Охорона клубних закладів

Понад 60 клубних закладів захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Охорона клубу

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для закладів розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту закладу. Аналогічно з фізичною охороною для закладів – досвід охоронців, час роботи і тд.

Абонплата для охорони клубних закладів – від 1000 грн./міс.

Абонплата для охорони клубних закладів з фізичною охороною – договірна.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Безпека Комплекс

Залишилися питання? Надішліть заявку на безкоштовну консультацію фахівця

Актуальні акційні пропозиції для власників квартир на травень 2024 рік. 

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безкоштовної охорони при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Клубні заклади в місті Дніпро зараз під надійною охороною. Наші фахівці встановлюють сучасні охоронні обладнання, разом з фізичною охороною на пропускному режимі охороняють заклади.

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 60 закладів під охороною

За 20 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 15 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

закладів
0 +
Років компанії
0 +
Партнерів
0
Звернень
0 тыс.

Охорона клуба в Дніпрі

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити клубний заклад надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для закладів, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо заклад на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГБР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашого закладу.

Охороняємо ресторани, кафе, клуби, паби, театри, музеї, клубні установи, концертні зали та ін. клубні об’єкти. По бажанню власника можливо замовити фізичну охорону 24/7, яка буде приходити на допомогу персоналу у разі виникнення протиправних дій з боку відвідувачів. Можливість замовлення авто групи швидкого реагування біля вашого закладу, які  оперативно прибувають на об’єкт, що охороняється для силової підтримки та вирішення кризових ситуацій.

Співробітники охорони володіють досвідом в забезпеченні захисту та порядку в закладах.

Наша охоронна структура має досвід володіння зброєю, рукопашним боєм, першою медичною допомогою, а також швидкодію в різних ситуаціях. Індивідуально здійснюється підбір охоронного обладнання та вибір фізичної охорони для кожного клубного закладу.

физическая охрана, Контакты
Якість послуг
Якість охоронного обладнання
Охоплення міста
Дніпро

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуємо побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Адаптація охорони під умови роботи закладу

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН

Часті запитання щодо охорони клубних закладів

F.A.Q

Абонплата для охорони клубних закладів – від 1000 грн./міс.

Абонплата для охорони клубних закладів з фізичною охороною – договірна.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Так, звісно. Ми можете користуватись двому послугами одночасно. Фізична охорона буде охороняти заклад при вході/виході, а також нейтралізує конфліктні ситуації. Охорона закладу = це комплекс підбору та встановлення охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони. (Постановка сигналізації та її зняття).

Наш пульт охорони працює 24/7. У разі спрацьовування сигналізації, наша група швидкого реагування відразу направиться до Вашого закладу. У разі затримання зловмисника – передає в руки поліції. Для більш детальної інформації щодо будь-яких життєвих ситуацій – надішліть номер телефону для зв’язку з Вами, Ми Вам зателефонуємо та відповімо на всі запитання.

Місто Дніпро, вул. Лоцманський узвіз, 3к (напротив ДТЕК). Звертайтесь до нас за охороною та будьте в безпеці разом з нами.

З питань продажу
Пульт охорони: