Коли ми розробляли проект відкриття охоронної організації, ми враховували той факт, що людям потрібно не лише ілюзія безпеки, а конкретні гарантії збереження їх матеріальних цінностей. Саме тому нашим основним пріоритетом є якість надання охоронних послуг.

Шістнадцятирічний досвід роботи з різними типами об’єктів дозволив нам за такий короткий період часу стати однією з кращих компаній в своїй галузі. У 2012 році компанія ортимала нагороди від національного бізнес рейтингу «ЛІДЕР У ГАЛУЗІ 2012», у 2013 отримали нагороду «Професіонал року»,  у 2016 році “Медаль “Лідер Галузі 2016”, “LEADER OF THE BRANCH 2016” та “ENTERPRISE OF THE YEAR 2016”,  в 2018 році “Лідер Року 2018”, “Вибір України 2018”, “Лідер Року 2019”.

Місія компанії

Всі співробітники нашої компанії ставлять перед собою одне завдання, скоротити до мінімуму кількість злочинів, які здійснюються в нашому рідному місті, шляхом впровадження в маси електронних систем безпеки, і надання високоякісних послуг.

Що для нас безпека?

Для нас безпека — це комплекс послуг, який містить в собі:

Фізична охорона приватних осіб та стаціонарних об’єктів

Охоронна сигналізація з виведенням на пульт централізованого спостереження та виїзд груп мобільного реагування по сигналу «тривога», що дозволяє нашому клієнту без великих витрат гарантовано зберегти цілісність свого майна; 

Пожежна сигналізація і системи пожежогасіння, що дає можливість запобігти загорянню і зберегти майно, і що найважливіше — життя і здоров’я людей

Системи відеоспостереження, контроль і облік робочого часу, що підвищує внутрішню безпеку підприємств і приватних осіб.

Основний принцип

Що для Вас зіграло б ключову роль при виборі охоронного агентства?

Скоріш за все, рекомендації близьких Вам людей. Якщо Ви поставите їм запитання, а чи варто працювати з компанією «Безпека Комплекс», напевно ті, хто знають нас, дадуть відповідь, що варто. Адже ми не просто охороняємо! Ми реально несемо відповідальність за матеріальні цінності наших клієнтів! І це наш найголовніший принцип.

Іншим нашим принципом є якість надання послуг і професіоналізм співробітників. Саме тому, на базі нашої організації була створена школа бойових мистецтв, «Аркуда» для підвищення рівня підготовки охоронців. Вони проходять атестацію у кращих майстрів України, а також навчаються стрільбі, екстремальному водінню і надання першої медичної допомоги. Тільки після проходження трьох місячного курсу підготовки, охоронці приймаються в штат нашої компанії, а регулярні заняття, і щоквартальна атестація дозволяють нам з упевненістю заявляти, що наші хлопці, високо підготовлені фахівці в області безпеки.

Не будемо розкривати усі карти і стримаємо інтригу, розповімо тільки про одну з задач, яку ми поставили перед собою на майбутнє. Ми плануємо створити оптимальну систему захисту особистого і корпоративного транспорту наших клієнтів, і це буде дуже великим кроком в охоронному бізнесі.

Плани на  майбутнє

Виникли питання? 
Заповнюй форму – ми передзвонимо.