Охорона фінансових установ

Понад 40 фінансових установ захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Охорона клубу

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для закладів розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту закладу. Аналогічно з фізичною охороною для закладів – досвід охоронців, час роботи і тд.

Абонплата для охорони  будь-яких фінансових установ – від 700 грн./міс.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Безпека Комплекс

Залишилися питання? Надішліть заявку на безкоштовну консультацію фахівця

Актуальні акційні пропозиції для власників квартир на травень 2024 рік. 

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безкоштовної охорони при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Ми охороняємо банки, ломбарди та страхові компанії вже понад 10 років забезпечуючи надійними охоронними обладнаннями, швидко реагуючи на сигнали тривоги, фізичною охороною будівель та інкасація перевізних машин. Ми не збираємось зупинятися, ми прагнемо захистити установи від злочинців. 

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 40 фінансових установ під охороною

За 20 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 15 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

установ
0 +
Років компанії
0 +
Партнерів
0
Звернень
0 тыс.

Охорона фінансових установ в Дніпрі

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити фінансові установи надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для ломбардів, банків та ін. фінансових установ, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо фінансові установи на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГШР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашого об’єкта.

Послуга підходить власникам фінансових установ – банкам, ломбардам, страховим компаніям, лізинговим компаніям, інвестиційним фондам та компаніям, які надають фінансові  послуги. Також компанії або інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг (у випадках, прямо визначених законом, – інші послуги (операції), пов’язані з наданням фінансових послуг).

Використовуємо сучасні охоронні обладнання, системи відеоспостереження, системи периметральної охорони, функції фізичної охорони, особиста охорона для керівників. 

Ми беремо відповідальність перед власниками за надійну охорону, за якісний монтаж охоронного обладнання, за швидке реагування на сигнали тривоги. 

Охорона кіосків
Якість послуг
Якість охоронного обладнання
Охоплення міста
Дніпро

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуємо побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Адаптація охорони під умови роботи закладу

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Програма лояльності

Часті запитання щодо охорони фінансових установ

F.A.Q

Вітаємо! Ми охороняємо:
– Ломбарди, банки, страхові компанії, лізингові компанії, інвестиційним фондам та компаніям, які надають фінансові  операції населенню та бізнесу. 
Понад 20 років Ми охороняємо ломбарди та банки в місті Дніпро. 

Наш пульт охорони працює 24/7. У разі спрацьовування сигналізації, наша група швидкого реагування відразу направиться до фінансової установи. У разі затримання зловмисника – передає в руки поліції. Для більш детальної інформації щодо ситуацій – надішліть номер телефону для зв’язку з Вами, Ми Вам зателефонуємо та відповімо на всі запитання.

ГШР реагує до 7 хвилин. В залежності де знаходяться машини груп реагування, які курсують по місту Дніпро. Якщо вийшло так що наша група реагування була поблизу коло об’єкту, який охороняється – доїзд за лічені хвилини. Для більш детальної інформації щодо розташування мобільних груп – зателефонуйте, будь-ласка, по телефону: 067 334 44 10 або надішліть свій номер через форму та ми Вам зателефонуємо!

Місто Дніпро, вул. Лоцманський узвіз, 3к (напротив ДТЕК). Звертайтесь до нас за охороною та будьте в безпеці разом з нами.

Качественная установка охранной сигнализации с подключением на пульт охраны в банк - это лучшее решение в Безпеке. Обсудили множество вопросов. Спасибо за сотрудничество.

Спасибо за оперативность реагирования на сигнал кнопки тревоги ломбарда в районе Нагорного рынка. Быстро приехали и решили конфликтные вопросы.

Хотим выразить благодарность за содействие в охране банка и ломбардов в городе Днепр. Надежная и крепкая охрана. 

З питань продажу
Пульт охорони: