Однокімнатна квартира: охорона, захист та сигналізація

Актуальна стаття 2023 року

Житло є одним з найбільш цінних майнових активів, тому важливо дбайливо охороняти свою квартиру від потенційних загроз. Однокімнатні квартири зазвичай є популярними серед молодих людей, що тільки починають свій життєвий шлях або потребують місця для тимчасового проживання. У зв’язку з цим, наша стаття присвячена захисту однокімнатних квартир.

Охорона та захист однокімнатних квартир

Існує кілька способів захисту однокімнатної квартири. Одним з найефективніших є встановлення охоронної системи, що може містити різні елементи, такі як сигналізація, відеоспостереження та контроль доступу.

Сигналізація є найважливішим елементом системи захисту квартири, яка дозволяє вчасно виявити потенційну небезпеку та забезпечує повідомлення власника про можливу небезпеку або злам. Сигналізацію можна обрати залежно від індивідуальних потреб власника, від базових моделей до більш розширених.

Ми використовуємо бездротову охоронну сигналізацію Ajax для повноцінного захисту однокімнатних квартир в Дніпрі. Саме з комплектами сигналізації Ajax StarterKit різних видів наші фахівці зможуть встановити за 1 день у Вашу квартиру.

Скільки коштує бездротова сигналізація в однокімнатну квартиру?

В бездротову сигналізацію входять охоронні датчики, які додатково посилюють охорону квартири.
– Датчик руху
– Датчик розбиття
– Датчик відкриття
– Сирени

В залежності від того, яка у Вас однокімнатна квартира – обираються які охоронні датчики потрібні та в якій кількості. Дійсно, Ви зможете захистити по мінімуму, але й не забувайте, що є інші місця через які можна проникнути у квартиру.

Якщо у Вас однокімнатна квартира та є потреба повністю захистити

ajax

Базовий комплект сигналізації Ajax StarterKit

В комплекті за замовчуванням:

Використовуйте комплект сигналізації Ajax StarterKit з додатковими охоронними датчиками. Порахуйте скільки у Вас вікон та дверей – додайте до них датчики відкриття (для дверей та вікон), датчики розбиття (для вікон, щоб реагувати у разі розбиття скла), датчик руху (для кухні та кімнати).

Якщо Вам вистачає базовий комплект – сміливо замовляйте у нас, ми професійно встановимо охорону в Вашу квартиру.