Сигналізація в смартфоні: зручне управління сигналізацією в реальному часі

Час просунутих технологій

Зараз ми живемо у час просунутих технологій, які невпинно рухаються тільки вперед. Охоронні системи – одна з таких технологій. Вони теж розвиваються і з кожним роком стають куди досконаліше, ніж раніше.

Зараз майже кожен може встановити собі охоронну сигналізацію, будь-які охоронні датчики, наприклад датчик розбиття чи відчинення, але не у всіх систем є одна дуже важлива та зручна річ. Ця річ – застосунок за допомогою якого можна керувати системами безпеки дистанційно, тобто з будь-якої точки світу!

Така компанія, як Ajax – зробила найзручніші застосунки, які дозволяють керувати всіма охоронними датчиками та додатковими системами охорони.

У їх застосунках є безліч функцій, серед яких є і додавання н-ї кількості людей, і теж саме з датчиками. Тобто до вашого об’єкта, який може бути абсолютно будь-якого розміру – може підключатись купа людей, яким ви довіряєте, чи які на ньому працюють для безпроблемного відвідування.

У цієї фішки є тільки плюси, тож перерахуймо їх всі.

Переваги сигналізації в смартфоні

+ Можливість керувати ситуацією на об’єкті 24/7
+ Контроль усіх охоронних датчиків 24/7
+ Додавання майже необмеженої(для нормального функціонування) кількості осіб до управління об’єктом
+ Теж саме можна зробити та з датчиками
+ Повний спокій за обставини вдома, тому що можна контролювати температуру, вологість тощо
+ Це тому, що в Ajax є також системи безпеки, які дозволяють робити дім розумним
+ Безпечність навіть коли ви за межами вашої оселі – застосунки контролюють абсолютно все, навіть розумні розетки. Забули щось вимкнути та боїтесь за пожежу чи потоп? Не проблема! У застосунку можна вимкнути будь-що, якщо воно підключене у розумну розетку
+ Можливість спостерігати за тим, що коїться вдома за допомогою підключених до застосунку камер відеоспостереження. Одна мить – і ви бачите що завгодно!
+ 100% сповіщення на ваш смартфон від охоронних систем, якщо на об’єкті щось трапилось: пожежа, потоп, спрацювала сигналізація чи сирена
+ Можливість без жодного стресу покидати дім та не перейматись через непередбачувані обставини

Отже, які можна зробити висновки з цього приводу?

Від себе ми радимо користуватись усім, що дають зараз охоронні технології. У першу чергу для свого фізичного і матеріального захисту, по-друге – для ментального спокою за себе, свою родину та майно!

З питань продажу
Пульт охорони: