Охорона складів та складських приміщень

Понад 30 складських приміщень захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Охорона клубу

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для складу розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту складу. Аналогічно з фізичною охороною для складів – досвід охоронців, час роботи і тд.

Абонплата для охорони складу – від 600 грн./міс.

Абонплата для охорони складських приміщень – від 600 грн./міс.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Безпека Комплекс

Залишилися питання? Надішліть заявку на безкоштовну консультацію фахівця

Актуальні акційні пропозиції для власників квартир на травень 2024 рік. 

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безкоштовної охорони при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Клубні заклади в місті Дніпро зараз під надійною охороною. Наші фахівці встановлюють сучасні охоронні обладнання, разом з фізичною охороною на пропускному режимі охороняють заклади.

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 30 складів під охороною

За 20 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 15 000 разів за консультацією з питань охорони абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

складів
0+
Років компанії
0+
Партнерів
0
Звернень
0 тыс.

Охорона складів в Дніпрі

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити склад або складське приміщення будь-якого типу надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для складу, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо склад на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГБР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашого складу.

Послуга ідеально підходить для представників різного типу бізнесу, які мають складські приміщення, склади, ангари, приміщення схову та ін. Завдяки сукупності низької ціни та високої якості безпеки, це послуга є важливою на ринку охорони в Дніпрі. У нього входять всі найважливіші функції захисту складу. Якщо ви хочете охороняти склади, великі складські приміщення, то ця послуга спеціально для Вас. Ми захистимо Ваші товарно-матеріальні цінності від протиправних посягань, злодіїв, вандалів, хуліганів, злочинців, здійснимо запобіжні заходи для запобігання та виявлення небезпечних ситуацій та мінімізації їх наслідків.

Використовуємо тільки сучасне охоронне обладнання, особовий склад в хорошій фізичній формі, мобільні групи готові за лічені хвилини відреагувати на тривожне повідомлення. Користуємося послугами страхової компанії.

Охорона складів, група швидкого реагування
Якість послуг
Якість охоронного обладнання
Охоплення міста
Дніпро

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуємо побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

За вашим бажанням підключається послуга страхової компанії

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН

Часті запитання щодо охорони складів

F.A.Q

Абонплата для охорони складу – від 600 грн./міс.

Абонплата для охорони складських приміщень – від 600 грн./міс.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Ми використовуємо 2 види сигналізацій:
– Бездротова сигналізація Ajax з можливістю додавання додаткових охоронних датчиків.
– Дротова сигналізація. 

Вибір залежить від складу, скільки метрів квадратних, де саме знаходиться і тд. Після цього ми розробляємо план, бюджет та що потрібно.