Сирена, як психологічний вплив на злодія

Психологія зараз

Психологія зараз – дуже важливий аспект, який вивчають різні структури. І звичайні люди, громадяни, правоохоронні структури, і навіть охоронні компанії.

Чому психологія так важлива? Тому що її знання допомагає попередити багато чого, наприклад – злочинні дії.

В нашому з вами випадку, злочини – це загроза здоров’ю та псування або викрадення особистого майна. Це трапляється щодня із багатьма людьми, абсолютно різними. Але здебільшого зловмисники цікавляться майном, яке вирізняється серед іншого своєю ціновою категорією. У минулих статтях ми говорили, що саме приваблює крадіїв: дорогі, якісні двері, решітки на вікнах, в цілому дорогі приватні будинки та вигляд зовнішньої сторони квартир. Ми казали, що це дає їм зрозуміти – за таким захистом може бути багато цінних речей, які можна вкрасти.

Окрім охоронних систем, таких як охоронні датчики тощо, є ще методи запобігання крадіжок. І вони називаються – сирени.

Що таке сирена охоронної сигналізації? Це єдиний пристрій системи безпеки, який привертає увагу під час тривоги. Тому зловмисники насамперед намагаються вивести з ладу саме сирени.

Психологічно вони діють саме як відлякувальний механізм. Почнім з того, що коли людина чує гучний звук направлений на неї – їй миттєво стає некомфортно. А тепер уявімо, як буде почувати себе злодій, про котрого за допомогою гучної сирени дізнається щонайменш уся вулиця? Майже у 100% випадків – вони такого не очікують і тікають.

Існують такі види сирен для охоронної сигналізації:

Внутрішні сирени

Для прикладу ми взяли бездротову кімнатну сирену Ajax HomeSiren Black, який встановлюється всередині приміщення. Користується популярністю серед наших клієнтів.

Вуличні сповіщувачі

Вулична сирена

Для прикладу ми взяли бездротову вуличну сирену Ajax StreetSiren Black, який встановлюється на вулиці. Також ідеально для відлякування на вулиці.

Звучання сирени внутрішнього встановлення не таке різке і гучне, як у зовнішньої сирени. Часто, внутрішня сирена повідомляє про тривогу лише звуком, в той час, як  вулична сирена обладнана світлодіодами. Яскравий світловий індикатор привертає увагу не лише у нічний час, коли його видно здалеку, а й у денний. Також, корпус зовнішньої сирени додатково захищений від зовнішніх факторів: дощу, пилу та ін.

Розташування сирени не менш важливе, ніж її характеристики. Монтувати сповіщувач потрібно у важкодоступному для зловмисника місці, щоб він не міг вимкнути або пошкодити пристрій.

Сирени також розрізняють за джерелом живлення. Варіантів є два: живлення пристрою від акумулятора та від мережі.

Сповіщувачі, які працюють від акумулятора, потребують періодичного заряджання джерела живлення або його заміни. Сигнали тривоги у таких пристроях передаються через радіоканал.

Сирени, які отримують живлення від мережі, залежать від віялових відключень та вимагають прокладання проводів.
Визначити оптимальний вид сирени для конкретного типу будівлі можуть лише досвідчені спеціалісти охоронної компанії. Інженери монтажу підберуть коректне місце для встановлення сирен та їх потрібну кількість.

Якщо стаття була корисною – то ми впевнені, що ви придбаєте собі сирени до вашої охоронної сигналізації!

З питань продажу
Пульт охорони: