Види охоронних датчиків та їх робота

Ми в охоронній сфері більше ніж 19 років,

і багато чого вже протестували з нашими клієнтами. Вони довіряють нам, і ми надаємо їм найкращий сервіс. Як і найкращі продукти для охорони життя та майна.

У цій статті ми з вами розберемо основні охоронні датчики, яких ротребує кожен об’єкт.

Почнемо, напевно, із датчика руху. Що це таке?

Датчик руху Ajax – це датчик, що повідомляє про перші ознаки вторгнення; кріпиться до стіни навпроти дверей та інших місць ймовірного проникнення злочинців. Він виявляє людину за рівнем інфрачервоного випромінювання за допомогою пасивного ІЧ-сенсора, а отримані дані проходять цифрову обробку. Це зроблено для того, щоб уникнути хибних тривог. До того ж, датчик не реагує на собак і котів вагою до 20 кг та зростом до 50 см. Батарея такого датчика може слугувати без заміни до 5 років.

Далі у нас йде датчик відчинення Ajax. Він повідомляє про злом через двері або вікна; встановлюється на всі типи дверей, нвіть з металевою основою. Працює за допомогою британського геркона «hi end», на який діє магнитне поле. Може працювати у режимі передавача, відправляючи на хаб сигнали від дротового датчика. Без зміни батареї до 7 років. Є версія датчику, де вікна можна залишати навіть відкритими, тому що він реагує не тільки на відчинення, а й на удари із нахилами; захищає як відкриті, так і закриті вікна.

Датчик розбиття Ajax – це мініатюрний бездротовий датчик, який розпізнає розбиття скла на відстані до 9 метрів; не реагує на шум за вікном, грім, або гавкіть собак, що трапляється доволі часто. У ньому діє електронний мікрофон, що фіксує звук удару по склу та дзвін при його падінні; двофакторний метод розбиття робить неможливим спрацювання хибних тривог. Батарея діє до 7 років.

Тепер перейдемо до не менш важливих та необхідних датчиків: пожежних та потопу. За їх допомогою вдома стане ще безпечніше, як для вас, так і вашого майна. У Ajax є навіть це.

Пожежний датчик Ajax – абсолютний захист від екстремально підвищенної температури, диму та чадного газу. За допомогою своїх сенсорів датчик цілодобово стежить за безпечними показниками у приміщенні. Має можливість працювати повністтю автономно і сповіщати про небезпеку сиреною. Є різні варіанти датчика: просто тепло, чадний газ чи дим, різні комбінаціі, що дозволяє обрати саме те, чого потребує той чи інший об’єкт.

Датчик потопу Ajax – мініатюрний пристрій висотою 14 мм, який можна розмістити у будь якому місці, де ймовірні протікання. З якого б боку вода не підступила до датчика, він негайно здіймає тривогу. На чотирьох гранях корпусу LeaksProtect розміщені контактні пари. Якщо хоча б одна замикається водою, датчик повідомляє про витік. А коли контакти висихають і розмикаються — сповіщає про припинення затоплення.

Всі датчики здійснюють сповіщення на телефон у разі спрацьовування будь-якого датчика в т.ч сповіщення про вторгнення, сповіщення про пожежу в квартирах та будинках, сповіщення про затоплення у ванній кімнаті, сповіщення про затоплення приміщення, а також сповіщення про втечу газу.

Завдяки цим охоронним датчикам посилюється захист майна в 10 разів. Ви завжди будете проінформовані за власне майно.

Види охоронних датчиків

Отже, який висновок можна зробити?

Кожний з цих датчиків – необхідний у сучасному, безпечному домі. Кожний з датчиків відповідає за життєво важливі речі, якими зовсім не варто нехтувати. І, врешті-решт – кожний з них є цілком доступним для будь-яких рішень.

Призначення датчиків можна комбінувати між собою, створювати не тільки безпечний дім для себе і своєї сім’ї, а й розумний. Охоронні системи давно вже вийшли за рамки сирен і тривожних кнопок. На ваш мобільний можуть приходити сповіщення про будь-які обставини: сповіщення про втечу газу, про пожежу, про потоп, вторгнення або навіть розбиття чи підвищення температури. Безпечність приміщення, в якому ви знаходитесь при такій охороні з усіх сторін – зростає на всі 200%.

Команда «Безпека Комплекс» радить розглянути усі датчики, та швидше підключатися до абсолютної у своїй якості охорони!

Чому потрібна охорона в 2023 році

Датчики руху, датчики відкриття, датчики розбиття, датчики потопу та ін. Детально в статті.

Датчик працює як оповіщення про рух в приміщенні або на вулиці. У разі спрацьовування датчика руху – за 0.15 секунд відпраляються оповіщення на смартфон власнику та на пульт охоронної компанії, яка Вас охороняє.