Охранная сигнализация

Сучасна сигналізація являє собою набір датчиків і інших технічних засобів, які фіксують проникнення в будинок, розбите скло, пожежа та інші події. Реакція датчиків передається на головний пристрій, після чого охорона виїжджає на об’єкт, щоб нейтралізувати злочинців. Різноманітною та супертехнологічною є сучасна охоронна сигналізація, Дніпро — це те місто, в якому постійно реалізуються зміни в цій сфері.

Навіщо потрібна подібна апаратура?

Охоронне обладнання — це автоматична система, яка зможе надійно захистити приміщення від грабіжу або злому. За статистикою близько 70% злочинців обходять стороною будинку і квартири, де встановлені подібні прилади. Разом з тим, дуже потужні грати або двері нинішнім злочинцям не перешкода.

Охоронна сигналізація – монтаж

В ході установки обладнання виконується перелік дій, спрямованих на створення магістралі, яка об’єднує вихідні ланцюги різних датчиків, що з’єднують дроти і допоміжні елементи. З усього цього складається охоронна сигналізація, монтаж триває установкою приладу управління, який є головною складовою всіх охоронних систем. Устаткування може бути частиною системи пожежогасіння, фіксуючи ознаки появи пожежі і передаючи сигнали на прилад управління. Крім того, встановлюється пожаромовник.

Як працює сучасна охоронна сигналізація

Після покупки техніки потрібно скласти договір з профільною компанією. Залишаючи квартиру або будинок, ви закриваєте двері і включаєте обладнання. Тепер будь-яка спроба проникнення в будинок або початок пожежі будуть фіксуватися датчиками і передаватися на об’єкт.

Охоронна сигналізація квартир

Сигналізація у квартирах і будинках встановлюється для запобігання злому корпусів і недопущення пожежі, тому в цьому випадку відеоспостереження не потрібно. Охоронна сигналізація квартир може коштувати по-різному, в залежності від її типу, поверху, ступеня захищеності об’єкта. Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором найбільш вигідного і надійного варіанту захисту.

Охоронна сигналізація офісу

У будь-якому офісі присутні матеріальні цінності, які хочеться захистити. Спеціальне обладнання встановлюється з метою запобігання проникнення зловмисників, а також, щоб не дати зазіхнути на майно недобросовісним співробітникам компанії. Тому охоронна сигналізація офісу (крім датчиків і сигнальних пристроїв) також містить в собі камери відеоспостереження.

Наша компанія не рекомендує встановлювати локальні системи безпеки, і пропонує скористатися послугами пультової охорони.

Що таке пульт спостереження?

Пульт спостереження — це сучасний підхід до забезпечення безпеки об’єктів усіх форм власності. Оснащений спеціалізованим сертифікованим обладнанням, пульт дозволяє операторам спостерігати за системою Вашої охоронної сигналізації цілодобово, і бачити стану обладнання в режимі онлайн. На відміну від локальної системи, працездатність обладнання, і стан засобів сім карти, завжди перебувати під пильним контролем.

Приватне Підприємство “Безпека Комплекс” пропонує Вам послуги:

 • Встановлення систем охоранної сигналізації в Дніпрі та області;
 • Продаж охоронного устаткування;
 • Вивід на пульт централізованого спостереження.

Ціна на пультову охорону приведена в залежності від набору цікавої Вам послуги. Ви можете ознайомитися з ними та вибрати відповідну для Вас в тарифах нижче.

Увага!!! Ціна вказана з розрахунку місяця надання послуг, тариф діє тільки на території міста Дніпро

 

[product_category category=”uslugi-pulta” per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”date” order=”desc”]

 

Чому саме ми?

 • Наша компанія має 15 річний досвід роботи у сфері безпеки, і має ряд рекомендацій від клієнтів;
 • Завдяки комплексному підходу до організації охорони, ми стали переможцями суспільно-рейтингового конкурсу: “Лідер в галузі 2012” та оримали нагороду “Професіонал року 2013”, “LEADER OF THE BRANCE 2016”, “LEADER OF THE BRANCE 2017”«Лідер Року 2018», «Вибір України 2018»
 • 7 екіпажів мобільного реагування, 100% покриття міста, 2 охоронці в кожному екіпажі;
 • Персональний консультант з питань безпеки;
 • Програма лояльності;
 • Вибираючи наші тариф Ви не отримаєте ніяких прихованих платежів;
 • Безкоштовне технічне обслуговування обладнання у всіх тарифах;
 • Безкоштовна розробка систем захисту на Вашому об’єкті;

Детальніше про нашу компанію Ви можете дізнатися тут …

 

Якщо Ви хочете отримати консультації щодо забезпечення безпеки Вашого об’єкта, будь ласка, телефонуйте нам за номером

+38 (056) 788 90 00, +38 (067) 334 44 10

або пишіть нам у форму розташовану в правому нижньому кутку екрану.

Будемо раді відповісти Вам на будь-які питання, дякуємо за вибір ПП “Безпека Комплекс”