Охорона магазинів та офісів

Понад 500 магазинів та офісів захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Як це працює?

Підключаємо Ваш магазин або офіс під охорону

Залишайте заявку на підключення Вашого офісу або магазину під охорону. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Нам довірили свою безпеку компанії такі як: Золотий Вік, АТБ, Гаврилівські Курчата, DiskontPlace та ін. Ми цінуємо це та 100% впевнені, що ми можемо краще.

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 500 магазинів та офісів під охороною

За 19 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах, і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0+
Магазинів та офісів
0+
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити магазини або офіси надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для офісів та магазинів, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо магазин або офіс на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГШР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашого об’єкта.

Охоплення міста
Дніпро
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Для охорони магазинів та офісів здійснюється детальний підбір охоронного обладнання з метою забезпечити максимальний захист від неприємних та непередбачених ситуацій. В залежності від типу обраного обладнання – дротова або бездротова сигналізація обирається подальший крок вибору охорони. 

Можливість замовлення авто групи швидкого реагування біля вашого офісу або магазину, які оперативно прибувають на об’єкт, що охороняється для силової підтримки та вирішення кризових ситуацій. А також підключення систем відеоспостереження в кращому якості запису та безперебійної роботи 24/7.

охорона магазинів

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжди підтримуємо зв’язок. Отримуєте побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Персональний менеджер з питань охорони

Програма Лояльності

Безпека Комплекс

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для будь-якого офісу та магазину розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту. 

Абонплата для охорони офісу – від 500 грн./міс.

Абонплата для охорони магазину – від 500 грн./міс.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Sale

Акційні пропозиції

Актуальні акційні пропозиції для власників магазинів та офісів на квітень 2022 рік. 

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безплатної охорони при сплаті на пів року (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безплатної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

Часті запитання щодо охорони офісу та магазину

F.A.Q

Вітаємо! Абонплата на охорону офісу від 500 грн./міс. Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Вітаємо! Наші фахівці розробили 2 варіанти систем сигналізації:
– Бездротова сигналізація (перевага – зручність та швидкість);
– Дротова сигналізація (перевага – бюджет).

Кожний офіс індивідуальний, має своє розташування, кількість дверей, вікон, приміщень і тд. – для більш детального розрахування вартості звертайтесь до нас (надішліть свій номер через форму та ми Вам зателефонуємо). З повагою.

Наш пульт охорони працює 24/7. У разі спрацьовування сигналізації, наша група швидкого реагування відразу направиться до Вашого офісу та здійснить обстеження території офісу. У разі затримання зловмисника – передає в руки поліції.

Місто Дніпро, вул. Лоцманський узвіз, 3к (напротив ДТЕК). Звертайтесь до нас за охороною та будьте в безпеці разом з нами.

Хочу поблагодарить за предоставление охранных услуг сети магазинов по городе Днепр. Аккуратная и опрятная охрана, компания, которая выполняет договорные обязательства.

Искал охранную компанию для долгосрочной охраны офиса в центре Днепра. Решил обратиться  в компанию Безпеку, что бы не переживать за сохранность имущества внутри офиса. Оперативно установили охр. сигнализацию в офис и обучили сотрудников ставить под охрану. 

За быстрое реагирование и решение конфликтов внутри офиса - это к Безпеке. Не раз сталкивались с неадекватными клиентами, благо компания выручает. Спасибо за сотрудничество.