Пожежна сигналізація Дніпро

Система пожежної сигналізації є базовою складовою складного механізму забезпечення безпеки будь-якого об’єкта: будь то підприємство, офіс, торгове приміщення і т.д. Головним завданням даної системи виступає своєчасне виявлення джерела загоряння в приміщенні і негайне оповіщення про надзвичайну подію персоналу, що знаходиться на об’єкті. Система дозволяє загасити пожежу на ранній стадії, тим самим забезпечуючи безпеку людей і збереження майна. Великими темпами зростає популярність такої послуги як пожежна сигналізація. Дніпро може пишатися тим, що його жителі з відповідальністю і передбачливістю ставитися до своєї протипожежного захисту.

Як монтується пожежна сигналізація

Сучасна протипожежна сигналізація містить в собі ряд складних технічних пристроїв: датчиків, систем передачі сигналу, блоку централізованого спостереження, систем пожежогасіння.

Системи пожежогасіння бувають декількох видів. Вони відрізняються речовиною, яке використовується при гасінні полум’я: пінні / водяні, порошкові, газові, аерозольні.

Пожежна сигналізація. Монтаж

Монтаж пожежної сигналізації вимагає професіоналізму і проводиться в індивідуальному порядку. Враховується тип і складність системи, а також особливості конкретного приміщення. Процес проходить в кілька етапів: проектування (з урахуванням Держстандартів, СНіПівНПБ), прокладання кабельних ліній, установку обладнання, налаштування параметрів і тестування працездатності системи оповіщення та пожежогасіння.

Автоматична пожежна сигналізація, її переваги

Автоматична пожежна сигналізація являє собою складну апаратну систему, що відповідає за виявлення джерела пожежі, мовне або звукове оповіщення про пожежу, подачу сигналів системі контролю і управління доступом і ліфтовому господарству, гасіння полум’я і видалення з приміщення диму.

Адресна пожежна сигналізація

Найбільш ефективною в справі боротьби з вогнем на сьогодні визнана адресна пожежна сигналізація. Її головною відмітною особливістю є наявність великої кількості датчиків, які безперервно подають на центральну панель управління відомості про поточну пожежну обставину — зміні температури та рівня задимленості в приміщенні. Таким чином, досягається повний контроль над об’єктом, навіть в разі виведення з ладу одного з елементів мережі.