Фізична охорона

Понад 55 звернень щодо надання фізичної охорони, особистої VIP-охорони та інкасація в місті Дніпро та області.

Як це працює?

Захистимо Вас та Ваше майно фізичною охороною.

Залишайте заявку на фізичну охорону. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Ми маємо широкий перелік послуг в галузі фізичної охорони. Компанія пропонує комплексний підхід до забезпечення належного рівня безпеки. Пряма охорона командою фахівців доповнюється встановленням обладнання для відеоспостереження, монтажем систем пожежної безпеки. Зручність і ефективність процесу забезпечується інноваційним рішенням, що передбачають установку пульта управління.

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 55 звернень щодо фізичної охорони

За 19 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах, і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0+
Звернень щодо фіз. охорони
0+
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити власне майно та життя надійною фізичною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки підготовлених охоронців для Вас, який гарантовано захищатиме Вас 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підготовка охоронців здійснюється за допомогою тренерів спортивного клубу “Аркуда”. Рукопашний бій за системою ім. Кадочникова, фізична підготовка, підготовка в реагуванні до екстрених умов, користування спеціальними засобами, підготовка користуванням зброєю на власних полігонах та підготовка до надання першою медичної допомоги.

Фізична підготовка
Охоронців
Швидке реагування на будь-яку реакцію коло власника
Якість охоронного обладнання

Ефективна фізична охорона спрямована на запобігання спробам несанкціонованого допуску до певного об’єкта. Професійний нагляд може здійснюватися над предметами матеріального типу: обладнання, будівлі, споруди, товари, інше. Фахівці компанії допоможуть запобігти крадіжки та розкрадання майна. Шляхом організації контрольно-пропускного режиму, виключається доступ сторонніх осіб до охоронюваного об’єкта. 

До основних функцій охорони можна віднести патрулювання територій, підтримка порядку, виключення протиправних дій стосовно матеріальних цінностей.

Охорона кіосків

Безпека Комплекс

Напрями фізичної охорони

Перед  початком роботи на службу усі співробітники проходять мед. комісію та інструктаж по техніки безпеки. Також усі співробітники, котрі заступають на зміну, отримують тривожну кнопку з додатковою підтримкою зі сторони пульта централізованого нагляду та екіпажів швидкого реагування. Це дозволяє нам підвищити ефективність охоронників та посилити безпеку на об’єкті.

Індивідуальна або особиста охорона

Нагляд за об'єктами нерухомості

Супровід майна, вантажів (в тому числі інкасація)

Обслуговування масових заходів

Охорона договірних відносин

Категорії охоронців та вартість послуги

Вартість послуг охорони вказано в чол./год. без НДС

ОХОРОННИК КАТЕГОРІЇ А

Співробітники компанії віком від 20-30 років з досвідом роботи в нашій компанії від 2-ох років, які пройшли всі етапи підготовки. Співробітники фізично міцні, навченні бойовими мистецтвами та готові застосовувати свої навички на практиці. Співробітники даної компанії мають дозвіл на носіння спеціальних засобів та зброї. Це еліта нашої компанії та вони знають як Вас захистити. Співробітники 3 рази в неділю займаються з досвідченими тренерами по бойовому мистецтву.

ОХОРОННИК КАТЕГОРІЇ В

Співробітники компанії віком від 20-45 років з досвідом роботи в охоронних компаніях від 1-го року, які пройшли всі етапи підготовки та атестацію в нашій компанії. Співробітники фізично міцні, підготовлені спеціально для служби на стаціонарних постах охорони, введення контрольно-пропускної діяльності або для захисту громадського порядку масових заходів. Співробітники даної категорії регулярно проходять навчання в наших спортивних залах для підтримки своєї форми.

ОХОРОННИК КАТЕГОРІЇ С

Співробітники компанії віком від 20-45 років з досвідом роботи в нашій компанії до 1 року, які пройшли стажування в компанії. Співробітники фізично міцні,  але не мають великого досвіду в охоронній діяльності, вони можуть виконувати контрольно-пропускну діяльність на об’єктах або нести службу на стаціонарних постах охорони. В процесі роботи охоронники також проходять регулярні заняття в спортивних залах та в наших аудиторіях, щоб збільшити свої навички в роботі охорони.

Безпека Комплекс

Фізична охорона разом з компанією Безпека Комплекс - це:

Постійний контакт з начальником охорони

Можливість вибрати охоронників ;

Індивідуальний підхід до організації охорони з урахуванням вимог клієнта;

Фінансова відповідальність.

физическая охрана, Контакты

В даному розділі, нам би хотілося більш докладно описати перераховані вище послуги.

1. Фізична охорона стаціонарних об’єктів.

Після обстеження Вашого об’єкту фахівцями служби безпеки нашої компанії, складається проєкт охорони.

В нього входить:

  • Рекомендації щодо виставлення постів охорони з урахуванням вразливих зон;
  • Комерційна пропозиція із зазначенням цін і ступеня відповідальності;
  • Режим роботи;
  • Інструкції охоронців на постах;
  • Забезпечення спец. засобами охоронців, і їх зовнішній вигляд (форма одягу);
  • Проєкт впровадження додаткових, технічних засобів охорони, для збільшення надійності та ефективності охорони.

Після затвердження Вами даного проєкту, співробітники розпочинають виконання даних завдань.

2. Контрольно-пропускна діяльність охоронцями нашої компанії, допомагає ефективно контролювати та вести облік відвідуваності співробітників Вашої компанії, а також стежити за вивезенням товару матеріальних цінностей з території об’єкта, що охороняється. Перед заступанням на роботу в компанію, співробітники нашої компанії проходять ряд тестів і атестацію. Будьте впевнені в тому, що Ваше майно перебувати в надійних руках.

3. Особиста охорона фізичних та приватних осіб здійснюється співробітниками нашого елітного підрозділу. В даний відділ заступають тільки кращі хлопці, як і всі охоронці нашої компанії вони проходять регулярне навчання бойовим мистецтвам і щоквартальну атестацію, але для цього підрозділу ще й розроблена спеціальна методика навчання дії в екстремальних ситуаціях.

Побачивши цих хлопців Ви зрозумієте, що на них можна покластися!

3. Супровід здійснюється двома способами.

  • За допомогою нашого службового транспорту.

Співробітники Вашої компанії в супроводі нашого екіпажу мобільного реагування або на нашому автомобілі здійснюють переміщення вантажів. Ефективно і надійно для великих підприємств, для інкасації та ін. цілей.

  • За допомогою співробітників елітного підрозділу.

Співробітник нашого підприємства, озброєний спец. засобами, прикріплений до вашій людині здійснює супровід на транспортному засобі замовника і забезпечує особисту безпеку і безпеку товару матеріальних цінностей.

4. Охорона масових заходів одна з найбільш, що має попит послуг в нашому місті. У нашій компанії є великий досвід забезпечення порядку на різних концертах, святах, весіллях і заходах. Технічна база нашої компанії дозволяє виконувати поставлені завдання на високому рівні, і забезпечити співробітників охорони додатковою підтримкою з боку екіпажів швидкого реагування.

5. Охорона об’єктів професійними кінологами та службовими собаками дуже ефективна для підприємств з великими площами, де зовнішнє проникнення на територію несе ризики матеріальних цінностей. На базі компанії “Безпека Комплекс” був організований кінологічний центр з навчання службових собак.

ВИСНОВОК: Якщо Ви маєте намір захистити своє майно найкращими фахівцями в області “Фізична охорона (особиста) та фізична охорона об’єктів”, то звертайтесь до компанії “Безпека Комплекс”. Ми знаємо як захистити Вас.
Оформлюйте форму-заявку на замовлення послуги “Фізична охорона” – ми зателефонуємо Вам протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Переваги надійного партнерства

«Безпека Комплекс» може стати надійним партнером в питаннях забезпечення безпеки. Кожен співробітник компанії — це один з кращих фахівців галузі, з належною бойовою підготовкою, з навичками надання першої медичної допомоги, з умінням поводитися з вогнепальною зброєю. Фірма готова гарантувати якісне виконання своєї роботи, готова поставити на кін свою бездоганну репутацію. Будь то обслуговування стаціонарного об’єкта або охорона і супровід вантажів, завдання буде виконано на висоті. Приємним моментом є доступна і гнучка цінова політика.

На цей час Приватне Підприємство “Безпека Комплекс” надає послугу “Фізична охорона об’єктів” в будь-якій місцевості, складності в мережі міста Дніпра.

Безпека Комплекс

Фізична охорона надається:

Для комерційних установ:

Офісні приміщення
Супермаркети
Гіпермаркети
Ринки

Торгові Центри
Магазини
Кіоски
Павільони

Складські приміщення
Склади
Виробництва
Підприємства

Для підприємств сфери послуг:

Юридичні компанії
Адвокатські контори
Будівельних компаній
Фітнес-центрів

Салонів краси
Туристичні агенства
Юридичні фірми
Колсалтингові компанії

Телекомунікаційні компанії
Торговельні мережі
Фінансові підприємства
С.-г. підприємства

Для медичних закладів:

Лікарні
Медичні клініки

Аптеки
Госпіталі

Медичні центри
Поліклініки

Для розважальних закладів:

Кінотеатри
Театри

Кафе
Ресторани

ПАБи
Клуби

Для житлової нерухомості:

Квартири
Будинки
Котеджні селища

Житлові комплекси
Апартаменти
Таунхауси

Дачні будинки
Гаражі
Готелі

Для навчальних закладів:

Дитячі садочки
Школи

Коледжі
Ліцеї

Спеціальні загальноосвітні школи
ВНЗ

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.