свою місію, своє бачення на майбутнє, свої плани. У нас також є і ми в радості з Вами поділимося.

Місія компанії №1

Всі співробітники нашої компанії ставлять перед собою одне завдання, скоротити до мінімуму кількість злочинів, що скоюються в нашому рідному місті, шляхом впровадження в маси електронних систем безпеки та надання високоякісних послуг. Ми прагнемо якнайбільше мешканців міста Дніпро – забезпечити захистом та спокоєм.

Місія компанії №2

Якісне виконання договірних зобов’язань – запорука надійної та плідної співпраці між партнерами та Нами.

Принцип

Основні принципи компанії

Швидше за все, рекомендації близьких вам людей. Якщо ви поставите їм питання, а чи варто працювати з компанією «Безпека Комплекс», напевно ті, хто знає нас, дадуть відповідь, що варто. Адже ми не просто охороняємо! Ми реально відповідаємо за матеріальні цінності наших клієнтів! І це наш головний принцип!

Другим нашим принципом є якість послуг та професіоналізм співробітників. Саме тому на базі нашої організації було створено школу бойових мистецтв, «Аркуда» для підвищення рівня підготовки охоронців. Вони проходять атестацію у найкращих майстрів України, а також навчаються стрільби, екстремального водіння та надання першої медичної допомоги. Тільки після проходження трьох місячного курсу підготовки, охоронці приймаються в штат нашої компанії, а регулярні заняття та щоквартальна атестація дозволяють нам з упевненістю заявляти, що наші хлопці, високо підготовлені фахівці в галузі безпеки.

Майбутнє

Плани на майбутнє

Не розкриватимемо всі карти і стримаємо інтригу, розповімо тільки про одне із завдань, яке ми поставили перед собою на майбутнє. Ми плануємо створити оптимальну систему захисту особистого та корпоративного транспорту наших клієнтів і це буде дуже великим кроком в охоронному бізнесі.

логотип безпека