Про Нас, Про Безпеку Комплекс

Коли ми розробляли проект відкриття охоронної організації, ми враховували той факт, що людям потрібно не лише ілюзія безпеки, а конкретні гарантії збереження їх матеріальних цінностей. Саме тому нашим основним пріоритетом є якість надання охоронних послуг.
Сімнадцятирічний досвід роботи з різними типами об'єктів дозволив нам за такий короткий період часу стати однією з кращих компаній в своїй галузі. У 2012 році компанія ортимала нагороди від національного бізнес рейтингу «ЛІДЕР У ГАЛУЗІ 2012», у 2013 отримали нагороду «Професіонал року»,  у 2016 році "Медаль “Лідер Галузі 2016”, "LEADER OF THE BRANCH 2016" та “ENTERPRISE OF THE YEAR 2016”,  в 2018 році “Лідер Року 2018”, “Вибір України 2018”, "Лідер Року 2019". Про Безпеку почали з'являтися статті "Лідер Року 2020".
Місія Компанії
Що для нас безпека?

Для нас безпека — це комплекс послуг, який містить в собі

Охоронна сигналізація об’єктів з виведенням на пульт централізованого спостереження та виїзд груп мобільного реагування по сигналу «тривога», що дозволяє нашому клієнту без великих витрат гарантовано зберегти цілісність свого майна;

Пожежна сигналізація і системи пожежогасіння, що дає можливість запобігти загорянню і зберегти майно, і що найважливіше — життя і здоров’я людей

Системи відеоспостереження, контроль і облік робочого часу, що підвищує внутрішню безпеку підприємств і приватних осіб.

Основний принцип

ЩО ДЛЯ ВАС ЗІГРАЛО Б КЛЮЧОВУ РОЛЬ ПРИ ВИБОРІ ОХОРОННОГО АГЕНТСТВА?

Скоріш за все, рекомендації близьких вам людей. якщо ви поставите їм запитання, а чи варто працювати з компанією «БЕЗПЕКА КОМПЛЕКС»,  ті, хто знають нас, дадуть відповідь, що варто. Адже ми не просто охороняємо! Ми реально несемо відповідальність за матеріальні цінності наших клієнтів! І це наш найголовніший принцип.

Іншим нашим принципом є якість надання послуг і професіоналізм співробітників. Саме тому, на базі нашої організації була створена школа бойових мистецтв, «Аркуда» для підвищення рівня підготовки охоронців. Вони проходять атестацію у кращих майстрів України, а також навчаються стрільбі, екстремальному водінню і надання першої медичної допомоги. Тільки після проходження трьох місячного курсу підготовки, охоронці приймаються в штат нашої компанії, а регулярні заняття, і щоквартальна атестація дозволяють нам з упевненістю заявляти, що наші хлопці, високо підготовлені фахівці в області безпеки.
Плани на майбутнє

Не будемо розкривати усі карти і стримаємо інтригу, розповімо тільки про одну з задач, яку ми поставили перед собою на майбутнє. Ми плануємо створити оптимальну систему захисту особистого і корпоративного транспорту наших клієнтів, і це буде дуже великим кроком в охоронному бізнесі.

Охорона будинку

Понад 200 будинків в місті Дніпро під охороною. Приєднуйтесь до нас та будьте в безпеці.

Охорона бізнесу

Надійна захист бізнесу  – запорука спокійного введення бізнесу. Понад 1470 об’єктів бізнесу під охороною.

Охорона квартири

Охорона квартири – популярний запит до нашої компанії протягом останніх 2 років. Ми забезпечуємо усіма необхідними обладнаннями для повного захисту вашої оселі.

Виникли питання? 
Заповнюй форму – ми передзвонимо.

Наші соціальні мережі

Безпека логотип, пультова охорона, вакансії

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.

Зателефонувати мені!

Ajax

Ajax StarterKit

Стартовий комплект системи безпеки Ajax.

Бездротова сигналізація

Ajax StarterKit Plus

Просунутий стартовий комплект системи безпеки Ajax.

Ajax StarterKit Cam

Стартовий комплект системи безпеки з фотовери фікацією тривог