Охорона гаражів

    Замислюєтесь щодо охорони власного гаража? Правильно, бо за 2020-21 рік – здійснено понад 3000 зломів гаражів по місту Дніпро, в гаражних кооперативах, в гаражах розташованих на власних ділянках та на стоянках. Послуга призначена для представників автовласників. Якщо ви плануєте робити в нове приміщення під автомобіль, або робите ремонт , то зверніть особливу увагу на цю послугу. Наші монтажники зможуть встановити охоронне обладнання по правилами безпеки, що не вплине на зміни в зовнішньому вигляді Вашого гаража.

    Охорона гаражів є однією з потреб захисту кожного автовласника, який хоче бути впевненим у захисті свого “помічника-друга”. Ми пропонуємо цілодобову (24/7) охорону вашого гаража з підключенням на пульт охорони. Підберемо усі можливі варіанти охоронного обладнання та якісний монтаж у Ваш гараж! У разі злому – на пульт охорони приходить оповіщення “тривога” та здійснюється направлення групи швидкого реагування.

Данна послуга є одним з важливих послуг для забезпечення безпеки майна на території міста Дніпро. Завдяки цій послузі, Ви повністю забезпечуєте гараж сучасними охоронними системами нашої компанії.  

Абонплата:

Охорона гаража

від 250 грн./міс.

Ви отримуєте:

Спостереження за системою охоронної сигналізації
(цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН
(Пульта централізованого нагляду)

0 +
Гаражів під охороною в Дніпрі
Надійне охоронне обладнання для гаража

Що входить до стартового охоронного обладнання в гараж?

Хаб

Прилад контролює роботу всіх датчиків і миттєво відправляє сигнал тривоги власнику та на пульт охорони.

Датчик руху

Датчик руху повідомляє про перші ознаки вторгнення в дім або офіс. Кріпиться до стіни навпроти дверей та інших місць ймовірного проникнення злочинців.

Датчик відкриття

Датчик відчинення повідомляє про перші ознаки вторгнення у приміщення внаслідок злому дверей або вікна. Встановлюється на всі типи дверей, включно з металевою основою.

Брелок з тривожною кнопкою

Кнопка для моментального виклику групи швидкого реагування.

Завжди актуально

Акція для власників гаражів

Сплати на 6 міс. вперед

Отримай місяць безкоштовної абонплати при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати на рік вперед

Отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

Охорона гаража

Безпека щиро дякую за можливість побачити як працює охорона гаража. Швидке реагування на тривогу в зимну годину та моментальне оповіщення від пульту охорони – це круто. З 2019 року разом з Безпекою. Успіхів компанії.

Вирішив звернутися до компанії за консультацією з приводу охорони гаража в центрі міста Дніпро. Важливо бути завжди поруч та з можливістю швидко реагувати. Дякую менеджеру Андрію та компанії за плідну співпрацю. Рекомендую.

Безпека показала себе в кращому виді, коли на тривогу приїхала за 3 хвилини до мого гаражу. Дякую за оповіщення о 3 годині ночі. Компанія заслужує поваги.

Як замовити охорону гаража?

Для отримання більш докладної інформації про можливості охорони вашого гаража, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.

Заповніть форму-заявку та отримайте консультацію щодо охорони гаража.

Гараж має бути під охороною 24/7.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.