Системи відеоспостереження

Понад 270 власників майна охороняються з відеоспостереженням прямо зараз в місті Дніпро та області.

Реєстратори

Реєстратори

Вартість систем відеоспостереження розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування до них (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту об’єкта. 

Від 3000 грн. в залежності від моделі
Камери для будинку

Камери

Вартість систем відеоспостереження розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування до них (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту об’єкта. 

Від 1000 грн. в залежності від моделі
Системи відеоспостереження в Дніпрі

Вартість комплектів відеоспостереження

Вартість систем відеоспостереження розраховується індивідуально, в залежності від кількості охоронного устаткування до них (датчики відкриття, закриття, руху та ін.), які необхідні для повного забезпечення захисту об’єкта. 

Комплекти відеоспостереження бюджетних варіантів – від 3000 грн.

Комплекти відеоспостереження оптимальних варіантів – від 7000 грн.

Важливо пам’ятати! Вартість відеоспостереження конкретно для  Вашого об’єкта розраховується нашими фахівцями, обговорюючи при зустрічі або телефоном: 067 334 44 10

Безпека Комплекс - обирай найкраще

Залишилися питання щодо відеоспостереження? Надішліть заявку на безкоштовну консультацію фахівця

Обладнання для систем відеоспостереження

В першу чергу, перед тим, як придбати відеоспостереження, необхідно вибрати камери. Для цього необхідно враховувати, де вони будуть встановлюватися, їх особливості роботи. Якщо ви хочете створити відеоспостереження для будинку, то камери можуть не мати повної герметичності, оскільки будуть розташовуватися усередині приміщення. Для вуличної установки потрібно обов’язково враховувати цей параметр. 

Для економії енергії деякі камери мають датчики руху. Вони включають знімання тільки в моменти екстрених ситуацій. Сучасні камери можуть працювати в повній темряві шляхом інфрачервоного підсвічування. Тому, вирішивши купити відеоспостереження для будинку, не варто турбуватися про висвітлення території й приміщень.

Другим важливим елементом можна назвати реєстратори. До них підключаються камери та виконується запис інформації. Реєстратори розрізняються кількістю з’єднувальних компонентів, виходом для монітора та іншим сигнальним каналам.

У третю групу входять аксесуари, програмне забезпечення та додаткові модулі. Це кошти візуального спостереження, різні сигнальні пристрої, модулі IP і багато іншого. Такі елементи значно спрощують роботу і розширюють можливості системи.

Встановлення відеокамер та комплектів

Звісно, у нас є послуги з встановлення систем відеоспостреження згідно правил техніки безпеки. Встановлюємо як і всередині приміщення, так і на вулиці. 

Вартість встановлення залежить від об’єму робіт (кількості комплектів, кількості камер, дротів і тд). Оформлюйте заявку на консультацію та ми розрахуємо скільки буде коштувати встановлення.

Безпека Комплекс

Чому саме ми?

Понад 270 встановлень за 18 років існування компанії – це результати наших фахівців. Ми правильно здійснюємо підбір систем відеоспостереження, монтаж та установка їх згідно з правил пожежної безпеки. 

Безпека Комплекс

Кількість наших клієнтів

В сумі понад 2565 камер продано за 19 років

Понад 1400 комплектів систем відеоспостереження було продано та 800 комплектів було встановлено в місті Дніпро. Понад 15 000 звернень з питань охоронних послуг в цілому.

камер
0 +
Років компанії
0 +
комплектів
0
Звернень
0 тыс.

Охорона будинків

Що Ми пропонуємо?

Ми пропонуємо Вам забезпечити власне майно надійною системою відеоспостереження у місті Дніпро. Використовуючи тільки сучасні камери та прилади до відеокамер, яке гарантовано захищатиме та записуватиме все що відбувається 24/7. 

Пультовая охрана в Днепре

Системи відеоспостереження вважаються найефективнішими для охоронних заходів і відстеження подій в реальному часі. Устаткування дозволяє записувати на різні носії інформацію у великих обсягах, в разі спірних питань дозволяє переглянути кілька разів цікавлять моменти. При цьому, така інформація береться судами та правоохоронними органами.

Тому встановлення відеоспостереження для будинку надійно захистить ваше майно і допоможе швидко затримати зловмисників.

Охорона квартир завжди має попит в Дніпрі та в Дніпропетровській області.  З кожним роком кількість пограбувань більшає та не залишає нам вибору модернізовувати охоронне обладнання для квартир, щоб кожного разу бути на крок попереду. Завдяки компаніям Ajax, Jablotrone, Secur.ua, Satel – ми залишаємося надійними партнерами з питань забезпечення охорони в місті Дніпро та області.

физическая охрана, Контакты
Якість послуг
Якість охоронного обладнання
Охоплення міста
Дніпро

Що Ви отримуєте?

Ми цінуємо кожного клієнта нашої компанії та завжи підтримуємо зв’язок. Отримуємо побажання та завжди беремо увагу над недоліками.

Якісний та професійний монтаж

Підбір камер для Вашого об'єкту

Обслуговування камер

Матеріальна відповідальність

Персональний фахівець-монтер

Встановлення під "ключ"

Часті запитання щодо встановлення систем відеоспостереження

F.A.Q

Вітаємо! Зараз без консультації ми не зможемо розрахувати та передбачити, що саме потрібно зробити. Відправте, будь ласка, актуальний номер телефону в форму, ми Вам зателефонуємо та відповімо на всі запитання та розрахуємо вартість встановлення. 

Вітаємо!  Комплекти відеоспостереження бюджетних варіантів – від 2000 грн.
Комплекти відеоспостереження оптимальних варіантів – від 3800 грн.

Камери бюджетних варіантів – від 200 грн. (в залежності від якості зображення).

 

Для більш детального розрахування вартості комплектів та камер для Вашого об’єкту – звертайтесь до нас (надішліть свій номер через форму та ми Вам зателефонуємо). З повагою.

1. Якісне та професійне встановлення систем відеоспостереження будь-якої складності;
2. Робота під ключ;
3. Доступні ціни;
4. Підключення до пульта охорони.

Місто Дніпро, вул. Лоцманський узвіз, 3к (напротив ДТЕК). Звертайтесь до нас за охороною та будьте в безпеці разом з нами.

Перевага роботи з нами

– Встановлення систем відеоспостереження будь-якої складності
– Якісна робота з IP камерами
– Робота під ключ
– Доступні ціни
– Можливість підключення до пульта охорони

Відеоспостереження

Якщо ви вирішили забезпечити себе надійною системою, то вам вигідно буду придбати готові комплекти відеоспостереження в нашій компанії.

Переваги цього рішення очевидні: 
– всі елементи системи повністю підходять і стикуються один з одним. Це гарантує надійну роботу протягом тривалого часу.

Стає зрозумілим, що для того, щоб придбати системи відеоспостереження, потрібно вирішити кілька важливих питань з нами. Повністю впоратися з цим можуть тільки професіонали. Вони виберуть необхідне обладнання для конкретного випадку, розрахують кількість камер, їх розташування, проведуть грамотний монтаж.

Цікавим рішенням для багатьох може стати “відеоспостереження через інтернет”. Ви можете переглянути події, що відбуваються з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі. Для цього необхідно просто набрати адресу вашої системи.

Ми пропонуємо Вам спробувати на власному досвіді, як користуватися відеоспостереженням на власному смартфоні.

З питань продажу
Пульт охорони: