Замовляй системи відеоспостереження, оформлюй форму-заявку, наші фахівці Вам зателефонують.

Системи відеоспостереження вважаються найефективнішими для охоронних заходів і відстеження подій в реальному часі. Устаткування дозволяє записувати на різні носії інформацію у великих обсягах, в разі спірних питань дозволяє переглянути кілька разів цікавлять моменти. При цьому, така інформація береться судами та правоохоронними органами. Тому установка відеоспостереження для будинку надійно захистить ваше майно і допоможе швидко затримати зловмисників.

Обладнання для систем відеоспостереження і його робота

В першу чергу, перед тим, як купити відеоспостереження, необхідно вибрати камери. Для цього необхідно враховувати, де вони будуть встановлюватися, їх особливості роботи. Якщо ви хочете створити відеоспостереження для будинку, то камери можуть не мати повної герметичності, оскільки будуть розташовуватися усередині приміщення. Для вуличної установки потрібно обов’язково враховувати цей параметр.

Для економії енергії деякі камери мають датчики руху. Вони включають знімання тільки в моменти екстрених ситуацій. Сучасні камери можуть працювати в повній темряві шляхом інфрачервоного підсвічування. Тому, вирішивши купити відеоспостереження для будинку, не варто турбуватися про висвітлення території і приміщень.

Другим важливим елементом можна назвати реєстратори. До них підключаються камери і виконується запис інформації. Реєстратори розрізняються кількістю приєднуються компонентів, виходом для монітора та іншим сигнальним каналам.

У третю групу входять аксесуари, програмне забезпечення та додаткові модулі. Це кошти візуального спостереження, різні сигнальні пристрої, модулі IP і багато іншого. Такі елементи значно спрощують роботу і розширюють можливості системи.

Вибір обладнання від компанії

Безпека Комплекс

Якщо ви вирішили забезпечити себе надійною системою, то вам вигідно готове відеоспостереження купити.
Переваги цього рішення очевидні: 
– всі елементи системи відеоспостереження повністю підходять і стикуються один з одним. Це гарантує надійну роботу протягом тривалого часу.

Цікавим рішенням для багатьох може стати “відеоспостереження через інтернет” в Дніпрі. Ви можете переглянути події, що відбуваються з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі. Для цього необхідно просто набрати адресу вашої системи.

Відеоспостереження в Дніпрі пропонує і системи, що працюють через мобільні телефонні мережі. Таке обладнання вишле смс-повідомлення в разі порушень на об’єкті, а через GSM можна і переглянути стан охоронюваних зон.

Стає зрозумілим, що для того щоб системи відеоспостереження купити, потрібно вирішити кілька важливих питань. Повністю впоратися з цим можуть тільки професіонали. Вони виберуть необхідне обладнання для конкретного випадку, розрахують кількість камер, їх розташування, проведуть грамотний монтаж.

Якщо ви вирішили встановити системи відеоспостереження, то Дніпро в особі нашої ПП «Безпека Комплекс» пропонує весь спектр послуг установки, монтажу охоронного обладнання. Наші фахівці допоможуть з вибором устаткування, його монтажем та пуском в експлуатацію. Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері і беремо на себе відповідальність за збереження вашого майна. Для замовлення послуги з купівлі та встановлення систем відеоспостереження Вам необхідно зробити дзвінок за телефонами:

+38 (067) 334 44 10 | +38 (056) 788 90 00

Або оформити онлайн-заявку вище.

З Повагою, Безпека Комплекс