Пожежна сигналізація

Понад 400 квартир захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Як це працює?

Підключаємо Ваш об'єкт до пожежної сигналізації

Залишайте заявку на підключення Вашго об’єкту до пожежної сигналізації. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

100 власників різних об’єктів скористалися послугою “Пожежна сигналізація”, встановлювали абсолютно різні пожежні сигналізації, від дротових до бездротових. 

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 100 власників об'єктів під пожежною охороною

За 18 років діяльності нашої компанії до нас звернулося понад 10 000 разів за консультацією з питань охорони та пожежної сигналізації абсолютно різних об’єктів в місті Дніпро та області (від квартири та магазину до великих підприємств та супермаркетів). Це дало нам колосальний досвід в охороні, в монтажних роботах , і в т. ч. реагування на сигнали тривоги. 

0 +
Власників
0 +
Років компанії
0
Партнерів
0 тыс.
Звернень

Безпека Компекс

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити нерухомий об’єкт надійною пожежною сигналізацією у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасну пожежну сигналізацію від компанії Ajax,  яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Здійснюємо монтаж, підбір пожежної сигналізації для вашого об’єкту. Встановлюючи сигналізацію по правилам пожежної безпеки. Наші фахівці встановлять якісно та професійно сигналізацію на будь-якому об’єкті в межах міста Дніпро. 

Протипожежні датчики оберігають вас і ваше майно від пожежі, реагуючи на дим і різке зростання температури. Запобігають отруєнню чадним газом. Можуть працювати незалежно від системи безпеки.

Охоплення міста
Днепр
Швидке реагування на тривогу
Якість охоронного обладнання

Система пожежної сигналізації є базовою складовою складного механізму забезпечення безпеки будь-якого об’єкта: будь то підприємство, офіс, торгове приміщення та ін. приміщень бізнесу.

Головним завданням даної системи виступає своєчасне виявлення джерела загоряння в приміщенні негайне оповіщення про надзвичайну подію персоналу, що знаходиться на об’єкті.

Система дозволяє загасити пожежу на ранній стадії, тим самим забезпечуючи безпеку людей і збереження майна. Великими темпами зростає популярність такої послуги як пожежна сигналізація. Дніпро може пишатися тим, що його жителі з відповідальністю і передбачливістю ставитися до своєї протипожежного захисту.

Охорона квартир
Ajax FIteProtech

Датчик диму та температури

Ajax FireProtech

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про появу диму і раптові стрибки температури.

– Самостійно тестує камеру диму та вчасно повідомляє про необхідність очищення від пилу
– Може працювати автономно від Ajax Hub, сповіщаючи про небезпеку за допомогою вбудованої сирени
– Фіксує появу диму та раптові стрибки температури у приміщенні

Як працює?

– Виявляє дим за допомогою камери з фотоелектричним сенсором. Якщо горіння відбувається без виділення диму, додатковий сенсор фіксує підвищення температури у приміщенні та працьовує сигнал тривоги.

Датчик диму та температури

Ajax FireProtech Plus

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури та чадного газу цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про небезпечний рівень СО, появу диму і раптові стрибки температури.

Як працює?

Виявляє дим за допомогою камери з фотоелектричним сенсором. Додатковий хімічний елемент вловлює наявність чадного газу та б’є тривогу.

Ajax FireProtect White

Пожежна сигналізація Ajax FireProtech

Вартість та абонплата

Вартість пожежної сигналізації для будь-якого розраховується індивідуально, в залежності від кількості необхідних датчиків пожежі, диму, газу, а також додаткові датчики відкриття, розбиття та руху. 

Ajax FireProtech – 1799 грн.
Ajax FireProtech Plus – 2699 грн.

Пожежна сигналізація

Види пожежної сигналізації

Автоматична пожежна сигналізація та її переваги –  являє собою складну апаратну систему, що відповідає за виявлення джерела пожежі, мовне або звукове оповіщення про пожежу, подачу сигналів системі контролю і управління доступом і ліфтовому господарству, гасіння полум’я і видалення з приміщення диму.

Адресна пожежна сигналізація –  головною відмітною особливістю є наявність великої кількості датчиків, які безперервно подають на центральну панель управління відомості про поточну пожежну обставину — зміні температури та рівня задимленості в приміщенні. Таким чином, досягається повний контроль над об’єктом, навіть в разі виведення з ладу одного з елементів мережі.

Більш детально про адресну та автоматичну сигналізацію по телефону: 067 334 44 10

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.