Охорона будинку

Понад 426 будинків захищаємо прямо зараз в місті Дніпро та області.

Охорона будинків

Вартість та абонплата

Вартість охоронного обладнання для будинку розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту квартири. Для послуги “Охорона будинку” також є можливість додати системи відеоспостереження, датчики пожежі, потопу та газу. 

Абонплата для охорони приватного будинку – від 500 грн./міс.

Абонплата для охорони заміського будинку – від 600 грн./міс.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Безпека Комплекс

Залишилися питання? Надішліть заявку на безкоштовну консультацію фахівця

Безпека Комплекс

Що входить до стартового охоронного обладнання в будинок?

Ми зробили основну добірку для охорони квартири, котра є базовим варіантом бездротової сигналізації.

*Котрі ми рекомендуємо нашим клієнтам
Ajax

Акційні пропозиції

Актуальні акційні пропозиції для власників квартир на травень 2024 рік. 

Сплати абонплату на 6 місяців вперед – отримай місяць безкоштовної охорони при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати абонплату на рік вперед – отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Для охорони будинку ми застосовуємо новітні технології захисту (модернізоване охоронне обладнання з фотофіксацією + підключення на пульт охорони та керування сигналізацією за допомогою брелоку або смартфону).

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 426 будинків під охороною

Перед тим, як охороняти будинок ми детально вивчаємо та аналізуємо будинок на слабкі місця, щоб передбачити пограбування та швидко реагувати на тривоги. Завдяки операторам пульту охорони та групи швидкого реагування – реагування буде швидким.

будинків
0 +
Років компанії
0 +
Партнерів
0
Звернень
0 тыс.

Охорона будинків

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити будинок надійною охороною у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасне обладнання для будинку, яке гарантовано захищатиме 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Підключаємо будинок на пульт охорони. Пульт бачитиме всю інформацію про роботу систем сигналізації на Вашому об’єкті. У разі спрацювання сигналізації, пульт обов’язково повинен передати всю необхідну інформацію про об’єкт найближчого екіпажу ГШР, який контролює місто. Отримуючи дані, екіпаж швидко прямує до Вашої квартири.

З кожним роком кількість пограбувань більшає та не залишає нам вибору модернізовувати охоронне обладнання для будинків, щоб кожного разу бути на крок попереду. Завдяки компаніям Ajax, Jablotrone, Secur.ua, Satel – ми залишаємося надійними партнерами з питань забезпечення охорони в місті Дніпро та області. Охорона будинку в Дніпрі користується попитом з початку 2004 року.

физическая охрана, Контакты
Якість послуг
Якість охоронного обладнання
Охоплення міста
Дніпро

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуємо побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Матеріальна відповідальність

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН

Часті запитання щодо охорони будинку

F.A.Q

Вітаємо! Ми не піднімали абонплату з початку війни. Ми розуміємо, яка ситуація в кожного з нас.

Абонплата для охорони приватного будинку – від 500 грн./міс.

Абонплата для охорони заміського будинку – від 600 грн./міс.

Вартість на абонплату узгоджено нашими фахівцями – враховуючи витрати на пальне, амортизація, витрати на зар. плату працівникам та ін.

Вітаємо! Наші фахівці розробили 2 варіанти систем сигналізації:
– Бездротова сигналізація (перевага – зручність та швидкість);
– Дротова сигналізація (перевага – бюджет).

Кожен будинок індивідуальний, має своє розташування, кількість дверей, вікон, приміщень і тд. – для більш детального розрахування вартості охоронного обладнання звертайтесь до нас (надішліть свій номер через форму та ми Вам зателефонуємо). Крім того, ми зможемо в часом додавати нові датчики, сирени, розумні резетки та ін. Якщо у Вас є гараж біля будинку – досить доцільно також забезпечити цілодобовою охороною.

З повагою.

Наш пульт охорони працює 24/7. У разі спрацьовування сигналізації, наша група швидкого реагування відразу направиться до Вашого будинку. У разі затримання зловмисника – передає в руки поліції. Для більш детальної інформації щодо будь-яких життєвих ситуацій – надішліть номер телефону для зв’язку з Вами, Ми Вам зателефонуємо та відповімо на всі запитання.

Місто Дніпро, вул. Лоцманський узвіз, 3к (напротив ДТЕК). Звертайтесь до нас за охороною та будьте в безпеці разом з нами.

Дякую за якісну установку охоронного обладнання в приватний будинок з підключенням на пульт. Вже 2 роки разом з безпеки і задоволений сервісом. Менеджеру Андрію окреме спасибі за проведену консультацію.

Родичі підсказали звернутися до компанії "Безпека Комплекс" у разі виникнення запитань з питань безпеки будинку. Вирішив звернутися та дізнатися, як саме працює охорона та пульт охорони у разі сигналізації. Дізнався всю необхідну інформацію. Вже півроку разом з Безпекою, дякую за спокій.

Дякую за охорону мого приватного будинку в районі Лівого берега, район звичайно не з кращих, але все ж. 2 рази спробували влізти в будинок, спрацювала сигналізація з сиреною, встигли втекти. Дякую за співпрацю, рекомендую для охорони будинків.

З питань продажу
Пульт охорони: