Група швидкого реагування

Понад 12 груп швидкого реагування охороняє об’єкти та спокій наших клієнтів в місті Дніпро.

Як це працює?

Підключаємо Ваш об'єкт під охорону

Залишайте заявку на підключення Вашого об’єкту під охорону. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

12 машин ГШР в Дніпрі прямо зараз охороняє спокій наших клієнтів. Ми провели дослідження та поставили кожному екіпажу окремі райони, на які ГШР зможе швидко реагувати на сигнали тривоги. Водії навчені керувати в будь-яких умовах на дорозі, в різних погодних умовах. Охрона фізично підготовлена, навчена реагувати на будь-які подразники, навчена самообороні та затримки злочинців.

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 5780 об'єктів під охороною

За 18 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0 +
Об'єктів
0 +
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити власне майно надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Підключаємо майно на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГБР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашого об’єкту.

Охоплення міста
Дніпро
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Група швидкого реагування – рушійна сила кожної охоронної компанії. Безпека Комплекс здійсює патрульну діяльність власними групами реагування в місті Дніпро та Дніпропетровської області. 

Група швидкого реагування максимально наближена до об’єкту, що охороняється нами – максимально скорокує час прибуття за сигналом тривоги та становить від 3 до 10 хвилин. 

Головний комплекс заходів – це виїзд ГШР за отриманим сигналом тривоги та у разі виникнення підозрілих осіб на території затримати їх.

група швидкого реагування

Безпека Комплекс

Інформація щодо ГШР

В нашій компанії для охоронців групи реагування проводяться тренування по рукопашному бою, по боксу, боротьбі та правильне володіння зброєю. Також підвищення кваліфікації охоронців, фізичної сили, стресостійкості та навчання першої медичної допомоги.

ГШР Безпека Комплекс – це надійна охорона вашого майна 24 години на добу 365 днів на рік.

Стабільно перевіряється стан автомобілів для ГШР, амортизація, профілактичні заходи з двигуном, підтримка зовнішнього виду автомобілів, зовнішного виду охоронців, стресостійкості, проводяться заходи по техніці безпеки та надання першої медичної допомоги. Охоронці приймаються виключно без шкідливих звичок.

Для тих, хто бажає працювати в сфері охорони та підвищувати свої навички, будь-ласка звертайтесь по телефону:  093 076 30 31

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.