Приватне Підприємство “Безпека Комплекс” пропонує широкий перелік послуг в галузі фізичної охорони. Компанія пропонує комплексний підхід до забезпечення належного рівня безпеки. Пряма охорона командою фахівців доповнюється встановленням обладнання для відеоспостереження, монтажем систем пожежної безпеки. Зручність і ефективність процесу забезпечується інноваційним рішенням, що передбачають установку пульта управління.

Функції фізичної охорони

Ефективна фізична охорона спрямована на запобігання спробам несанкціонованого допуску до певного об’єкта. Професійний нагляд може здійснюватися над предметами матеріального типу: обладнання, будівлі, споруди, товари, інше. Фахівці компанії допоможуть запобігти крадіжки та розкрадання майна. Шляхом організації контрольно-пропускного режиму, виключається доступ сторонніх осіб до охоронюваного об’єкта. До основних функцій охорони можна віднести патрулювання територій, підтримка порядку, виключення протиправних дій стосовно матеріальних цінностей.

«Безпека Комплекс» охороняє все що потрібно.

В рамках компанії «Безпека Комплекс» є кілька напрямків діяльності:

  • Індивідуальна або особиста охорона;
  • Нагляд за об’єктами нерухомості;
  • Супровід майна, вантажів (в тому числі інкасація);
  • Обслуговування масових заходів.

Залежно від сфери співробітництва, визначається специфіка надання послуги, видозмінюється її вартість. В рамках одного замовлення допускається установка фізичних постів, монтаж технічного інвентарю. Це підсилює ефективність праці, підвищує надійність проведених заходів, а сама охорона об’єктів стає безкомпромісною.

Фізична охорона – це одна з найефективніших інструментів в здійсненні безпеки на об’єктах. Наша компанія має великий досвід роботи в цьому напрямі, а також велику матеріально-технічну базу для навчання та підготовки спеціалістів. Ми навмисно розділили співробітників відділу фізичної охорони на 3 категорії. Так як знаємо, що для вирішення різних складних завдань, необхідні спеціалісти, які навченні та підготовленні. В рамках нашої компанії створенний спеціальний резерв співробітників, котрі дозволяють виконувати оперативні задачі.  

Перед  початком роботи на службу усі співробітники проходять мед. комісію та інструктаж по техніки безпеки. Також усі співробітники, котрі заступають на зміну, отримують тривожну кнопку з додатковою підтримкою зі сторони пульта централізованого нагляду та екіпажів швидкого реагування. Це дозволяє нам підвищити ефективність охоронників та посилити безпеку на об’єкті.

Охоронник категорії А

Співробітники компанії віком від 20-30 років з досвідом роботи в нашій компанії від 2-ох років, які пройшли всі етапи підготовки. Співробітники фізично міцні, навченні бойовими мистецтвами та готові застосовувати свої навички на практиці. Співробітники даної компанії мають дозвіл на носіння спеціальних засобів та зброї. Це еліта нашої компанії та вони знають як Вас захистити. Співробітники 3 рази в неділю займаються з досвідченими тренерами по бойовому мистецтву.

Охоронник категорії В

Співробітники компанії віком від 20-45 років з досвідом роботи в охоронних компаніях від 1-го року, які пройшли всі етапи підготовки та атестацію в нашій компанії. Співробітники фізично міцні, підготовлені спеціально для служби на стаціонарних постах охорони, введення контрольно-пропускної діяльності або для захисту громадського порядку масових заходів. Співробітники даної категорії регулярно проходять навчання в наших спортивних залах для підтримки своєї форми.

Охоронник категорії С

Співробітники компанії віком від 20-45 років з досвідом роботи в нашій компанії до 1 року, які пройшли стажування в компанії. Співробітники фізично міцні,  але не мають великого досвіду в охоронній діяльності, вони можуть виконувати контрольно-пропускну діяльність на об’єктах або нести службу на стаціонарних постах охорони. В процесі роботи охоронники також проходять регулярні заняття в спортивних залах та в наших аудиторіях, щоб збільшити свої навички в роботі охорони.

Вартість послуг охорони вказано в чол./год. без НДС

Назва послугОхоронник категорії АОхоронник категорії ВОхоронник категорії С
Цілодобовий пост охорони70 грн.60 грн.50 грн.
Денний/Нічний пост охорони83 грн.73 грн.63 грн.
Контрольно пропускна діяльність68 грн.78 грн.58 грн.
Супровід вантажівДоговірнаДоговірнаДоговірна
Охорона масових закладіввід 2500 грнвід 1800 грн.Договірна
Охорона кінологами з службовими собакамиДоговірнаДоговірнаДоговірна

Зомовити фізичну охорону? Легко. Залишайте свій номер телефону та ми Вам зателефонуємо.

Переваги надійного партнерства

«Безпека Комплекс» може стати надійним партнером в питаннях забезпечення безпеки. Кожен співробітник компанії — це один з кращих фахівців галузі, з належною бойовою підготовкою, з навичками надання першої медичної допомоги, з умінням поводитися з вогнепальною зброєю. Фірма готова гарантувати якісне виконання своєї роботи, готова поставити на кін свою бездоганну репутацію. Будь то обслуговування стаціонарного об’єкта або охорона і супровід вантажів, завдання буде виконано на висоті. Приємним моментом є доступна і гнучка цінова політика.

Обговорити деталі спільного співробітництва, Ви можете за телефонами: +38 (056) 788 90 00, +38 (067) 334 44 10 або з онлайн консультантом в правому нижньому кутку нашого сайту.

Детальний опис наших послуг

В даному розділі, нам би хотілося, більш докладно описати перераховані вище послуги.

1. Фізична охорона стаціонарних об’єктів.

Після обстеження Вашого об’єкту фахівцями служби безпеки нашої компанії, складається проект охорони.

В нього входить:

  • Рекомендації щодо виставлення постів охорони з урахуванням вразливих зон;
  • Комерційна пропозиція із зазначенням цін і ступеня відповідальності;
  • Режим работи;
  • Інструкції охоронців на постах;
  • Забезпечення спец. засобами охоронців, і їх зовнішній вигляд (форма одягу);
  • Проект впровадження додаткових, технічних засобів охорони, для збільшення надійності та ефективності охорони.

Після затвердження Вами даного проекту, співробітники приступають до виконання даних завдань.

2. Контрольна пропускна діяльність охоронцями нашої компанії, допомагає ефективно контролювати та вести облік відвідуваності співробітників Вашої компанії, а також стежити за вивезенням товару матеріальних цінностей з території об’єкту, що охороняється. Перед заступанням на роботу в компанію, співробітники нашої компанії проходять ряд тестів і атестацію. Будьте впевнені в тому, що Ваше майно перебувати в надійних руках.

3. Особиста охорона фізичних та приватних осіб здійснюється співробітниками нашого елітного підрозділу. В даний відділ заступають тільки кращі хлопці, як і всі охоронці нашої компанії вони проходять регулярне навчання бойовим мистецтвам і щоквартальну атестацію, але для цього підрозділу ще й розроблена спеціальна методика навчання дії в екстремальних ситуаціях.

Побачивши цих хлопців Ви зрозумієте, що на них можна покластися!

3. Супровід здійснюється двома способами.

За допомогою нашого службового транспорту.

Співробітники Вашої компанії в супроводі нашого екіпажу мобільного реагування або на нашому автомобілі здійснюють переміщення вантажів. Ефективно і надійно для великих підприємств, для інкасації та ін. цілей.

За допомогою співробітників елітного підрозділу.

Співробітник нашого підприємства, озброєний спец. засобами, прикріплений до Вашого людині здійснює супровід на транспортному засобі замовника і забезпечує особисту безпеку і безпеку товару матеріальних цінностей.

4. Охорона масових заходів одна з найбільш, що має попит послуг в нашому місті. У нашій компанії є великий досвід забезпечення порядку на різних концертах, святах, весіллях і заходах. Технічна база нашої компанії дозволяє виконувати поставлені завдання на високому рівні, і забезпечити співробітників охорони додатковою підтримкою з боку екіпажів швидкого реагування.

5. Охорона об’єктів професійними кінологами та службовими собаками дуже ефективна для підприємств з великими площами, де зовнішнє проникнення на територію несе ризики матеріальних цінностей. На базі компанії “Безпека Комплекс” був організований кінологічний центр з навчання службових собак.

На даний момент Приватне Підприємство “Безпека Комплекс” надає послуги фізичної охорони об’єктів в будь-якій місцевості, складності в мережі міста Дніпра.

Охорона надається

Для комерційних установ:

✓ Офісні приміщення;
✓ Супермаркети, гіпермаркети, ТЦ, магазини, кіоски, павільони;
✓ Складські приміщення, склади, виробництва, підприємства.

Для підприємств сфери послуг:

✓ Юридичні компанії, адвокатські контори;
✓ Будівельних компаній;
✓ Фітнес-центрів;
✓ Салонів краси.

Для житлової нерухомості:

✓ Квартири;
✓ Будинки;
✓ Котеджні селища;
✓ Житлові комплекси;
✓ Апартаменти;
✓ Таунхауси;
✓ Дачні будинки.

Для медичних закладів:

✓ Лікарні, медичні клініки, аптеки, госпіталі;
✓ Медичні центри;
✓ Поліклініки.

Для навчальних закладів:

✓ Дитячі садочки; школи; коледжі, ліцеї, ВНЗ.

Для розважальних закладів:

✓ Кінотеатри, театри;
✓ Кафе, ресторани, Паби;
✓ Клуби.

Для замовлення фізичної охорони Вам необхідно відправити нам номер телефону для зв’язку з вами (використовуючи месенджер знизу праворуч) або зателефонувати нам: +38(067)334 44 10, +38(056)788 90 00.

З Повагою, ПП “Безпека Комплекс”

error: Content is protected !!