Системи пожежної сигналізації

Система пожежної сигналізації є базовою складовою складного механізму забезпечення безпеки будь-якого об’єкта: будь то підприємство, офіс, торгове приміщення і т.д. Головним завданням даної системи виступає своєчасне виявлення джерела загоряння в приміщенні і негайне оповіщення про надзвичайну подію персоналу, що знаходиться на об’єкті. Система дозволяє загасити пожежу на ранній стадії, тим самим забезпечуючи безпеку людей і збереження майна. Великими темпами зростає популярність такої послуги як пожежна сигналізація. Дніпро може пишатися тим, що його жителі з відповідальністю і передбачливістю ставитися до своєї протипожежного захисту.

Сучасна протипожежна сигналізація містить в собі ряд складних технічних пристроїв: датчиків, систем передачі сигналу, блоку централізованого спостереження, систем пожежогасіння.

Системи пожежогасіння бувають декількох видів. Вони відрізняються речовиною, яке використовується при гасінні полум’я: пінні / водяні, порошкові, газові, аерозольні.

Як монтується пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація. Монтаж

Монтаж пожежної сигналізації вимагає професіоналізму і проводиться в індивідуальному порядку. Враховується тип і складність системи, а також особливості конкретного приміщення. 

Процес проходить в кілька етапів: проектування (з урахуванням Держстандартів, СНіПів, НПБ), прокладання кабельних ліній, установку обладнання, налаштування параметрів і тестування працездатності системи оповіщення та пожежогасіння.

Автоматична пожежна сигналізація являє собою складну апаратну систему, що відповідає за виявлення джерела пожежі, мовне або звукове оповіщення про пожежу, подачу сигналів системі контролю і управління доступом і ліфтовому господарству, гасіння полум’я і видалення з приміщення диму.

Автоматична пожежна сигналізація, її переваги

Адресна пожежна сигналізація

Найбільш ефективною в справі боротьби з вогнем на сьогодні визнана адресна пожежна сигналізація. Її головною відмітною особливістю є наявність великої кількості датчиків, які безперервно подають на центральну панель управління відомості про поточну пожежну обставину — зміні температури та рівня задимленості в приміщенні. Таким чином, досягається повний контроль над об’єктом, навіть в разі виведення з ладу одного з елементів мережі.

Для замовлення пожежної сигналізації – заповніть будь-ласка, заявку на зворотній дзвінок.