Охорона квартир

Понад 400 квартир захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Як це працює?

Підключаємо Вашу квартиру під охорону

Залишайте заявку на підключення Вашої квартири під охорону. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Завдяки 18 річному досвіду, Ми розуміємо кожного власника квартири в питаннях безпеки, охорони взагалом. Виявляючи слабкі місця в будь-яких квартирах, ми на досвіді вже знаємо, як саме надійно захистити квартиру.

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 400 квартир під охороною

За 18 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0 +
Квартир
0 +
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити квартиру надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для квартири, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Підключаємо квартиру на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГБР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашої квартири.

Охоплення міста
Дніпро
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Охорона квартир завжди користувалась попитом в Дніпрі та в Дніпропетровській області.  З кожним роком кількість пограбувань більшає та не залишає нам вибору модернізовувати охоронне обладнання для квартир, щоб кожного разу бути на крок попереду. Завдяки компаніям Ajax, Jablotrone, Secur.ua, Satel – ми залишаємося надійними партнерами з питань забезпечення охорони в місті Дніпро та області.

Охорона квартир

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуємо побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН (Пульта централізованого нагляду)

Безпека Комплекс

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для квартир розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту квартири. Послуга “Охорона квартир” завжди буде популярним запитом в місті Дніпро.

Абонплата для охорони квартири з дротовою сигналізацією – від 300 грн./міс.

Абонплата для охорони квартири з бездротовою сигналізацією Ajax – від 350 грн./міс.

Вартість на абоплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Безпека Комплекс

Що входить до стартового охоронного обладнання в квартиру?

Ми зробили основну добірку для охорони квартири, котра є базовим варіантом бездротової сигналізації.

Ajax

Sale

Акційні пропозиції

Актуальні акційні пропозиції для власників квартир на квітень 2022 рік. 

Test Drive – отримуй бездротову сигналізації Ajax безкоштовно на місяць для квартири та на власному досвіді знатимеш, як мати справу з сигналізацією.

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безкоштовної охорони при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

С 2019 года моя квартира под охраной компании "Безпека Комплекс". Менеджеру Александру огромное спасибо за консультации и по охране квартиры, и по др. объектам. Выбрал беспроводную систему AJAX, очень удобно и вижу все информацию о квартире на телефоне. 

Моя квартира була в іншій охоронній компанії, залишився незадоволений. Вирішив підключитись до компанії "Безпека Комплекс" - за 3 години перепідключили на пульт охорони та відповили на усі запитання. Вже рік під спокійною охорою, дякую. 

Хочу сказать спасибо большое за охрану квартиры в районе Победы. Очень приятно иметь дело с профессионалами. Быстрое реагирование, качественно установили охранное оборудование.

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.