Охорона фінансових установ

Понад 40 фінансових установ захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Як це працює?

Підключаємо Вашу установу під охорону

Залишайте заявку на підключення Вашої фін. установи у під охорону. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Ми охороняємо банки, ломбарди та страхові компанії вже понад 10 років забезпечуючи надійними охоронними обладнаннями, швидко реагуючи на сигнали тривоги, фізичною охороною будівель та інкасація перевізних машин. Ми не збираємось зупинятися, ми прагнемо захистити установи від злочинців. 

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 40 фінансових установ під охороною

За 18 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0 +
фінансових установ
0 +
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити фінасові установи надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для ломбардів, банків та ін. фінансових установ, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Підключаємо фінансові установи на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГБР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашого об’єкту.

Охоплення міста
Дніпро
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Послуга підходить власникам фінансових установ – банкам, ломбардам, страховим компаніям, лізинговим компаніям, інвестиційним фондам та компаніям, які надають фінансові  послуги. Також компанії або інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг (у випадках, прямо визначених законом, – інші послуги (операції), пов’язані з наданням фінансових послуг).

Використовуємо сучасні охоронні обладнання, системи відеоспостереження, системи периметральної охорони, функції фізичної охорони, особиста охорона для керівників. 

Ми беремо відповідальність перед власниками за надійну охорону, за якісний монтаж охоронного обладнання, за швидке реагування на сигнали тривоги. 

Охорона кіосків

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуєте побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Програма Лояльності

Безпека Комплекс

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для будь-яких фінансових установ розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту. 

Абонплата для охорони  будь-яких фінансових установ – від 500 грн./міс.

Вартість на абоплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Sale

Акційні пропозиції

Актуальні акційні пропозиції для власників фінансових установ на квітень 2022 рік. 

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безкоштовної охорони при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

Качественная установка охранной сигнализации с подключением на пульт охраны в банк - это лучшее решение в Безпеке. Обсудили множество вопросов. Спасибо за сотрудничество.

Спасибо за оперативность реагирования на сигнал кнопки тревоги ломбарда в районе Нагорного рынка. Быстро приехали и решили конфликтные вопросы.

Хотим выразить благодарность за содействие в охране банка и ломбардов в городе Днепр. Надежная и крепкая охрана. 

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.