Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація – це сукупність спільно діючих технічних засобів для виявлення проникнення (спроби проникнення) на об’єкт, що охороняється. Забезпечує збір, обробку, передачу та подання до заданому вигляді службової інформації та інформації про проникнення (спроби проникнення) на пульт охорони.

Охоронна сигналізація

за період 2019-2020 років популярністю користувалися власники:

Охоронна сигналізація буде встановлена протягом 2х днів за допомогою компанії “Безпека Комплекс”,

Яка охоронна сигналізація є:

Дротова охранна сигналізація від компаній “Satel” та “Лунь”

Вартість від 3799 грн.

Бездротова охоронна сигналізація від компаній “AJAX” та “Jablotron”

Вартість від 5699 грн.

Власники квартир та будинків  надають переваги бездротовій системі сигналізації за рахунок дистанційному керуванню та отримання сигналу тривоги на телефон та на пульт охорони.

Безпека Комплекс

Встановлення сигналізації

Приєднуйтесь до нас та будьте в безпеці. У найкоротші терміни компанія встановить Вам сигналізацію.

0 +
Об'єктів під охороною

Що Ви отримуєте при встановленні охоронної сигналізації?

Негайний виїзд мобільної групи реагування на Ваш об’єкт, що охороняється в разі сигналу Тривога.

Надійну і навчену охорону від проникнення злодіїв і порушників в вашу нерухомість.

Безпека рідних і близьких в момент коли всі будинки.

Гарантійне обслуговування охоронної сигналізації.

Персональний менеджер з питань безпеки.

0
звернень зі встановлення сигналізації з початку січня 2022

Як встановлюється охоронна сигналізація?

Крок 1


Встановлення охоронної сигналізації

Для максимального захисту ми використовуємо підключення за 3 рівнями. На кожному вікні встановлюємо датчики відкриття, поряд датчик разбиття, в просторі приміщення – датчики руху. Такий підхід забезпечує повну надійність на всіх етапах спостереження за приміщенням.

Крок 2


Підключення до пульту охорони

Вам необхідно підписати договір з нами та тоді ми можемо вивести Ваш об’єкт на ПЦН для цілодобового спостереження за системами охоронної сигналізації. Після успішного виведення Ви зможете поставити свій об’єкт під охорону і не турбуватися про можливі непередбачувані ситуацій.

Крок 3


Протидія злому

Найчастіше злочинці вибирають менш захищені об’єкти для злому і вважають за краще не проникати в приміщення з встановленою сигналізацією, але виходячи з нашої 16 річної практики трапляються і винятки.

Крок 4


Обробка сигналу "Тривога"

Протягом декількох секунд сигнал “Тривога” потрапляє на ПЦН до нашого диспетчеру. ПО, яке встановлено у нас автоматично розпізнає сигнал і відкриває перед оператором детальну інформацію про об’єкт охорони, де буде вказано зони проникнення і план-схема об’єкта, також план коротких під’їзних шляхів до нього.

Шаг 5


Виїзд групи реагування

В групах реагування нашої компанії встановленні планшети, які синхронізовані з ПЦН. Охоронці також бачать детальний опис об’єкта і в найкоротші терміни прибувають на місце спрацювання сигналу “Тривога”, для затримання правопорушника. Завдяки підготовці наших бійців, у злодіїв немає ні малого шансу завдати шкоди вашому майну.

Шаг 6


Обстеження та затримання

При затриманні злочинця на об’єкті охорони,  наші співробітники самостійно зв’язуються з поліцією і передають їм правопорушника, допомагають Вам у складанні заяви та взаємозв’язку з Поліцією. Ваше майно в надійних руках досвідченої охоронної компанії!

Встановлення охоронної сигналізації

від 2000 грн.

З моменту звернення в нашу компанію – протягом двух днів Ваше майно буде під охороною.

Довго шукав інформацію щодо сигналізації та вагався за рахунок бездротових чи дротових сигналізацій. Завдяки Безпеці я зрозумів, чому бездротова охоронна сигналізація зараз популярна. На власному прикладі показали, як працюють дротові та бездротові. Вже понад півроку користуюся Ajax системою та підключився на пульт охорони, задоволений своїм рішенням. Рекомендую.

Співпрацюємо з Безпекою вже 2 роки та залишились задоволені. Встановлена бездротова охоронна сигналізація Ajax працює відмінно. Нещодавно дізнався, що можливо керувати сигналізацією за допомогою смартфону – це взагалі новинка, я вважаю. Безпеці успіхів.

Виникла потреба в встановленні сигналізації на дачі. Дуже переживала, бо нічого не знала. Дякую компанії за проведену консультацію та встановлення систем сигналізації, я отримала досить цінну інформацію для себе в питаннях охорони. Дякую Андрію за допомогу у виборі сигналізації. 

Шукав компанію котра б якісно встановила охоронну сигналізацію мені на дачу. Звернувшись до Безпеки, мені відповили на всі запитання та розробили детальний план повно охорони. Дякую за співпрацю.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.