Пожежна сигналізація (ПС) та Охоронно-пожежна сигналізація(ОПС): яка різниця?

Пожежна сигналізація (ПС) – це система пожежної сигналізації, що визначає загоряння, яке може призвести до горіння майна. Використовуючи системи пожежної сигналізації значно зменшується збиток і втрати від вогню. При роботі сигналізації відправляється сигнал в потрібні підрозділи, приймаючи подальші заходи для початку пожежогасіння, усунення диму. Головне правило при монтажі пожежної сигналізації — якомога якісно, ​​ефективно забезпечити безпеку людей і зберегти майно на об’єкті.

Як воно працює?

При загорянні та задимленні приміщення спрацьовує датчик, відправляється сигнал на пожежний пульт центрального управління, потім відправляє власнику приміщення, а також співробітнику цілодобової охорони короткий смс оповіщення, для швидкого виявлення датчика який виявив загоряння або задимлення.

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) – це інтегровані системи забезпечення безпеки, а також захист від загоряння вогню та їх запобігання.

Типи сигналізацій ОПС:

Автономна сигналізація ОПС — сигналізація не виводиться на пульт, захисні заходи проводяться персоналом приміщення. Цей тип менш ефективний, ніж пультова сигналізація. Такий тип підходить маленькому бізнесу (кіоски, міні-магазини, кафе).

Пультова сигналізація ОПС — є більше переваг, ніж в автономної сигналізації, характеризується тим, що сигнал виводиться на пульт приватного охоронного підприємства (ПОП) у випадку несанкціонованого проникнення на об’єкт, в разі пожежі — відразу сповіщає пожежну службу.

Наші кваліфіковані фахівці підберуть Вам найсучасніше, якісне обладнання абсолютно безкоштовно. Для цього вам необхідно передзвонити нам телефоном +38 056 788 90 00 або +38 067 344 44 10.

«Приєднуйтесь до нам, та будьте в безпеці»

«Безпека Комплекс»