Системи противандального та периметрального захисту

Тема про захист території вашого майна актуальна в повсякденному житті. Маючи бізнес, нерухоме майно та цінні матеріальні папери виникає думка про безпеку. Системи противандального та периметрального захисту – це комплекс засобів та заходів, призначених для запобігання несанкціонованого проникнення на територію Вашого об’єкту. Є один із видів охоронних систем, який користується популярністю в м. Дніпро в приватних будинках, підприємствах та ділянках.

Системи периметрального захисту – це комплекс охоронного обладнання, яке допомагає заздалегідь оповістити Вас про загрозу та затримати злочинця. Завдяки периметральній сигналізації, яка встановлена на Вашому об’єкті, Ви заздалегідь будете проінформовані про випадок взлому, грабіжу та пошкодження майна. Периметальна сигналізація встановлюється на ділянках, де велика вірогідність легкого проникнення на Ваш об’єкт.

У випадку виникнення ситуації з вандалізмом – доцільно застосувати охоронні послуги нашої компанії “Безпека Комплекс”. В цьому випадку ми рекомендуємо встановити камери відеоспостереження, решітки на вікна, датчики розбиття, в місцях, де найбільш поширеніша загроза вандалізму. 

Варто пам’ятати, Акт вандалізму відноситься до Кримінального Кодексу України. Стаття 194. Умисне знищення або пошкодження майна 

1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, — карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Те саме діяння, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загально-небезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки, — карається позбавленням волі на строк від трьох до п’ятнадцяти років.

Як це працює?

Встановлена периметральна сигналізація завжди спрацьовує при руху на певній охоронній ділянці.

1. Спрацьовує сигналізація та виклик на пульт охорони компанії “Безпека Комплекс”;

2. Здійснюється негайний виїзд групи швидкого реагування на вашу адресу та інформуємо Вас (власника) та інших осіб, які вказані в договорі;

3. Приїжджає група реагування, затримує злочинця та викликають поліцію.

До периметральної охорони також входить сирена, яка також спрацьовує при руху охоронного об’єкта та за допомогою звуку здійснює психологічний вплив на зловмисника.

Вартість охоронного обладнання для противандального та периметрального захисту залежить кількості необхідних датчиків, сирен та розраховується нашими фахівцями.

Для отримання більш докладної інформації про можливості охорони вашого об’єкту, вартість та умови заповніть онлайн-форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами.

Є декілька варіантів як замовити послугу: 

1. Скористуйтеся нашим мессенджером на сайті (залишаючи свій номер телефону для зворотнього зв’язку); 

2. Зателефонувавши нам: +38(056)788-90-00 або +38(067)334-44-10. 

3. Ми є в соціальних мережах в Facebook та Instagram. Приєднуйтесь до нас та будьте в безпеці.