"Охорона фінансових установ"

При замовлені, Ви отримуєте:

  • Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово);
  • Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово);
  • Програма лояльності;
  • Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації;
  • Персональний менеджер з питань охорони.

Для забезпечення безпеки фінансових установ необхідно застосовувати сучасні види охоронного обладнання, щоб забезпечити безпеку співробітників, потенційних клієнтів та керівників. Для цього Ми, ПП “Безпека Комплекс” – пропонуємо послугу “Охорона фінансових установ” лише на сучасних умовах використання охоронних обладнань. До фінансових установ належить: Банки; Ломбарди; лізингові компанії; довірчі товариства; страхові компанії; установи накопичувального пенсійного забезпечення; інвестиційні фонди і компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг, а у випадках, прямо визначених законом, – інші послуги (операції), пов’язані з наданням фінансових послуг.

Вартість, яка необхідна для забезпечення повного захисту розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін., які необхідні для повного забезпечення захисту Вас та вашого майна).

Послуга “Охорона фінансових установ” – від 500 грн./міс.

Увага!!! У вартість продукту входить 1 місяць надання даних послуг. Продукт дійсний у використанні тільки на території міста Дніпро.

Ціна на охоронне устаткування формується в залежності від кількості різних датчиків, котрі потрібні для виконання охоронних функцій у фінансовій установі.

Замовити послугу “Охорона фінансових установ” можливо декількома способами:

За телефоном: 
+38(056)788-90-00
+38(067)334-44-10

Через помічника, який знаходиться справа-знизу, залиште свій номер, ми незабаром зателефонуємо Вам.

Натиснувши на кнопку “Замовити” та ввести ваші данні, щоб отримати зворотній дзвінок.

Для отримання більш докладної інформації про можливості охорони вашого об’єкту, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.