Пожежна сигналізація

Використовуємо бездротову сигналізацію з бездротовим датчиком пожежі (детектор диму, тепла та чадного газу). 

Ajax FireProtect

Бездротовий датчик тепла та диму

2069 грн. / шт.

Ajax FireProtect Plus

Бездротовий датчик тепла, диму та чадного газу

3099 грн. / шт.

Як працює бездротовий пожежний датчик Ajax FireProtect?

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про появу диму і раптові стрибки температури.

– Самостійно тестує камеру диму та вчасно повідомляє про необхідність очищення від пилу
– Може працювати автономно від Ajax Hub, сповіщаючи про небезпеку за допомогою вбудованої сирени
– Фіксує появу диму та раптові стрибки температури у приміщенні

Як працює?

– Виявляє дим за допомогою камери з фотоелектричним сенсором. Якщо горіння відбувається без виділення диму, додатковий сенсор фіксує підвищення температури у приміщенні та працьовує сигнал тривоги.

Як працює бездротовий пожежний датчик Ajax FireProtect Plus?

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури та чадного газу цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про небезпечний рівень СО, появу диму і раптові стрибки температури.

Як працює?

Виявляє дим за допомогою камери з фотоелектричним сенсором. Додатковий хімічний елемент вловлює наявність чадного газу та б’є тривогу.

Пожежна сигналізація

Види пожежної сигналізації

Автоматична пожежна сигналізація та її переваги –  являє собою складну апаратну систему, що відповідає за виявлення джерела пожежі, мовне або звукове оповіщення про пожежу, подачу сигналів системі контролю і управління доступом і ліфтовому господарству, гасіння полум’я і видалення з приміщення диму.

Адресна пожежна сигналізація –  головною відмітною особливістю є наявність великої кількості датчиків, які безперервно подають на центральну панель управління відомості про поточну пожежну обставину — зміні температури та рівня задимленості в приміщенні. Таким чином, досягається повний контроль над об’єктом, навіть в разі виведення з ладу одного з елементів мережі.

Більш детально про адресну та автоматичну сигналізацію по телефону: 067 334 44 10

Безпека Комплекс - обирай краще

Залишилися питання з пожежної сигналізацї? Надішліть заявку на безкоштовну консультацію фахівця

Пожежна сигналізація в Дніпрі

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити нерухомий об’єкт надійною пожежною сигналізацією у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасну пожежну сигналізацію від компанії Ajax,  яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Здійснюємо монтаж, підбір пожежної сигналізації для вашого об’єкту. Встановлюючи сигналізацію по правилам пожежної безпеки. Наші фахівці встановлять якісно та професійно сигналізацію на будь-якому об’єкті в межах міста Дніпро. 

Протипожежні датчики оберігають вас і ваше майно від пожежі, реагуючи на дим і різке зростання температури. Запобігають отруєнню чадним газом. Можуть працювати незалежно від системи безпеки.

Система пожежної сигналізації є базовою складовою складного механізму забезпечення безпеки будь-якого об’єкта: будь то підприємство, офіс, торгове приміщення та ін. приміщень бізнесу.

Головним завданням даної системи виступає своєчасне виявлення джерела загоряння в приміщенні негайне оповіщення про надзвичайну подію персоналу, що знаходиться на об’єкті.

Система дозволяє загасити пожежу на ранній стадії, тим самим забезпечуючи безпеку людей і збереження майна. Великими темпами зростає популярність такої послуги як пожежна сигналізація. Дніпро може пишатися тим, що його жителі з відповідальністю і передбачливістю ставитися до своєї протипожежного захисту.

физическая охрана, Контакты
Якість послуг
Якість охоронного обладнання
Охоплення міста
Дніпро

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

100 власників різних об’єктів скористалися послугою “Пожежна сигналізація”, встановлювали абсолютно різні пожежні сигналізації, від дротових до бездротових. 

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 100 власників під пожежною охороною

Перед тим, як охороняти будинок ми детально вивчаємо та аналізуємо будинок на слабкі місця, щоб передбачити пограбування та швидко реагувати на тривоги. Завдяки операторам пульту охорони та групи швидкого реагування – реагування буде швидким.

власників
0 +
Років компанії
0 +
Партнерів
0
Звернень
0 тыс.
З питань продажу
Пульт охорони: