Найвигідніший та надійний спосіб узбезпечити свій будинок, сім'ю та майно

Встановити охоронну сигналізацію з вихідом на пульт централізованого нагляду

Крок 1

Установка охоронної сигналізації

Для максимального захисту ми використовуємо підключення по 3 рівням. На кожному вікні встановлюємо датчики відкриття, поблизу датчик розбиття, в просторі приміщення – датчики руху. Такий підхід забезпечує повну надійність та всіх етапах нагляду за приміщенням.

Крок 2

Підключитись на пульт нагляду

Вам необхідно підписати договір з охоронною компанією та вивести Ваш об’єкт на ПЦН для цілодобового нагляду за системами охоронної сигналізації. Після успішного виводу Ви зможете поставити свій об’єкт під охорону та не турбуватися про можливі не передбачувальні ситуації.

Крок 3

Протидія злому

Частіше всього злочинці обирають менш захищенні об’єкти для злому та віддають перевагу не проникати в приміщення з встановленою сигналізацією, але виходячи з нашої 16 річної практики трапляються і винятки.

Крок 4

Оброблення сигналу “Тривога”

Протягом декількох секунд сигнал “Тривога” потрапляє на ПЦН до нашого диспетчера. ПЗ, яке встановлено в нас автоматично розпізнає сигнал та відкриває перед оператором детальну інформацію про об’єкт охорони, де буде вказано зони проникнення та план-схема об’єкта, також план коротких під’їзних шляхів до нього.

Крок 5

Виїзд групи реагування

В групах затримання нашої компанії установленні планшети, які синхронізовані з ПЦН. Охоронники також бачать детальний опис об’єкту та в найкоротші терміни прибувають на місто злочину, для затримки правопорушника. Завдяки підготовці наших бійців, у злодіїв нема ні малого шансу завдати шкоди вашому майну.

Крок 6

Обстеження та затримка

При затримці злочинця на об’єкті охорони наші співробітники самостійно зв’язуються з поліцією та передають їм правопорушника, допомагають Вам в складанні заяви та взаємозв’язку з МВС. Ваше майно в надійних руках досвідченої охоронної компанії!

Сучасна сигналізація являє собою набір датчиків і інших технічних засобів, які фіксують проникнення в будинок, розбите скло, пожежа та інші події. Реакція датчиків передається на головний пристрій, після чого охорона виїжджає на об’єкт, щоб нейтралізувати злочинців. Різноманітною та супертехнологічною є сучасна охоронна сигналізація, Дніпро — це те місто, в якому постійно реалізуються зміни в цій сфері.

Охоронне обладнання — це автоматична система, яка зможе надійно захистити приміщення від грабіжу або злому. 

За статистикою близько 70% злочинців обходять стороною будинку і квартири, де встановлені подібні прилади. Разом з тим, дуже потужні грати або двері нинішнім злочинцям не перешкода.

Навіщо потрібна подібна апаратура?

Охоронна сигналізація – монтаж

В ході установки обладнання виконується перелік дій, спрямованих на створення магістралі, яка об’єднує вихідні ланцюги різних датчиків з’єднуючи дроти та допоміжні елементи. 

 Обладнання може бути частиною системи пожежогасіння, фіксуючи ознаки появи пожежі та передаючи сигнали на прилад управління. Крім того, встановлюється пожаромовник.

ВАЖЛИВО!!! Якщо у власника квартири немає досвіду, то не варто власними силами ставити охорону. Для цього є спеціалізовані компанії, які займаються монтажом та встановленням охоронного обладнання. 
Ми також надаємо послуги з встановлення охоронних систем!

Після покупки техніки складається договір з профільною компанією.

Залишаючи квартиру або будинок, ви закриваєте двері та включаєте обладнання (постановка сигналізації) за допомогою смартфону або мобильної клавіатури. Тепер будь-яка спроба проникнення в будинок або початок пожежі будуть фіксуватися датчиками і передаватися на власний смартфон та пульту охорони.

Як працює сучасна охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація квартир

Сигналізація у квартирах і будинках встановлюється для запобігання взлому дверей, вікон, крадіжок та недопущення пожежі. Охоронна сигналізація квартир може коштувати по-різному, в залежності від її типу, поверху, ступеня захищеності об’єкта. 

Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором найбільш вигідного і надійного варіанту захисту.

У будь-якому офісі присутні матеріальні цінності, які хочеться захистити. Спеціальне обладнання встановлюється з метою запобігання проникнення зловмисників, а також, щоб не дати зазіхнути на майно недобросовісним співробітникам компанії. Тому охоронна сигналізація офісу (крім датчиків і сигнальних пристроїв) також містить в собі камери відеоспостереження.

Охоронна сигналізація офісу

Наша компанія не рекомендує встановлювати локальні системи безпеки, і пропонує скористатися послугами пультової охорони.

Що таке “Пульт спостереження?

Пульт спостереження — це сучасний підхід до забезпечення безпеки об’єктів усіх форм власності. Оснащений спеціалізованим сертифікованим обладнанням, пульт дозволяє операторам спостерігати за системою Вашої охоронної сигналізації цілодобово, і бачити стану обладнання в режимі онлайн. На відміну від локальної системи, працездатність обладнання, і стан засобів сім карти, завжди перебувати під пильним контролем.

Приватне Підприємство “Безпека Комплекс” пропонує Вам послуги:

Встановлення систем охоронної сигналізації в Дніпрі та області

Продаж охоронного обладнання

Вивід на пульт централізованого спостереження

Чому саме ми?

Наша компанія має 16 річний досвід роботи у сфері безпеки, і має ряд рекомендацій від клієнтів;

Персональний консультант з питань безпеки;

Вибираючи наші послуги Ви не отримаєте ніяких прихованих платежів;

Завдяки комплексному підходу до організації охорони, ми стали переможцями суспільно-рейтингового конкурсу: “Лідер в галузі 2012” та оримали нагороду “Професіонал року 2013”“LEADER OF THE BRANCE 2016”, “LEADER OF THE BRANCE 2017”«Лідер Року 2018», «Вибір України 2018»

12 екіпажів мобільного реагування, 100% покриття міста, 2 охоронці в кожному екіпажі;

Програма лояльності;

Безкоштовне технічне обслуговування обладнання у всіх тарифах

Безкоштовна розробка систем захисту на Вашому об’єкті

Якщо Ви хочете отримати консультації щодо забезпечення безпеки Вашого об’єкта, будь ласка, телефонуйте нам за номером

+38 (056) 788 90 00, +38 (067) 334 44 10

або пишіть нам у форму розташовану в правому нижньому кутку екрану.

Будемо раді відповісти Вам на будь-які питання, дякуємо за вибір ПП “Безпека Комплекс”