Охорона фінансових установ

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Програма лояльності

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Персональний менеджер з питань охорони

Для забезпечення безпеки фінансових установ необхідно застосовувати сучасні види охоронного обладнання, щоб забезпечити безпеку співробітників, потенційних клієнтів та керівників.

Для цього Ми, ПП “Безпека Комплекс” – пропонуємо послугу “Охорона фінансових установ” лише на сучасних умовах використання охоронних обладнань.

До фінансових установ належить: банки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди та компанії або інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг (у випадках, прямо визначених законом, – інші послуги (операції), пов’язані з наданням фінансових послуг).

Вартість, яка необхідна для забезпечення повного захисту розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін., які необхідні для повного забезпечення захисту Вас та вашого майна).

Послуга “Охорона фінансових установ” – від 500 грн. / міс.

Увага!!! У вартість продукту входить 1 місяць надання даних послуг. Продукт дійсний у використанні тільки на території міста Дніпро.

Замовити послугу “Охорона фінансових установ” можливо декількома способами:

Для отримання більш докладної інформації про можливості охорони вашого об’єкту, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.

За телефоном: 
+38(056)788-90-00
+38(067)334-44-10

Через помічника, який знаходиться справа-знизу, залиште свій номер, ми незабаром зателефонуємо Вам.