Найвигідніший та надійним спосіб узбезпечити свій будинок, сім'ю та майно

Встановити охоронну сигналізацію з вихідом на пульт централізованого нагляду

Крок 1

Утановка охоронної сигналізації

Для максимального захисту ми використовуємо підключення по 3 рівням. На кожному вікні встановлюємо датчики відкриття, поблизу датчик розбиття, в просторі приміщення – датчики руху. Такий підхід забезпечує повну надійність та всіх етапах нагляду за приміщенням.

Крок 2

Підключитись на пульт нагляду

Вам необхідно підписати договір з охоронною компанією та вивести Ваш об’єкт на ПЦН для цілодобового нагляду за системами охоронної сигналізації. Після успішного виводу Ви зможете поставити свій об’єкт під охорону та не турбуватися про можливі не передбачувальні ситуації.

Крок 3

Протидія злому

Частіше всього злочинці обирають менш захищенні об’єкти для злому та віддають перевагу не проникати в приміщення з встановленою сигналізацією, але виходячи з нашої 15 річної практики трапляються і винятки. На щастя, Ви подбали про власну безпеку та ми знаємо що робити якщо проникнення відбудеться.

Крок 4

Оброблення сигналу “Тривога”

Протягом декількох секунд сигнал “Тривога” потрапляє на ПЦН до нашого диспетчера. ПЗ, яке встановлено в нас автоматично розпізнає сигнал та відкриває перед оператором детальну інформацію про об’єкт охорони, де буде вказано зони проникнення та план-схема об’єкта, також план коротких під’їзних шляхів до нього.

Крок 5

Виїзд групи реагування

В групах затримання нашої компанії установленні планшети, які синхронізовані з ПЦН. Охоронники також бачать детальний опис об’єкту та в найкоротші терміни прибувають на місто злочину, для затримки правопорушника. Завдяки підготовці наших бійців, у злодіїв нема ні малого шансу завдати шкоди вашому майну.

Крок 6

Обстеження та затримка

При затримці злочинця на об’єкті охорони наші співробітники самостійно зв’язуються з поліцією та передають їм правопорушника, допомагають Вам в складанні заяви та взаємозв’язку з МВС. Ваше майно в надійних руках досвідченої охоронної компанії!

Статистика роботи нашої компанії за 2018 рік

Затриманих
Вирішених конфліктів
Запобігли пограбувань

Сучасна сигналізація являє собою набір датчиків і інших технічних засобів, які фіксують проникнення в будинок, розбите скло, пожежа та інші події. Реакція датчиків передається на головний пристрій, після чого охорона виїжджає на об’єкт, щоб нейтралізувати злочинців. Різноманітною та супертехнологічною є сучасна охоронна сигналізація, Дніпро — це те місто, в якому постійно реалізуються зміни в цій сфері.

Навіщо потрібна подібна апаратура?

Охоронне обладнання — це автоматична система, яка зможе надійно захистити приміщення від грабіжу або злому. За статистикою близько 70% злочинців обходять стороною будинку і квартири, де встановлені подібні прилади. Разом з тим, дуже потужні грати або двері нинішнім злочинцям не перешкода.

Охоронна сигналізація – монтаж

В ході установки обладнання виконується перелік дій, спрямованих на створення магістралі, яка об’єднує вихідні ланцюги різних датчиків, що з’єднують дроти і допоміжні елементи. З усього цього складається охоронна сигналізація, монтаж триває установкою приладу управління, який є головною складовою всіх охоронних систем. Устаткування може бути частиною системи пожежогасіння, фіксуючи ознаки появи пожежі і передаючи сигнали на прилад управління. Крім того, встановлюється пожаромовник.

Як працює сучасна охоронна сигналізація

Після покупки техніки потрібно скласти договір з профільною компанією. Залишаючи квартиру або будинок, ви закриваєте двері і включаєте обладнання. Тепер будь-яка спроба проникнення в будинок або початок пожежі будуть фіксуватися датчиками і передаватися на об’єкт.

Охоронна сигналізація квартир

Сигналізація у квартирах і будинках встановлюється для запобігання злому корпусів і недопущення пожежі, тому в цьому випадку відеоспостереження не потрібно. Охоронна сигналізація квартир може коштувати по-різному, в залежності від її типу, поверху, ступеня захищеності об’єкта. Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором найбільш вигідного і надійного варіанту захисту.

Охоронна сигналізація офісу

У будь-якому офісі присутні матеріальні цінності, які хочеться захистити. Спеціальне обладнання встановлюється з метою запобігання проникнення зловмисників, а також, щоб не дати зазіхнути на майно недобросовісним співробітникам компанії. Тому охоронна сигналізація офісу (крім датчиків і сигнальних пристроїв) також містить в собі камери відеоспостереження.

Наша компанія не рекомендує встановлювати локальні системи безпеки, і пропонує скористатися послугами пультової охорони.

Що таке пульт спостереження?

Пульт спостереження — це сучасний підхід до забезпечення безпеки об’єктів усіх форм власності. Оснащений спеціалізованим сертифікованим обладнанням, пульт дозволяє операторам спостерігати за системою Вашої охоронної сигналізації цілодобово, і бачити стану обладнання в режимі онлайн. На відміну від локальної системи, працездатність обладнання, і стан засобів сім карти, завжди перебувати під пильним контролем.

Приватне Підприємство “Безпека Комплекс” пропонує Вам послуги:

 • Встановлення систем охоранної сигналізації в Дніпрі та області;
 • Продаж охоронного устаткування;
 • Вивід на пульт централізованого спостереження.

Ціна на пультову охорону приведена в залежності від набору цікавої Вам послуги. Ви можете ознайомитися з ними та вибрати відповідну для Вас в тарифах нижче.

Увага!!! Ціна вказана з розрахунку місяця надання послуг, тариф діє тільки на території міста Дніпро

[product_category category=”uslugi-pulta” per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”date” order=”desc”]

Чому саме ми?

 • Наша компанія має 15 річний досвід роботи у сфері безпеки, і має ряд рекомендацій від клієнтів;
 • Завдяки комплексному підходу до організації охорони, ми стали переможцями суспільно-рейтингового конкурсу: “Лідер в галузі 2012” та оримали нагороду “Професіонал року 2013”, “LEADER OF THE BRANCE 2016”, “LEADER OF THE BRANCE 2017”«Лідер Року 2018», «Вибір України 2018»
 • 7 екіпажів мобільного реагування, 100% покриття міста, 2 охоронці в кожному екіпажі;
 • Персональний консультант з питань безпеки;
 • Програма лояльності;
 • Вибираючи наші тариф Ви не отримаєте ніяких прихованих платежів;
 • Безкоштовне технічне обслуговування обладнання у всіх тарифах;
 • Безкоштовна розробка систем захисту на Вашому об’єкті;

Детальніше про нашу компанію Ви можете дізнатися тут …

Якщо Ви хочете отримати консультації щодо забезпечення безпеки Вашого об’єкта, будь ласка, телефонуйте нам за номером

+38 (056) 788 90 00, +38 (067) 334 44 10

або пишіть нам у форму розташовану в правому нижньому кутку екрану.

Будемо раді відповісти Вам на будь-які питання, дякуємо за вибір ПП “Безпека Комплекс”