Охорона будинку

Охорона будинку є одним з важливим питанням в життя кожної людини. Для охорони будинку ми застосовуємо новітні технології захисту (модернізоване охоронне обладнання з фотофіксацією + підключення на пульт охорони та керування сигналізацією за допомогою брелоку або смартфону). Перед тим, як охороняти будинок ми детально вивчаємо та аналізуємо будинок на слабкі місця, щоб передбачити пограбування та швидко реагувати на тривоги. Завдяки операторам пульту охорони та групи швидкого реагування – реагування буде швидким.

Вартість охорони будинків також розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування (датчики відкриття, закриття, руху та ін., які необхідні для повного забезпечення захисту Вас та вашого майна). При замовленні послуги Ви отримуєте персонального менеджера. Це Ваш персональний консультант, який обслуговує Ваш будинок.
  

Абонплата:

Охорона приватного будинку

від 400 грн./міс.

Охорона заміського будинку

від 500 грн./міс.

Ви отримуєте:

Спостереження за системою охоронної сигналізації
(цілодобово)

Виїзд екіпажів мобільного реагування на спрацьовування сигналізації

Безкоштовне технічне обслуговування сигналізації (цілодобово)

Персональний менеджер з питань охорони

Персональний менеджер з питань охорони

Онлайн супровід ПЦН
(Пульта централізованого нагляду)

0 +
будинків під охороною в Дніпрі
Надійне охоронне обладнання для будинку

Що входить до стартового охоронного обладнання в будинок?

Хаб

Прилад контролює роботу всіх датчиків і миттєво відправляє сигнал тривоги власнику та на пульт охорони.

Датчик руху

Датчик руху повідомляє про перші ознаки вторгнення в дім або офіс. Кріпиться до стіни навпроти дверей та інших місць ймовірного проникнення злочинців.

Датчик відкриття

Датчик відчинення повідомляє про перші ознаки вторгнення у приміщення внаслідок злому дверей або вікна. Встановлюється на всі типи дверей, включно з металевою основою.

Датчик розбиття

Датчик, що розпізнає розбиття скла на відстані до 9 метрів. Якщо хтось спробує потрапити в приміщення, розбивши вікно, система негайно сповістить користувачів та охоронну компанію. Водночас машини, що їдуть повз, або гавкіт собак не спровокує хибних спрацьовувань.

Брелок з тривожною кнопкою

Кнопка для моментального виклику групи швидкого реагування.

Завжди актуально

Акція для власників будинків

Сплати на 6 міс. вперед

Отримай місяць безкоштовної абонплати при сплаті на півроку (6 місяців) вперед.

Сплати на рік вперед

Отримай 2 місяці безкоштовної охорони при сплаті на рік (12 місяців) вперед.

физическая охрана днепр, охорона будинків

Дякую за охорону мого приватного будинку в районі Лівого берега, район звичайно не з кращих, але все ж. 2 рази спробували влізти в будинок, спрацювала сигналізація з сиреною, встигли втекти. Дякую за співпрацю, рекомендую для охорони будинків.

Родичі підсказали звернутися до компанії “Безпека Комплекс” у разі виникнення запитань з питань безпеки будинку. Вирішив звернутися та дізнатися, як саме працює охорона та пульт охорони у разі сигналізації. Дізнався всю необхідну інформацію. Вже півроку разом з Безпекою, дякую за спокій.

Дякую за якісну установку охоронного обладнання в приватний будинок з підключенням на пульт. Вже 2 роки разом з безпеки і задоволений сервісом. Менеджеру Андрію окреме спасибі за проведену консультацію.

Як замовити охорону квартири?

Для отримання більш докладної інформації про можливості охорони вашого будинку, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.

Заповніть форму-заявку та отримайте консультацію щодо охорони будинку.

Будинки часто потерпають від грабіжників. Наша ціль – не дати можливість злочинцю замахнутись на Ваше майно.

Ми Вам зателефонуємо!

Ми завжди підтримуємо зв’язок з Вами.