У яких випадках варто замислитися про охорону офісів?

На даний момент, малий і середній бізнес розвивається дуже високими темпами, розвиваючи все більше офісних приміщень і персоналу. І кожен впевнений в собі керівник часом раз замислювався про охорону свого офісу. Охорона офісу — є одна з найбільш популярних запитів в інтернеті і не тільки. Кожне охоронне підприємство — пропонує комплекс заходів з безпеки офісу, та й не тільки, потребуючи деяких капіталовкладень, але вони будуть повністю виправдані.

Що дає керівникові офісу (об’єкта) охоронна компанія?

Ну, по-перше, перш за все захист цінних паперів і персоналу.
По-друге, запобігання незаконного проникнення в офіс.
По-третє, запобігання протизаконних дій на території офісу.

Завдяки співробітникам охоронного підприємства людина, яка спробує зробити несанкціоноване проникнення в офіс, негайно буде видалений з офісу.С технічного боку, контроль доступу можна забезпечити установкою “турнікетів”, а також ідентифікують особу пропусків.

На більших об’єктах варто забезпечити окремі підрозділи фізичної охорони. Співробітники ПП “Безпека Комплекс” – регулярно проводять огляд приміщень, здійснюючи контроль за документацією і цінних паперів.

Статистика свідчить, що приблизно 0,7% офісів, які користуються послугами в охоронних компаніях, агентств, підприємств, піддаються нападами, понад 35% – це проникнення в офіс через двері та вікна, понад 70% – відбувалася крадіжка майна. Але понад 80% – відбувалося нападу на офіси, які не мали стандартні засоби захисту у вигляді системи відеоспостереження, систем охоронних сигналізацій, а також тривожних кнопок.
Тому, варто подбати про охорону вашого майна.

“Приєднуйтесь до нам, та будьте в безпеці”

“Безпека Комплекс”

Для замовлення охорони на офіс, вам потрібно здійснити дзвінок на номери: +38(056) 788 90 00, +38(067) 334 44 10.
Також ви можете задати питання в наших соціальных мережах – на офіційній сторінці Facebook, в Google+ , Instagram.

Ми знаходимось в місті Дніпро, вул. Лоцманський узвіз 3к.