Охорона гаража

Понад 50 гаражів захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Охорона гаражів в Дніпрі

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для гаражів розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту гаража. Охорона гаражів є однією з потреб захисту кожного автовласника, який хоче бути впевненим у захисті свого “помічника-друга”. 

Абонплата для охорони гаража – від 350 грн./міс.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Безпека Комплекс

Залишилися питання? Надішліть заявку на безкоштовну консультацію фахівця

Безпека Комплекс

Що входить до стартового охоронного обладнання в гараж?

Ми зробили основну добірку для охорони квартири, котра є базовим варіантом бездротової сигналізації.

*Котрі ми рекомендуємо нашим клієнтам
Ajax

Актуальні акційні пропозиції для власників квартир на травень 2024 рік. 

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безкоштовної охорони при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Ми зможемо підібрати будь-яке охоронне обладнання для гаражів різних типів. Користуючись популярними комплектами сигналізації Ви завжди протягом 24/7 будете під охороною.

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 50 гаражів під охороною

За 20 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

гаражів
0 +
Років компанії
0 +
Партнерів
0
Звернень
0 тыс.

Охорона гаража в Дніпрі

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити власний гараж надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для квартири, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо гараж на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГШР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашої квартири.

Послуга призначена для представників автовласників. Якщо ви плануєте робити в нове приміщення під автомобіль, або робите ремонт , то зверніть особливу увагу на цю послугу. Наші монтажники зможуть встановити охоронне обладнання по правилами безпеки, що не вплине на зміни в зовнішньому вигляді Вашого гаража. Підберемо усі можливі варіанти охоронного обладнання та якісний монтаж у Ваш гараж! У разі злому – на пульт охорони приходить оповіщення “тривога” та здійснюється направлення групи швидкого реагування.

физическая охрана, Контакты
Якість послуг
Якість охоронного обладнання
Охоплення міста
Дніпро

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуємо побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН

Часті запитання щодо охорони гаража

F.A.Q

Вітаємо! Ми не піднімали абонплату з початку війни. Ми розуміємо, яка ситуація в кожного з нас.

Абонплата для охорони гаража – від 350 грн./міс.

Вартість на абоплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Вітаємо! Наші фахівці розробили 2 варіанти систем сигналізації:
– Бездротова сигналізація (перевага – зручність та швидкість);
– Дротова сигналізація (перевага – бюджет).

Кожний гараж індивідуальний, має своє розташування – для більш детального розрахування вартості охоронного обладнання звертайтесь до нас (надішліть свій номер через форму та ми Вам зателефонуємо). З повагою.

Наш пульт охорони працює 24/7. У разі спрацьовування сигналізації, наша група швидкого реагування відразу направиться до Вашої квартири. У разі затримання зловмисника – передає в руки поліції. Для більш детальної інформації щодо будь-яких життєвих ситуацій – надішліть номер телефону для зв’язку з Вами, Ми Вам зателефонуємо та відповімо на всі запитання.

Місто Дніпро, вул. Лоцманський узвіз, 3к (напротив ДТЕК). Звертайтесь до нас за охороною та будьте в безпеці разом з нами.

Безпека щиро дякую за можливість побачити як працює охорона гаража. Швидке реагування на тривогу в зимну годину та моментальне оповіщення від пульту охорони - це круто. З 2019 року разом з Безпекою. Успіхів компанії.

Вирішив звернутися до компанії за консультацією з приводу охорони гаража в центрі міста Дніпро. Важливо бути завжди поруч та з можливістю швидко реагувати. Дякую менеджеру Андрію та компанії за плідну співпрацю. Рекомендую.

Безпека показала себе в кращому виді, коли на тривогу приїхала за 3 хвилини до мого гаражу. Дякую за оповіщення о 3 годині ночі. Компанія заслужує поваги.

З питань продажу
Пульт охорони: