Їдете на дачу? Переживаєте за своє майно? Потрібна охорона?

Кожна людина чекає це приємне, що надихає слово «Відпочинок», «Море», але перед поїздкою куди-небудь виникає тривога, думки від тому, що ж буде з квартирою або ж будинком. Думки про те, чи буде все добре і щасливо, або ж злодії, потоп від сусідів або може пожежа. Не завжди можна застерегти цю подію.

 

 

Пожежа — це одна з неприємних, несподіваних ситуацій. Адже пожежники приїжджаючи на об’єкт, який горить, негайно, за правилами, спробують увійти у квартиру, тим самим відриваючи двері, але не факт, що все пройде гладко, адже основне завдання — ефективна ліквідація пожежі.

«Значно простіше застерегти пожежу, ніж після його гасити»

Встановивши в будинок системи протипожежного захисту або ж системи пожежної сигналізації Ви зменшите втрату вашого майна у вогні. На жаль, загоряння трапляються досить часто, причиною якої є безліч факторів загоряння. Починаючи від неякісної електропровідної системи, закінчуючи простої зневаги людей до інструкції протипожежної безпеки. Завдяки сучасному підходу виробників систем протипожежної безпеки та грамотному проектуванні, ці системи стали доступні кожному споживачеві.

 

«Вічливість – краща зброя злодія»

Злодій — людина, яка свідомо робить крадіжку майна. Як би банально не звучало, але попередити візити квартирних злодіїв буде складно. Більшість людей радять здавати цінні речі родичам, друзям, або ж в банк в камеру зберігання. Існує цитата «Справжній злодій ніколи не прийде на об’єкт двічі».

Для перевірки злодії часто використовують перевірку поштової скриньки, якщо ящик забитий газетами, це вже знак про те, що господарів немає вдома. Інший спосіб перевірки — дзвінок телефоном або ж у двері, ніби випадково, сірники в ключовий замок. Якщо в об’єкта встановлені хороші металопластикові вікна і сучасна двері, значить злодій спробує винести все що бачать очі. Для ефективного захисту від злодіїв, існує сигналізація автономна і пультова, а також периметральна охорона. Автономна сигналізація як правило, спрацьовує автоматично при проникненні на об’єкт, видаючи звук сирени, тим самим змушуючи злодія бігти. Пультова сигналізація — виводить оповіщення на пульт охорони, після чого охорона виїжджає на об’єкт, знаходячи злодія охорона ж паралізує його та затримує до приїзду власника, а також поліції. Периметральна охорона — основне завдання цієї системи, сповіщення власника та охоронну компанію в проникненні на об’єкт, що охороняється за довго до моменту крадіжки. Периметральні датчики в комплексі з системами відеоспостереження та охоронної сигналізації не дадуть шансу що-небудь вкрасти навіть досвідченого злодія.

Для замовлення охоронних послуг на ваше майно, Вам необхідно зателефонувати телефоном:
+38(056) 788 90 00
+38(067)334 44 10

«Приєднуйтесь до нас, та будьте в безпеці»

«Безпека Комплекс»