Сигналізація в смартфоні

Підключаємо сигналізацію в смартфон. Ви зможете керувати власною сигналізацією на смартфоні, мати всю необхідну інформацію про спрацьовування датчиків, постановка сигналізації під охорону, виклик ГШР.

Сигналізація в смартфон

Вартість сигналізації в смартфоні

Для користування сигналізацією через смартфон – необхідно мати комплект сигналізації від компанії Аякс з підключенням до нашого пульта охорони.

Базовий комплект сигналізації – 8800 грн. + безкоштовне встановлення сигналізації (практичне ознайомлення з програмою для керування сигналізацією).

Ви зможете дізнаватись про інформацію щодо роботи охоронних датчик в смартфоні та керувати ними (відключати, ставити на задачі і тд.).

Безпека Комплекс

Залишилися питання? Надішліть заявку на безкоштовну консультацію фахівця

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Майже кожний клієнт нашої компанії замовляючи бездротову сигналізацію в квартиру та в будинок за замовчуванням обирав керування сигналізацією в смартфоні. Навіть наші менеджери та партнери користуються цією новинкою.

Ajax, вартість охоронного обладнання, Сигналізація в смартфоні: зручне управління сигналізацією в реальному часі, сигналізація в смартфоні, охоронна сигналізація

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуєте побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

01

Цілодобова підтримка пульта охорони, особистого менеджера з питань охорони.

02

Встановлення на Ваш об’єкт бездротову сигналізацію AJAX, підключаємо Вас до пульту охорони та софт на Ваш смартфон, здійснюємо практичне ознайомлення з додатком.

03

Ви отримуєте повну інформацію про зняття, постанові охорони, відкриття і закриття дверей, відеоспостереження в режимі реального часу, при спрацюванні сигналізації – Ви отримуєте знімки підозрюваного.

04

Управління власною сигналізацією за допомогою смартфону в будь-який момент. Важливо мати доступ до інтернету.

05

При сигналі тривоги – здійснюється інформованість Вас про сигнал, негайний виїзд мобільної групи на вашу адресу. У разі знаходження злочинця – охорона затримує його до приїзду поліції та Вас.

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 400 наших клієнтів керують сигналізацією з смартфону

Перед тим, як охороняти будинок ми детально вивчаємо та аналізуємо будинок на слабкі місця, щоб передбачити пограбування та швидко реагувати на тривоги. Завдяки операторам пульту охорони та групи швидкого реагування – реагування буде швидким.

клієнтів
0 +
Років компанії
0 +
Партнерів
0
Звернень
0 тыс.
З питань продажу
Пульт охорони: