Сигналізація в смартфоні

Підключаємо сигналізацію в смартфон. Ви зможете керувати власною сигналізацією на смартфоні, мати всю необхідну інформацію про спрацьовування датчиків, постановка сигналізації під охорону, виклик ГШР.

Як це працює?

Консультація щодо сигналізації в смартфон

Залишайте заявку на консультацію та ми Вам зателефонуємо. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Майже кожний клієнт нашої компанії замовляючи бездротову сигналізацію в квартиру та в будинок за замовчуванням обирав керування сигналізацією в смартфоні. Навіть наші менеджери та партнери користуються цією новинкою.

Ajax, вартість охоронного обладнання, Сигналізація в смартфоні: зручне управління сигналізацією в реальному часі, сигналізація в смартфоні

Безпека Комплекс

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуєте побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

01

Цілодобова підтримка пульта охорони, особистого менеджера з питань охорони.

02

Встановлення на Ваш об’єкт бездротову сигналізацію AJAX, підключаємо Вас до пульту охорони та софт на Ваш смартфон, здійснюємо практичне ознайомлення з додатком.

03

Ви отримуєте повну інформацію про зняття, постанові охорони, відкриття і закриття дверей, відеоспостереження в режимі реального часу, при спрацюванні сигналізації – Ви отримуєте знімки підозрюваного.

04

Управління власною сигналізацією за допомогою смартфону в будь-який момент. Важливо мати доступ до інтернету.

05

При сигналі тривоги – здійснюється інформованість Вас про сигнал, негайний виїзд мобільної групи на вашу адресу. У разі знаходження злочинця – охорона затримує його до приїзду поліції та Вас.