Відеоспостереження. Чи потрібно воно в квартиру?

Багато, хто вдається в це питання.

Адже охорона квартир у містах, особливо великих – дуже актуальне рішення. Незалежно від типу об’єкта – майно потребує охорони. Захист власності та сім’ї не просто актуальне питання, а й обов’язкове у наші нелегкі часи. Тож розберімось, чому внутрішнє відеоспостереження – все ж таки дуже важливий елемент охоронних систем. Варто зазначити, що системи безпеки діють по-різному. 

Є різні датчики та у них абсолютно різні принципи роботи. Наприклад є датчики відчинення – за його допомогою вам може прийти сповіщення про вторгнення через вікна, двері тощо. А є датчик руху – тобто як би злодій не потрапив у вашу оселю, він буде зафіксований датчиком та вам прийде сповіщення про рух навіть всередині квартири. З цих двох прикладів можна винести одне: є датчики які можуть фіксувати як ззовні, так і зсередини, є окремі, і так далі, комбінації можуть бути різними. Але жоден з цих прикладів не дасть вам надалі зі 100% впевненістю встановити особистість зловмисника. 

На відміну від камер відеоспостереження. Вони допомагають не тільки в режимі реального часу спостерігати за ситуацією вдома, контролювати її, а й у майбутньому надають можливість передати максимальну інформацію охоронній компанії та поліції при затриманні. Співпраця охоронної компанії з поліцією дає змогу максимально якісно та швидко спіймати злодіїв, щоб вони понесли відповідальність за свої дії. 

Висновок

Тож наш висновок і рекомендація наступна: якщо ви хочете максимальний захист вашої оселі, сім’ї та майна – встановлюйте камери відеоспостереження та не економте на цьому, на безпеці своїх близьких та дорогих вам речей, вашої власності. Ми тісно співробітничаємо з представниками різних компаній, котрі спеціалізуються на системах відеоспостерження (Hikvision, Ezviz, Tecsar, Dahua) та кожного разу вдосконалюємо навички з встановлення відеоспостереження на будь-яких об’єктах. Понад 19 років, ми забезпечуємо як сигналізацією, так і відеоспостереженням в Дніпрі. Запам’ятовуємо, що будь-які охоронні рішення можна зробити доступними, для кожного. Щоб кожен був у безпеці. Тож мерщій підключайтесь до нашої охорони та будьте спокійними за своє життя 24/7.

З питань продажу
Пульт охорони: