Робота охорона

Вакансії в охоронну компанію
"БЕЗПЕКА КОМПЛЕКС"

Актуальні вакансії на 15.12.2022

Вакансії охорони в Дніпрі.  В зв’язку з розширенням компанії, Нам потрібні фахівці – Охоронник в ГШР, Водій-охоронник в ГШР, Охоронник стаціонарних об’єктів, Електромонтер ОП та ОПС.
Для більш детальної інформації оформлюйте форму заявку ►

Шукаєте роботу?

Приєднуйтесь до роботи прямо зараз!

Залишайте заявку на роботу. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом 2 годин.

Безпека Комплекс

Помічник керівника

Спеціаліст з встановлення систем безпеки

Електромонтер

Водій-охоронник

Електромонтер ОП та ОПС

Охоронник на стаціонарні об'єкти

Охорона в мобільну групу реагування

Вакансія Водій-охоронник
Охорона в мобільну группу реагування

Шукаєте роботу в охороні? Наша компанія запрошує Вас приєднатися до нашої команди як охоронець на стаціонарні об’єкти, охоронець в мобільну групу, оператор пульта централізованого нагляду та елетромонтерів ОПС та ПС.

Як охоронець в мобільній групі, Вам потрібно буде патрулювати територію, контролювати доступ і забезпечувати безпеку нашого клієнта. Якщо Ви відповідальна і надійна особа з досвідом в охоронній справі, то ця вакансія може бути саме для Вас. Ми шукаємо кандидатів зі знанням техніки безпеки, вмінням працювати в команді та здатністю швидко реагувати на непередбачувані ситуації.

Як оператор пульта централізованого нагляду, Ви будете відповідальні за відстеження входжень і виходжень з об’єкту, а також за реагування на сигнали тривоги. Від кандидатів очікується знання роботи з відеоспостереженням і системами безпеки, а також здатності працювати в стресових умовах.

У нас є вільні вакансії для охоронців в мобільній групі та операторів пульта централізованого нагляду, які шукають роботу в цій галузі. Ми пропонуємо конкурентну заробітну плату, гнучкий графік роботи та можливості для професійного зростання. Якщо Ви зацікавлені у цій вакансії, надішліть своє резюме і ми зв’яжемось з Вами для подальшої інформації.

Не пропустіть свій шанс приєднатися до команди професіоналів в охоронній сфері і знайти роботу, яка принесе задоволення та стабільність у Вашому житті. Наша компанія працює на ринку охоронних послуг вже 19 років і має бездоганну репутацію в галузі. Ми надаємо своїм клієнтам якісний сервіс і високий рівень безпеки, що вимагає від нас найкращих фахівців в галузі.

Охорона – це серйозна справа, і ми розуміємо, що наші співробітники є ключовим елементом нашого успіху. Тому ми пропонуємо своїм працівникам розвиток кар’єри та можливості для професійного зростання. Ми також забезпечуємо своїх співробітників необхідними засобами захисту і охорони здоров’я, щоб забезпечити їхню безпеку під час виконання роботи.

Якщо Ви готові приєднатися до нашої команди, ми гарантуємо Вам цікаву роботу в дружньому колективі, можливість отримати нові знання і навички, а також конкурентну заробітну плату.

Не втрачайте свій шанс стати частиною професійної команди в охоронній сфері. Заповніть анкету на нашому сайті і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом. Дякуємо за інтерес до нашої компанії та чекаємо на Вашу відповідь!