Як правильно підібрати охоронне обладнання для того, щоб якісно убезпечити свій об’єкт від крадіжки або несанкціонованого проникнення? Про це ми і поговоримо в даній статті.

В першу чергу проводячи аналіз приміщення фахівці охоронних або монтажних організаціях звертають уваги на зони проникнення в об’єкт охорони, і вразливі місця. Такими зонами є вікна, двері та слабкі міжкімнатні перегородки. Для кожного з цих вразливих зон є спеціальні датчики.

1

2

На всі двері з доступами в зону охоронної сигналізації ми рекомендуємо встановити по одному датчику руху (Інфрачервоний промінь спрацьовує на будь-який рух в області його дії). Напрямки ми вибираємо таким чином, щоб датчик дивився прямо на двері, або під невеликим кутом, для охоплення більшої зони приміщення. Також на стулки дверей ми встановлюємо датчик відкриття, який має здібність магнитуватись (магніто-датчик). Цей датчик дуже добре працює в парі з датчиком руху, і дозволяє організувати подвійний захист вашого майна.

На вікна ми рекомендуємо встановлювати потрійний ступінь захисту. Яким чином вона виглядає? В першу чергу це датчик розбиття скла. Даний датчик працює на певній частоті шуму розбиття скла. Він дозволяє, так само, як і магніто-датчик отримувати сигнал тривоги до того, як на об’єкт, що охороняється, відбудеться проникнення. На стулки віконних прорізів, так само, як і на двері ми встановлюємо датчики відкриття. Третім елементом захисту є датчик руху, що дозволяє побачити операторам пульта охорони, чи відбулося проникнення в об’єкт, що охороняється чи ні.

3

Після того як зони проникнення ми захистили, перейдемо до допоміжного обладнання:

  1. Сигнал тривоги необхідно передати на пульт централізованого спостереження, для того щоб мобільна група змогла вчасно відреагувати, і виключити можливість крадіжки.

З цим завданням можуть впоратися два типи приладів (Лунь 7т або Централь). Вони відрізняються один від одного способом передачі сигналу на пульт охорони. Лунь передає сигнал по GSM каналу, а централь по телефонній лінії. Наша компанія рекомендує використовувати або два канали зв’язку, або тільки GSM якщо є необхідність в економії. Для повноцінної роботи охоронного приладу Лунь, необхідне живлення 12В, для цього ми використовуємо блок безперебійного живлення і акумулятор. Акумулятор служить безперебійним джерелом живлення навіть при втраті напруги в вашому приміщенні, що на жаль, дуже часто буває.

  1. Прилад для постановки і зняття об’єкта з охорони. З цим завданням справляються кілька типів приладів, Лінд 7 (точь мемори) і Лінд 9, Лінд10 (Клавіатура). Відрізняються вони способами постановки або зняття, Лінд 7 (аналог домофонного ключа) ставить і знімає об’єкт охорони за допомогою прикладання кодованого ключа до магнітного зчитувача. Лінд 9 та 10 за допомогою унікального коду.
  2. Сирена. Сирена необхідна для того, щоб чинити психологічний вплив на злочинця. У більшості випадків, судячи з досвіду нашої компанії, почувши звук сирени злодій або тікає з місця злочину не встигнувши нашкодити цілісності товарно-матеріальних цінностей, або це його на стільки відволікало, що він не міг раціонально діяти і попадався в руки наших охоронців.
  3. Витратні матеріали та кабель. Тут складно описати кількість необхідних матеріалів бо кожне приміщення унікальне, і спосіб установки теж може бути різним, для докладного аналізу Ви можете звернутися до наших фахівців по телефону +38(056) 788 90 00 в Дніпрі, консультація безкоштовна. Або звернутися до тих підтримки онлайн в правому нижньому кутку нашого сайту. Ми з задоволенням відповімо на всі питання!

Отже, підбиваючи підсумок, ваш кошторис на охоронну сигналізацію буде виглядати в більшості випадках так:

Лунь 7т – 1 шт.;
Блок безперебійного живлення – 1 шт.;
Акумулятор – 1 шт.;
Лінд 7 или 9,10 – 1 шт.;
Сирена – 1шт;
Датчик Руху – кількість вікон та вхідних дверей;
Датчик Розбиття – кількість вікон;
Датчик відкриття – кількість стулок вікна і к-ть вхідних дверей;
Кабель та витратні матеріали.

[:uk]Як правильно підібрати охоронне обладнання, Скільки коштує безпека[:]

Все це Ви зможете придбати та обрати кількість охоронного устаткування у власного менеджерА + Монтаж охоронної сигналізації,  в Дніпрі дану послугу Ви зможете замовити в нашій компанії.

Контакти: 
+38(067) 334-44-10
+38(056) 788-90-00

Наші соціальні мережі

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.