Нагляд за об'єктом без групи швидкого реагування

Понад 16 об’єктів захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області. Увага! Це бюджетний вибір охорони для будь-яких об’єктів. Послуга “Бюджетна охорона” буде завжди в списку послуг в нашій компанії.

Як це працює?

Підключаємо Ваш об'єкт під бюджетну охорону

Залишайте заявку на консультацію. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Після питань щодо охорони без ГШР, ми вирішили запустити бюджетну послугу охорони для будь-яких об’єктів. Відповідальність за затримання злочинця буде тільки на власнику.

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 16 об'єктів під бюджетною охороною

За 19 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0+
об'єктів
0+
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити власний об’єкт бюджетною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо об’єкти на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково передає всю необхідну інформацію про об’єкт власнику об’єкту або відповідальній особі, що закріплений договором про надання охоронної послуги.

Охоплення міста
Дніпро
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Економне рішення безпеки – існує. Ми розуміємо, що кожен має бути в безпеці та розробили економний варіант охорони. Нагляд за вашим об’єктом здійснюється 24/7, але без виїзду группи швидкого реагування, які б забезпечили безпеку. При підключенні цієї послуги, в разі тривожного сигналу – сигнал поступає на пульт охорони нашої компанії та телефонує Вам (вашій родині в разі відключення телефону власника) на телефон, але нейтралізувати небезпеку – буде ваша відповідальність. 

Охорона квартир

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуєте побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Персональний менеджер з питань охорони

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Програма Лояльності

Безпека Комплекс

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для будь-якого об’єкту розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту. 

Абонплата для бюджетної охорони  – від 200 грн./міс.

Вартість на абоплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Sale

Акційні пропозиції

Актуальні акційні пропозиції для власників об’єктів квітень 2022 рік. 

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безкоштовної охорони при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.