Про нас

Коли ми розробляли проект відкриття охоронної організації, ми враховували той факт, що людям потрібно не лише іллюзія безпеки, а конкретні гарантії збереження їх матеріальних цінностей. Саме тому нашим основним пріоритетом є якість надання охоронних послуг.
П’ятнадцятирічний досвід роботи з різними типами об’єктів дозволив нам за такий короткий період часу стати однією з кращих компаній в своїй галузі. У 2012 році компанія ортимала нагороди від національного бізнес рейтингу «ЛІДЕР У ГАЛУЗІ 2012», а у 2013 отримали нагороду «Професіонал року». Ми пишаємося тим, що в основі нашої компанії лежить комплексний підхід до організації безпеки на об’єктах.

Місія компанії

Всі співробітники нашої компанії ставлять перед собою одне завдання, скоротити до мінімуму кількість злочину здійснюються в нашому рідному місті, шляхом впровадження в маси електронних систем безпеки, і надання високоякісних послуг.

Що для нас безпека

Для нас безпека — це комплекс послуг, який містить в собі:

  • Фізична охорона приватних осіб та стаціонарних об’єктів;
  • Охоронна сигналізація з виведенням на пульт централізованого спостереження та виїзд груп мобільного реагування по сигналу «тривога», що дозволяє нашому клієнту без великих витрат гарантовано зберегти цілісність свого майна;
  • Пожежна сигналізація і системи пожежогасіння, що дає можливість запобігти загорянню і зберегти майно, і що найважливіше — життя і здоров’я людей;
  • Системи відеоспостереження, контроль і облік робочого часу, що підвищує внутрішню безпеку підприємств і приватних осіб.

Завдяки оптимізації даних послуг і наш персональний підхід до їх взаємодії клієнти отримують гарантований захист, і впевненість у завтрашньому дні!

Основний принцип

Що для Вас зіграло б ключову роль при виборі охоронного агентства? Скоріш за все, рекомендації близьких Вам людей. Якщо Ви поставите їм запитання, а чи варто працювати з компанією «Безпека комплекс», напевно ті, хто знають нас, дадуть відповідь, що варто. Адже ми не просто охороняємо! Ми реально несемо відповідальність за матеріальні цінності наших клієнтів! І це наш найголовніший принцип.

Іншим нашим принципом є якість надання послуг і професіоналізм співробітників. Саме тому, на базі нашої організації була створена школа бойових мистецтв, «Аркуда» для підвищення рівня підготовки охоронців. Вони проходять атестацію у кращих майстрів України, а також навчаються стрільбі, екстремальному водінню і надання першої медичної допомоги. Тільки після проходження трьох місячного курсу підготовки, охоронці прийматися в штат нашої компанії, а регулярні заняття, і щоквартальна атестація дозволяють нам з упевненістю заявляти, що наші хлопці, високо підготовлені фахівці в області безпеки.

Плани на майбутнє

Не будемо розкривати усі карти і стримаємо інтригу, розповімо тільки про одну з задач, яку ми поставили перед собою на майбутнє. Ми плануємо створити оптимальну систему захисту особистого і корпоративного транспорту наших клієнтів, і це буде дуже великим кроком в охоронному бізнесі.