Система пожежної сигналізації

Система пожежної сигналізації є базовою складовою складного механізму забезпечення безпеки будь-якого об’єкта: будь то підприємство, офіс, торгове приміщення і т.д. 

Головним завданням даної системи виступає своєчасне виявлення джерела загоряння в приміщенні 
і негайне оповіщення про надзвичайну подію персоналу, що знаходиться на об’єкті.


Система дозволяє загасити пожежу на ранній стадії, тим самим забезпечуючи безпеку людей і збереження майна. Великими темпами зростає популярність такої послуги як пожежна сигналізація. Дніпро може пишатися тим, що його жителі з відповідальністю і передбачливістю ставитися до своєї протипожежного захисту.

Важливо знати!

Сучасна система пожежної сигналізації містить в собі ряд складних технічних пристроїв: датчиків, систем передачі сигналу, блоку централізованого спостереження, систем пожежогасіння.

Системи пожежогасіння бувають декількох видів. Вони відрізняються речовиною, яке використовується при гасінні полум’я: пінні/водяні, порошкові, газові, аерозольні.

Пожежна сигналізація.
Монтаж

0 +
Власників скористалося системами пожежної сигналізації в Дніпрі компанією "Безпека Комплекс"

Монтаж пожежної сигналізації вимагає професіоналізму і проводиться в індивідуальному порядку. Враховується тип і складність системи, а також особливості конкретного приміщення. 

Процес проходить в кілька етапів: проектування (з урахуванням Держстандартів, СНіПів, НПБ), прокладання кабельних ліній, установку обладнання, налаштування параметрів і тестування працездатності системи оповіщення та пожежогасіння.

Види пожежної сигналізації

Автоматична пожежна сигналізація, її переваги

Автоматична система пожежної сигналізації являє собою складну апаратну систему, що відповідає за виявлення джерела пожежі, мовне або звукове оповіщення про пожежу, подачу сигналів системі контролю і управління доступом і ліфтовому господарству, гасіння полум’я і видалення з приміщення диму.

Адресна пожежна сигналізація

Найбільш ефективною в справі боротьби з вогнем на сьогодні визнана адресна система пожежної сигналізації. Її головною відмітною особливістю є наявність великої кількості датчиків, які безперервно подають на центральну панель управління відомості про поточну пожежну обставину — зміні температури та рівня задимленості в приміщенні. Таким чином, досягається повний контроль над об’єктом, навіть в разі виведення з ладу одного з елементів мережі.

Безпека Комплекс - це 16 рокiв досвiду на ринку охоронних послуг цiлодобовий нагляд за майном (24/7) понад 5870 об'єктiв пiд охороною

Для отримання більш докладної інформації про можливості встановлення пожежної сигналізації, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.

Контакти:
+38(056)788-90-00
+38(067)334-44-10

Адреса:
Україна, 49005, м. Дніпро,
вул. Лоцманський узвіз, 3к.

Заповніть форму-заявку та отримайте консультацію щодо систем пожежної сигналізації

Ви замовляєте послугу "Фізична охорона".

Оформіть, будь ласка, форму зворотного зв’язку з вибором категорії охорони і ми Вам зателефонуємо.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.

Зателефонувати мені!

Ajax

Ajax StarterKit

Стартовий комплект системи безпеки Ajax.

Бездротова сигналізація

Ajax StarterKit Plus

Просунутий стартовий комплект системи безпеки Ajax.

Ajax StarterKit Cam

Стартовий комплект системи безпеки з фотовери фікацією тривог