Приватне Підприємство “Безпека Комплекс” пропонує широкий перелік послуг в галузі фізичної охорони. Компанія пропонує комплексний підхід до забезпечення належного рівня безпеки. Пряма охорона командою фахівців доповнюється встановленням обладнання для відеоспостереження, монтажем систем пожежної безпеки. Зручність і ефективність процесу забезпечується інноваційним рішенням, що передбачають установку пульта управління.

Функції фізичної охорони

Ефективна фізична охорона спрямована на запобігання спробам несанкціонованого допуску до певного об’єкта. Професійний нагляд може здійснюватися над предметами матеріального типу: обладнання, будівлі, споруди, товари, інше. Фахівці компанії допоможуть запобігти крадіжки та розкрадання майна. Шляхом організації контрольно-пропускного режиму, виключається доступ сторонніх осіб до охоронюваного об’єкта. До основних функцій охорони можна віднести патрулювання територій, підтримка порядку, виключення протиправних дій стосовно матеріальних цінностей.

В рамках компанії «Безпека Комплекс» є кілька напрямків діяльності:

Індивідуальна або особиста охорона

Нагляд за об’єктами нерухомості

Супровід майна, вантажів (в тому числі інкасація)

Обслуговування масових заходів

Перед  початком роботи на службу усі співробітники проходять мед. комісію та інструктаж по техніки безпеки. Також усі співробітники, котрі заступають на зміну, отримують тривожну кнопку з додатковою підтримкою зі сторони пульта централізованого нагляду та екіпажів швидкого реагування. Це дозволяє нам підвищити ефективність охоронників та посилити безпеку на об’єкті.

ОХОРОННИК КАТЕГОРІЇ А

Співробітники компанії віком від 20-30 років з досвідом роботи в нашій компанії від 2-ох років, які пройшли всі етапи підготовки. Співробітники фізично міцні, навченні бойовими мистецтвами та готові застосовувати свої навички на практиці. Співробітники даної компанії мають дозвіл на носіння спеціальних засобів та зброї. Це еліта нашої компанії та вони знають як Вас захистити. Співробітники 3 рази в неділю займаються з досвідченими тренерами по бойовому мистецтву.

ОХОРОННИК КАТЕГОРІЇ В

Співробітники компанії віком від 20-45 років з досвідом роботи в охоронних компаніях від 1-го року, які пройшли всі етапи підготовки та атестацію в нашій компанії. Співробітники фізично міцні, підготовлені спеціально для служби на стаціонарних постах охорони, введення контрольно-пропускної діяльності або для захисту громадського порядку масових заходів. Співробітники даної категорії регулярно проходять навчання в наших спортивних залах для підтримки своєї форми.

ОХОРОННИК КАТЕГОРІЇ С

Співробітники компанії віком від 20-45 років з досвідом роботи в нашій компанії до 1 року, які пройшли стажування в компанії. Співробітники фізично міцні,  але не мають великого досвіду в охоронній діяльності, вони можуть виконувати контрольно-пропускну діяльність на об’єктах або нести службу на стаціонарних постах охорони. В процесі роботи охоронники також проходять регулярні заняття в спортивних залах та в наших аудиторіях, щоб збільшити свої навички в роботі охорони.

Вартість послуг охорони вказано в чол./год. без НДС

Назва Послуги

Охоронник категорії А

Охоронник категорії В

Охоронник категорії С

ЦІЛОДОБОВИЙ ПОСТ ОХОРОНИ

70 грн.

60 грн.

50 грн.

ДЕННИЙ/НІЧНИЙ ПОСТ ОХОРОНИ

85 грн.

73 ГРН.

63 ГРН.

КОНТРОЛЬНО ПРОПУСКНА ДІЯЛЬНІСТЬ

68 грн.

78 ГРН.

58 ГРН.

СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

догорівна

догорівна

догорівна

ОХОРОНА МАСОВИХ ЗАКЛАДІВ

ВІД 2500 ГРН.

ВІД 1800 ГРН.

ДОГОВІРНА

ОХОРОНА КІНОЛОГАМИ З СЛУЖБОВИМИ СОБАКАМИ

ДОГОВІРНА

ДОГОВІРНА

ДОГОВІРНА

Переваги надійного партнерства

«Безпека Комплекс» може стати надійним партнером в питаннях забезпечення безпеки. Кожен співробітник компанії — це один з кращих фахівців галузі, з належною бойовою підготовкою, з навичками надання першої медичної допомоги, з умінням поводитися з вогнепальною зброєю. Фірма готова гарантувати якісне виконання своєї роботи, готова поставити на кін свою бездоганну репутацію. Будь то обслуговування стаціонарного об’єкта або охорона і супровід вантажів, завдання буде виконано на висоті. Приємним моментом є доступна і гнучка цінова політика.

На даний момент Приватне Підприємство “Безпека Комплекс” надає послуги фізичної охорони об’єктів в будь-якій місцевості, складності в мережі міста Дніпра.

Детальний опис наших послуг

В даному розділі, нам би хотілося більш докладно описати перераховані вище послуги.

1. Фізична охорона стаціонарних об’єктів.

Після обстеження Вашого об’єкту фахівцями служби безпеки нашої компанії, складається проект охорони.

В нього входить:

  • Рекомендації щодо виставлення постів охорони з урахуванням вразливих зон;
  • Комерційна пропозиція із зазначенням цін і ступеня відповідальності;
  • Режим работи;
  • Інструкції охоронців на постах;
  • Забезпечення спец. засобами охоронців, і їх зовнішній вигляд (форма одягу);
  • Проект впровадження додаткових, технічних засобів охорони, для збільшення надійності та ефективності охорони.

Після затвердження Вами даного проекту, співробітники приступають до виконання даних завдань.

2. Контрольна пропускна діяльність охоронцями нашої компанії, допомагає ефективно контролювати та вести облік відвідуваності співробітників Вашої компанії, а також стежити за вивезенням товару матеріальних цінностей з території об’єкту, що охороняється. Перед заступанням на роботу в компанію, співробітники нашої компанії проходять ряд тестів і атестацію. Будьте впевнені в тому, що Ваше майно перебувати в надійних руках.

3. Особиста охорона фізичних та приватних осіб здійснюється співробітниками нашого елітного підрозділу. В даний відділ заступають тільки кращі хлопці, як і всі охоронці нашої компанії вони проходять регулярне навчання бойовим мистецтвам і щоквартальну атестацію, але для цього підрозділу ще й розроблена спеціальна методика навчання дії в екстремальних ситуаціях.

Побачивши цих хлопців Ви зрозумієте, що на них можна покластися!

3. Супровід здійснюється двома способами.

  • За допомогою нашого службового транспорту.

Співробітники Вашої компанії в супроводі нашого екіпажу мобільного реагування або на нашому автомобілі здійснюють переміщення вантажів. Ефективно і надійно для великих підприємств, для інкасації та ін. цілей.

  • За допомогою співробітників елітного підрозділу.

Співробітник нашого підприємства, озброєний спец. засобами, прикріплений до Вашого людині здійснює супровід на транспортному засобі замовника і забезпечує особисту безпеку і безпеку товару матеріальних цінностей.

4. Охорона масових заходів одна з найбільш, що має попит послуг в нашому місті. У нашій компанії є великий досвід забезпечення порядку на різних концертах, святах, весіллях і заходах. Технічна база нашої компанії дозволяє виконувати поставлені завдання на високому рівні, і забезпечити співробітників охорони додатковою підтримкою з боку екіпажів швидкого реагування.

5. Охорона об’єктів професійними кінологами та службовими собаками дуже ефективна для підприємств з великими площами, де зовнішнє проникнення на територію несе ризики матеріальних цінностей. На базі компанії “Безпека Комплекс” був організований кінологічний центр з навчання службових собак.

Охорона надається:

Для комерційних установ:

Офісні приміщення
Супермаркети
Гіпермаркети
Ринки

 

Торгові Центри
Магазини
Кіоски
Павільони

Складські приміщення
Склади
Виробництва
Підприємства

Для підприємств сфери послуг:

Юридичні компанії
Адвокатські контори
Будівельних компаній
Фітнес-центрів

Салонів краси
Туристичні агенства
Юридичні фірми
Колсалтингові компанії

Телекомунікаційні компанії
Торговельні мережі
Фінансові підприємства
Сільськогосподарські підприємства

Для медичних закладів:

Лікарні
Медичні клініки

Аптеки
Госпіталі

Медичні центри
Поліклініки

Для розважальних закладів:

Кінотеатри
Театри

Кафе
Ресторани

Паби
Клуби

Для житлової нерухомості:

Квартири
Будинки
Котеджні селища

Житлові комплекси
Апартаменти
Таунхауси

Дачні будинки
Гаражі
Готелі

Для навчальних закладів:

Дитячі садочки
Школи

Коледжі
Ліцеї

Спеціальні загальноосвітні школи
ВНЗ

Для замовлення фізичної охорони Вам необхідно відправити нам номер телефону для зв’язку з вами (використовуючи месенджер знизу праворуч) або зателефонувати нам: +38(067)334 44 10, +38(056)788 90 00.