Охоронна сигналізація

Сигналізація для об’єктів будь-якого типу. Від квартир та магазинів до великих підприємств. Бездротова та дротова сигналізація. Монтаж, демонтаж та підбір сигналізації.

Як це працює?

Замовлення охоронної сигналізації

Залишайте заявку на замовлення охоронної сигналізації. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

В нас величезний досвід з монтажу, встановлення та підбору сигналізації для будь-яких цілей та бюджету. Ми встановлювали сигналізацію на великі будівництва та ангарів великих маштабів.

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 1000 консультацій з питань сигналізацій

За 18 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони та охоронного обладнання для абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги.

0 +
Консультацій
0 +
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам монтаж, встановлення, підбір та модернізацію охоронної сигналізації у місті Дніпро. Використовуємо лише нові комплекти сигналізації, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Ajax

Підключаємо сигналізацію до пульта охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГБР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашого об’єкту.

Охоплення міста
Дніпро
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Охоронна сигналізація має 2 типи роботи:

– Бездротова сигналізація Ajax
– Дротова GSM сигналізація

Бездротова сигналізація – охоронна система, всі елементи якої підключаються і взаємодіють без дротів (або з мінімальною їх кількістю). Для передачі даних усередині системи використовується радіосигнали.

Дротова GSM сигналізація не має рівних, якщо Вас хвилює в першу чергу ціна. 

ajax, сигнализация, сигналізація, охоронна сигналізація, Охорона фінансових установ, сигналізація в смартфоні, охорона фінансових установ

Безпека Комплекс

Вартість охоронної сигналізації

Вартість охоронного обладнання для об’єктів  розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту об’єкту.

Дротова охоронна сигналізація “Satel” та “Лунь” – від 3799 грн.

Бездротова охоронна сигналізація “Ajax” та “Jablotron” – від 7599 грн.

Безпека Комплекс

Встановлення сигналізації

Ми кожного дня встановлюємо, демонтуємо, монтуємо та підбираємо обладнання для різних об’єктів. Наш менеджер з’ясовує з Вами всі тонкощі сигналізації для Вашого об’єкту. Після цього домовлючись про оплату, отримання сигналізації та час встановлення сигналізації. Під час розмови з менеджером – обговорюється бюджет, що потрібно охороняти, які додаткові функції до сигналізації приєднати (системи відеоспостереження, датчики руху, датчики пожежі, потопу, газу та ін.). 

Негайний виїзд мобільної групи реагування на Ваш об'єкт, що охороняється в разі сигналу тривога.

Надійну і навчену охорону від проникнення злодіїв і порушників в вашу нерухомість.

Безпека рідних і близьких в момент коли всі будинки.

Гарантійне обслуговування охоронної сигналізації.

Персональний менеджер з питань охорони

Крок 1


Встановлення охоронної сигналізації

Для максимального захисту ми використовуємо підключення за 3 рівнями. На кожному вікні встановлюємо датчики відкриття, поряд датчик разбиття, в просторі приміщення – датчики руху. Такий підхід забезпечує повну надійність на всіх етапах спостереження за приміщенням.

Крок 2


Підключення до пульту охорони

Вам необхідно підписати договір з нами та тоді ми можемо вивести Ваш об’єкт на ПЦН для цілодобового спостереження за системами охоронної сигналізації. Після успішного виведення Ви зможете поставити свій об’єкт під охорону і не турбуватися про можливі непередбачувані ситуацій.

Крок 3


Протидія злому

Найчастіше злочинці вибирають менш захищені об’єкти для злому і вважають за краще не проникати в приміщення з встановленою сигналізацією, але виходячи з нашої 18 річної практики трапляються і винятки.

Крок 4


Обробка сигналу "Тривога"

Протягом декількох секунд сигнал “Тривога” потрапляє на ПЦН до нашого диспетчеру. ПО, яке встановлено у нас автоматично розпізнає сигнал і відкриває перед оператором детальну інформацію про об’єкт охорони, де буде вказано зони проникнення і план-схема об’єкта, також план коротких під’їзних шляхів до нього.

Шаг 5


Виїзд групи реагування

В групах реагування нашої компанії встановленні планшети, які синхронізовані з ПЦН. Охоронці також бачать детальний опис об’єкта і в найкоротші терміни прибувають на місце спрацювання сигналу “Тривога”, для затримання правопорушника. Завдяки підготовці наших бійців, у злодіїв немає ні малого шансу завдати шкоди вашому майну.

Шаг 6


Обстеження та затримання

При затриманні злочинця на об’єкті охорони,  наші співробітники самостійно зв’язуються з поліцією і передають їм правопорушника, допомагають Вам у складанні заяви та взаємозв’язку з Поліцією. Ваше майно в надійних руках досвідченої охоронної компанії!

Співпрацюємо з Безпекою вже 2 роки та залишились задоволені. Встановлена бездротова охоронна сигналізація Ajax працює відмінно. Нещодавно дізнався, що можливо керувати сигналізацією за допомогою смартфону - це взагалі новинка, я вважаю. Безпеці успіхів.

Довго шукав інформацію щодо сигналізації та вагався за рахунок бездротових чи дротових сигналізацій. Завдяки Безпеці я зрозумів, чому бездротова охоронна сигналізація зараз популярна. На власному прикладі показали, як працюють дротові та бездротові. Вже понад півроку користуюся Ajax системою та підключився на пульт охорони, задоволений своїм рішенням. Рекомендую.

Виникла потреба в встановленні сигналізації на дачі. Дуже переживала, бо нічого не знала. Дякую компанії за проведену консультацію та встановлення систем сигналізації, я отримала досить цінну інформацію для себе в питаннях охорони. Дякую Андрію за допомогу у виборі сигналізації. 

Шукав компанію котра б якісно встановила охоронну сигналізацію мені на дачу. Звернувшись до Безпеки, мені відповили на всі запитання та розробили детальний план повно охорони. Дякую за співпрацю.

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.