Пожежна сигналізація

Понад 400 квартир захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Як це працює?

Підключаємо Ваш об'єкт до пожежної сигналізації

Залишайте заявку на підключення Вашго об’єкту до пожежної сигналізації. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

100 власників різних об’єктів скористалися послугою “Пожежна сигналізація”, встановлювали абсолютно різні пожежні сигналізації, від дротових до бездротових. 

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 100 власників об'єктів під пожежною охороною

За 19 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони та пожежної сигналізації абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги. 

0+
Власників
0+
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити нерухомий об’єкт надійною пожежною сигналізацією у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасну пожежну сигналізацію від компанії Ajax,  яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Здійснюємо монтаж, підбір пожежної сигналізації для вашого об’єкту. Встановлюючи сигналізацію по правилам пожежної безпеки. Наші фахівці встановлять якісно та професійно сигналізацію на будь-якому об’єкті в межах міста Дніпро. 

Протипожежні датчики оберігають вас і ваше майно від пожежі, реагуючи на дим і різке зростання температури. Запобігають отруєнню чадним газом. Можуть працювати незалежно від системи безпеки.

Охоплення міста
Днепр
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Система пожежної сигналізації є базовою складовою складного механізму забезпечення безпеки будь-якого об’єкта: будь то підприємство, офіс, торгове приміщення та ін. приміщень бізнесу.

Головним завданням даної системи виступає своєчасне виявлення джерела загоряння в приміщенні негайне оповіщення про надзвичайну подію персоналу, що знаходиться на об’єкті.

Система дозволяє загасити пожежу на ранній стадії, тим самим забезпечуючи безпеку людей і збереження майна. Великими темпами зростає популярність такої послуги як пожежна сигналізація. Дніпро може пишатися тим, що його жителі з відповідальністю і передбачливістю ставитися до своєї протипожежного захисту.

Охорона квартир
Ajax FIteProtech

Датчик диму та температури

Ajax FireProtech

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про появу диму і раптові стрибки температури.

– Самостійно тестує камеру диму та вчасно повідомляє про необхідність очищення від пилу
– Може працювати автономно від Ajax Hub, сповіщаючи про небезпеку за допомогою вбудованої сирени
– Фіксує появу диму та раптові стрибки температури у приміщенні

Як працює?

– Виявляє дим за допомогою камери з фотоелектричним сенсором. Якщо горіння відбувається без виділення диму, додатковий сенсор фіксує підвищення температури у приміщенні та працьовує сигнал тривоги.

Датчик диму та температури

Ajax FireProtech Plus

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури та чадного газу цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про небезпечний рівень СО, появу диму і раптові стрибки температури.

Як працює?

Виявляє дим за допомогою камери з фотоелектричним сенсором. Додатковий хімічний елемент вловлює наявність чадного газу та б’є тривогу.

Ajax FireProtect White

Пожежна сигналізація Ajax FireProtech

Вартість та абонплата

Вартість пожежної сигналізації для будь-якого розраховується індивідуально, в залежності від кількості необхідних датчиків пожежі, диму, газу, а також додаткові датчики відкриття, розбиття та руху. 

Бездротовий датчик пожежі

Ajax FireProtech – 1799 грн.
Ajax FireProtech Plus – 2699 грн.

Пожежна сигналізація

Види пожежної сигналізації

Автоматична пожежна сигналізація та її переваги –  являє собою складну апаратну систему, що відповідає за виявлення джерела пожежі, мовне або звукове оповіщення про пожежу, подачу сигналів системі контролю і управління доступом і ліфтовому господарству, гасіння полум’я і видалення з приміщення диму.

Адресна пожежна сигналізація –  головною відмітною особливістю є наявність великої кількості датчиків, які безперервно подають на центральну панель управління відомості про поточну пожежну обставину — зміні температури та рівня задимленості в приміщенні. Таким чином, досягається повний контроль над об’єктом, навіть в разі виведення з ладу одного з елементів мережі.

Більш детально про адресну та автоматичну сигналізацію по телефону: 067 334 44 10