Яку охоронну сигналізацію обрати?

Більшість людей вважають, що встановлення охоронної сигналізації — це клопітно, довга справа, але виникає думка в голові — скільки ж на встановлення піде часу. Не дивуйтеся, адже при некваліфікованій роботі монтажника часу на установку піде досить багато. Для того, що б такого не відбувалося надалі, необхідні кваліфікованим фахівці у відділі монтажу, які чітко, оперативно зроблять свою справу. Розберемося, як же вибрати охоронну сигналізацію, що б не викидати гроші і час на вітер.

Які види сигналізацій існують?

Найголовніше, потрібно визначитись куди сигналізацію встановлювати, потім вибрати тип пристроїв. Зауважимо те, що якість пристроїв безпосередньо впливає на захист приміщень. 

На даний момент для офісів, магазинів, квартир і приватних будинків — необхідно дізнатися, як можна більше правдивої інформації про пристрої, як вони працюють, і як застосовувати.

Датчик движения в домашней безопасности

Більш ефективна система охоронної сигналізації. При проникненні злочинця у квартиру, в приватний будинок, система ж відразу сповіщає власника, а також службу охорони, після якої охорона відразу ж виїжджає.

Кнопка тривоги – цей пристрій дозволяє викликати охорону при натисканні на кнопку. Найчастіше цей тип сигналізації користується популярністю в офісах, складах і магазинах.

Автономна сигналізація

Автономні – це пристрої, які дозволяють реагувати на проникнення на об’єкт. Працює автономна сигналізація шляхом психологічного захисту, включаючи звукову сирену. Вважають, що звук сирени впливає на злочинця моментально, втрачаючи контроль над собою він відразу ж буде намагатися втекти, але це не точно.

Бездротова сигналізація – вважається що цей тип сигналізації найпростіший в плані монтажу та встановленні. Підходить будь-яким будівлям, квартирам, будинкам, кіоскам, бізнесу, складських приміщень і т.д.

З питань продажу
Пульт охорони: