Основні способи захисту приватного будинку від злодіїв

За останній час

кількість крадіжок перед новорічними святами істотно збільшується. Причина банальна: відсутність мешканців у приватному будинку, або ж новорічна поїздка до рідних, за кордон. Для злодіїв-домушників це якраз і вигідний момент для крадіжки. Часом, адже хочеться відпочивати з рідними та не про що не думаючи.

Почнемо з основних способів забезпечення безпеки в приватних будинках до найкращих способів захисту:

«Сусіди + ключі = безпека»

Якщо у вас доброзичливі сусіди, чому б і ні. Попросити їх у вільний час перевіряти свій будинок. У випадку якщо, сусіди виявили щось не добре, вони відразу ж повідомляти вам, а також поліції. Недоліком може бути людський фактор — неуважність і не помітивши тривожні знаки.

«Тимчасовий мешканець»

Це найпростіший варіант, досить мати перевірених і близьких друзів, родичів, які зможуть доглянути за будинком.

«Плівка на вікна»

+-350 грн — скла оснащуються міцної захисною плівкою, яка не дозволяє скляним уламкам розлетітися. Плюсом в цьому способі є те, що плівка може витримати не один удар по склу, але пробити все-таки можливо, до того ж процес досить гучний, і злодій може просто скасувати задумане.

«Автономні GSM-сигналізації»

Пристрій, який відстежує обставини та оповіщає про тривогу на мобільний телефон господарям. Ціна коливається від 8 тис. грн.

«Броньовані металеві двері»

Якщо йдеться про захист, то не варто забути про якісні вхідні двері. Якісні броні двері — це двері з металевими накладками товщиною не менше 1 мм. Також велику роль відіграє замок, більш поширеним типом замка є так званий «Краб» – при повороті ключа штирі фіксують двері відразу з 4 сторін. Встановлення таких дверей за ціною варіюється від 6 тис. грн, термін установки від 2 тижнів.

«Відеоспостереження»

Охоронний пристрій, що дозволяє вести спостереження на всіх вразливих точок будинку. (Вхідні двері, кімнати, гаражі). Ціна варіюється від 4 тис. грн + установка, монтаж. Перевагою є те, що при відсутності вас вдома, система відеоспостереження буде тримати вас в курсі про «відвідувачів» до вас додому.

«Приватна охорона»

Є найкращим захистом для вашого будинку, майна. Надійніше всього захистити від проникнення і крадіжки можна за допомогою встанови охоронної сигналізації та підключення її до пульта охоронного підприємства (ОПС). Якщо ваш вибір припав на приватну охоронну організацію, час установки охоронного обладнання займає від 4 годин, а вартість установки від 5 тис. грн

Висновок

“Приватна охорона”  є найкращою послугою охорони приватного будинку і доступною за ціною. Ви зможете не турбуватись про своє майно, якісна охорона виконати свої завдання швидко.

«Автономні GSM-сигналізації» —це вибір для людей, які зможуть самі приїхати до свого дому і визначити в чому проблема. Тривога повідомляє господаря через мобільний телефон.

Існує абонплата оплачувана за місяць (все залежить від багатьох факторів), яке включає в обов’язки організації реагування на сигнал тривоги, затримання злочинців, а також обслуговування охоронного обладнання.

Послуги «Автономні GSM-сигналізації»«Відеоспостереження»«Приватна охорона» ви можете замовити за телефоном 067 334 44 10 , а також отримати відповіді на всі запитання.

Ми знаходимось за адресою: м. Дніпро, вул. Лоцманський узвіз, 3к.

З питань продажу
Пульт охорони: