Охорона фінансових установ - від 500 грн./міс.

"Охорона фінансових установ"

При замовлені, Ви отримуєте:

  • Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово);
  • Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово);
  • Програма лояльності;
  • Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації;
  • Персональний менеджер з питань охорони.

Для забезпечення безпеки фінансових установ необхідно застосовувати сучасні види охоронного обладнання, щоб забезпечити безпеку співробітників, потенційних клієнтів та керівників. Для цього Ми, ПП “Безпека Комплекс” – пропонуємо послугу “Охорона фінансових установ” лише на сучасних умовах використання охоронних обладнань. До фінансових установ належить: Банки; Ломбарди; лізингові компанії; довірчі товариства; страхові компанії; установи накопичувального пенсійного забезпечення; інвестиційні фонди і компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг, а у випадках, прямо визначених законом, – інші послуги (операції), пов’язані з наданням фінансових послуг.

Вартість, яка необхідна для забезпечення повного захисту розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін., які необхідні для повного забезпечення захисту Вас та вашого майна).

Послуга “Охорона фінансових установ” – від 500 грн./міс.

Увага!!! У вартість продукту входить 1 місяць надання даних послуг. Продукт дійсний у використанні тільки на території міста Дніпро.

Ціна на охоронне устаткування формується в залежності від кількості різних датчиків, котрі потрібні для виконання охоронних функцій у фінансовій установі.

За телефоном: 
+38(056)788-90-00
+38(067)334-44-10

Через помічника, який знаходиться справа-знизу, залиште свій номер, ми незабаром зателефонуємо Вам.

Натиснувши на кнопку “Замовити” та ввести ваші данні, щоб отримати зворотній дзвінок.

Замовити послугу “Охорона фінансових установ” можливо декількома способами:

Для отримання більш докладної інформації про можливості охорони вашого об’єкту, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.