"Нагляд без групи швидкого реагування"

При замовлені, Ви отримуєте:

  • Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово);
  • Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово);
  • Персональний менеджер з питань охорони.
  • Програма лояльності.

Економне рішення забезпечити безпекою своє майно – це одна з найпопулярніших питань в інтернеті, в суспільстві. Як правило, на безпеці не варто економити, бо є можливість неприємної ситуації. Послуга “Нагляд без групи реагування” – це нагляд за вашим об’єктом, без виїзду группи швидкого реагування, які б забезпечили безпеку. При підключенні цієї послуги, в разі тривожного сигналу – сигнал поступає на пульт охорони нашого підприємства та телефонує Вам (вашій родині в разі віключення телефону власника) на телефон, але нейтралізувати безпеку – буде ваша відповідальність. 

Вартість, яка необхідна для забезпечення захисту розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін., які необхідні для повного забезпечення захисту Вас та вашого майна).

Послуга “Нагляд без групи швидкого реагування” – від 200 грн./міс.

Увага!!! У вартість продукту входить 1 місяць надання даних послуг. Продукт дійсний у використанні тільки на території міста Дніпро.

Ціна на охоронне устаткування формується в залежності від кількості різних датчиків, котрі потрібні для виконання охоронних функцій.

Замовити послугу “Нагляд без групи швидкого реагування” можливо декількома способами: 

За телефоном: 

+38(056)788-90-00
+38(067)334-44-10

Через помічника, який знаходиться справа-знизу, залиште свій номер, ми незабаром зателефонуємо Вам.

 

Для отримання більш докладної інформації про можливості охорони вашого об’єкту, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.